Locus با Vinculum همکاری می کند تا تجارت همه جانبه و تحقق زنجیره تأمین را برای مشتریان فراهم کند

Locus و Vinculum با هم یک راه حل یکپارچه برای مارک ها برای مدیریت همه چیز تجارت الکترونیکی ، از لیست های بازارهای جهانی ، سازگاری داده ها ، نمایش زمان واقعی موجودی در فروشگاه ها ، BOPIS (خرید آنلاین ، تحویل در فروشگاه) ، BOPAK ( خرید آنلاین ، انتخاب از طریق kerbside) ، مسیرهای دیگر را طی می کند تا به مسیریابی در آخرین مایل برسد.

“Locus به طور مداوم در حال افزایش حضور خود در جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، و هند. در این بازارها ، ارتباط تجارت الکترونیکی و مصرف مستقیم (D2C) در گذشته نزدیک افزایش یافته است. شرکت ها به دنبال راه حل هایی برای آنلاین شدن و جلب مشتری بیشتر هستند. ” کریشنا خاندلوال، مدیر ارشد بازرگانی ، Locus. “ما ، در Locus ، به طور مداوم به دنبال همکاری با شرکای بزرگ برای رفع مشکلات درد مشتری هستیم. ما از این همکاری با Vinculum بسیار هیجان زده هستیم زیرا به مارک های تجاری کمک می کند محصولات را بدون دردسر و مشکل از ابتدا شروع کنند. “

“ما به عنوان یک رهبر در خرده فروشی همه کانال ، SaaS ، تجارت الکترونیکی و تحقق B2B ، با تمام قسمتهای اکوسیستم Omnichannel از جمله مارک ها ، 3 صفحه ، بازارها و خرده فروشان کار می کنیم. به عنوان بخشی از برنامه شریک گسترده خود ، ما به طور مداوم به دنبال ویژگی هایی هستیم که قابلیت های محصول خود را گسترش دهند. و ارزش افزوده ای برای مشتریان ما فراهم می کند. راه حل های تدارکات هوشمند یک منطقه مشکل برای بسیاری از مشتریان ما است. مشارکت با Locus به مشتریان ما کمک می کند تا کارآیی بیشتری داشته باشند و آنها را قادر می سازند تا مقیاس سریع تری داشته باشند. ما از فرصت های همکاری هیجان زده هستیم و ارزشی که برای مشتری های مشترک ما به ارمغان خواهد آورد ، “می گوید ونکات نوت، بنیانگذار و مدیر عامل ، گروه Vinculum.

لوکوس از یادگیری عمیق ماشینی و الگوریتم های اختصاصی برای ارائه راه حل های تدارکاتی هوشمند به مشتریان استفاده می کند. این شرکت در حال حاضر با مشتریان برتر در سراسر جهان کار می کند جنوب شرقی آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، و هند. این دفتر در ایالات متحده آمریکا، هند، اندونزی، و ویتنام.

مدیریت ارشد شرکت شامل مدیران شرکتهای آمازون وب (AWS) ، بارکلیز کپیتال ، گوگل و بلو دارت (یک شرکت DHL) و دانشمندان داده با دکترای دانشگاه کارنگی ملون و دانشگاه ایلینوی، بین دیگران.

Locus تاکنون مطرح کرده است 29 میلیون دلار از سرمایه گذاران ردیف 1 مانند Tiger Global ، Falcon Edge ، Blume Ventures ، Exfinity Venture Partners و سرمایه گذاری های growX و سایر موارد.

درباره Locus:
Locus یک پلت فرم با فن آوری عمیق است که تصمیمات انسان را در زنجیره تأمین به طور خودکار فراهم می کند تا کارایی ، شفافیت و ثبات در عملیات تدارکات را فراهم کند.

این پلتفرم از یادگیری عمیق ماشینی و الگوریتم های اختصاصی برای ارائه راه حل های تدارکاتی هوشمند مانند بهینه سازی مسیر ، ردیابی در زمان واقعی ، بینش و تجزیه و تحلیل ، بهینه سازی ضرب و شتم ، مدیریت کارآمد انبار ، تخصیص و استفاده از خودرو استفاده می کند. لوکوس همچنین با ارائه مشاوره استراتژیک خود به شرکت ها کمک می کند تا شبکه زنجیره تأمین خود را از انتهای دیگر بهینه کنند.

این شرکت روزانه بیش از دو میلیون تحویل کالا را تأمین می کند جنوب شرقی آسیا، شبه قاره هند ، اروپا، و آمریکای شمالی. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.locus.sh مراجعه کنید!

درباره وینکولوم:
Vinculum یک نرم افزار جهانی SaaS است که امکان تجارت همه جانبه و تحقق زنجیره تامین برای مارک ها را فراهم می کند. محصولات وینکولوم به مارک ها کمک می کند تا داده های محصول سازگار را از طریق منابع داده حفظ کنند ، محصولات را به راحتی در بازارهای جهانی لیست کنند ، نمایش موجودی موجود در فروشگاه ها را به صورت هم زمان تنظیم کنند و سفارشات را مدیریت کنند ، انجام آنها را به صورت یکپارچه در کانال ها انجام دهند. وینکولوم از طریق شبکه توزیع کننده های مارک تجاری و اکوسیستم متصل IOR ، ترخیص کالا از گمرک سفارشی و شرکای بازاریابی دیجیتال ، به مارک ها کمک می کند تا در سطح جهانی مقیاس بندی کنند. صنعت ما Vin eRetail WMS شناخته شده توسط بسیاری از مارک ها ، 3PL ها ، بازارها و توزیع کنندگان در سطح جهان ، برای تحقق B2B و B2C استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وینکولوم اینجا را کلیک کنید.

[email protected]

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1197609/Locus_Logo.jpg
آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1281605/Vinculum_Logo.jpg

منبع منبع