Lucid Motors از Lucid Air ، قدرتمندترین و کارآمدترین سدان برقی لوکس جهان رونمایی کرد

“موتورهای Lucid به منظور بهتر كردن اتومبیل الكتریكی هدایت می شوند و با این كار ، كل صنعت را به سمت پیشرفت سریع تحرك پایدار پیش می برند. هدف از این رویكرد بی امان برای توسعه پیشرفته ترین خودروی الكتریكی جهان ، بهره مندی همه بشریت با حمل و نقل پایدار ، با انتشار صفر ، و همچنین جذب مشتری های جدید به دنیای EVS ” پیتر راولینسون، مدیر عامل و CTO ، Lucid Motors. “با Lucid Air ، ما یک ماشین هاله برای کل صنعت ایجاد کرده ایم که یکی از آنها پیشرفتهایی را نشان می دهد که با انتقال مرزهای فناوری EV و عملکرد به سطوح جدید امکان پذیر است.”

استفاده از فضا برای ایجاد هوا

Lucid Air نتیجه یک رویکرد انقلابی در بسته بندی خودرو موسوم به Lucid Space Concept است که از کوچک سازی پیشرانه EV تولید شده در داخل Lucid برای بهینه سازی فضای داخلی کابین بهره می برد. این مفهوم در معماری پلت فرم پیشرفته Lucid Electric (LEAP) که بر روی آن Lucid Air و وسایل نقلیه Lucid آینده ساخته می شود ، اساسی است. این یک رویکرد جامع و تمیز برای ساخت وسایل پیشرفته EV است ، بدون استفاده از راه حل های موجود “خارج از قفسه” که اغلب در EV ها از خودروسازان قدیمی مشاهده می شود.

با ساخت همزمان موتورهای الکتریکی کوچکتر و در عین حال قدرتمندتر و بهبود چشمگیر بسته بندی کل پیشرانه الکتریکی ، Lucid قادر است فضای مورد نیاز مسافران و راحتی آنها را پس بگیرد. این فلسفه بهره وری بیش از حد جاسازی شده در هر وجه Lucid Air را از انرژی تا بازده فضایی گسترش می دهد ، و ترکیبی بی سابقه از دامنه ، کاربرد ، عملکرد و لوکس را ارائه می دهد.

کانسپت فضایی نیز بدون تکیه بر نشانه های طراحی سنتی خودرو ، به نسبت بسیار متفاوت و مدرن برای Lucid Air کمک می کند ، در عوض یک ماشین زیبا ارائه می دهد که کاملاً مشخص در جاده است.

“هنگامی که ما در Lucid Motors و توسعه اولین وسیله نقلیه خود ، Lucid Air شروع به این سفر کردیم ، از مصالحه خودداری کردیم. در اوایل تصمیم گرفتیم که می خواهیم هر جنبه ای از عملکرد ، نوآوری و تجمل را دنبال کنیم.” درک جنکینز، معاون طراحی ، Lucid Motors. “نتیجه این است که ما در حال ساخت بهترین اتومبیل در جهان هستیم ، اعداد و ارقام به تنهایی خود گویای این مسئله است. چه چیزی بیشتر ، ما همه این کارها را انجام دادیم ، بدون این که زیبایی Lucid Air را که به عنوان اولین نمونه از یک اتومبیل وجود دارد ، از بین ببریم. ایجاد شده از یک صفحه تمیز برای استفاده از آزادی طرح کلی که معماری EV فراهم می کند. “

یک کشور الهام گرفته

نشانه های خود را از کالیفرنیا، روحیه دولت نه تنها در تمام محصولات Lucid Motors ، بلکه در خرده فروشی ها و تجارب دیجیتالی برند ایجاد شده است. همانطور که از نامش پیداست ، لوسید از این مفهوم الهام گرفته است که چیزها را متفاوت می بیند و آن رویاها را به واقعیت تبدیل می کند. این در نام تجاری “Dream Ahead” خلاصه می شود ، که همچنین چشم انداز این شرکت برای رد وضعیت موجود و عبور از مرزها در فناوری EV است.

“مارک Lucid با یک ذهنیت مترقی ، پس از تجمل گرایی و ایده آل مناسب برای پاسخگویی به نیازهای سریع در حال پیشرفت مترقی ترین خریداران ایجاد شده است. ما در حال رفتن به آینده ای هستیم که مصرف کنندگان آگاه پایداری ، طراحی پیشرفته و نوآوری فنی را به همان اندازه مهم می دانند ارزش های لوکس و سنتی تر از کیفیت و ساخت ، “گفت جنکینز. “ما فکر می کنیم که Lucid در تغییر در ترجیحات مصرف کننده نسبت به مارک های جدید که روابط مستقیمی را در کنار محصولاتی با سطح کاملاً جدیدی از فناوری ، عملکرد و طراحی ارائه می دهند ، پیشتاز است.”

تنظیم استانداردهای جدید در هر سطح:

عملکرد و دامنه رکوردشکنی
Lucid Air با داشتن حداکثر 1080 اسب بخار قدرت در معماری دو موتوره و تمام چرخ متحرک ، قادر است تا به صورت ثابت و قابل تکرار ، سرعت 9.9 ثانیه را به سرعت یک چهارم مایل برساند. تا به امروز ، این تنها سدان برقی است که می تواند کمتر از 10 ثانیه به یک چهارم مایل برسد. قدرت Lucid Air با یک قابلیت برد گسترده در دسترس تکمیل می شود که با یک بار شارژ حدود 517 مایل EPA را تخمین می زند.

سریعترین شارژر EV در جهان
Lucid Air با ورود به بازار ، سریعترین وسیله نقلیه الکتریکی شارژدهنده تاکنون است که با اتصال به شبکه شارژ سریع DC ، می تواند با سرعت حداکثر 20 مایل در دقیقه شارژ شود. برای دارندگانی که Lucid Air خود را در شرایط واقعی جاده ای شارژ می کنند ، این فقط در 20 دقیقه شارژ می تواند به برد 300 مایل تبدیل شود.

بسته های باتری EV-Proven
Lucid Motors با ایجاد 10 مگابایت تجربه و بیش از 20 میلیون مایل آزمایش در دنیای واقعی ، در تولید بسته باتری با برد برد گسترده 113 کیلووات ساعت داخلی کار کرده است. بیشتر در مسابقات قهرمانی مسابقات برقی برتر جهان توسعه یافته است ، فناوری باتری لوسید با نژاد ثابت شده با یک سیستم مدیریت باتری سفارشی (BMS) ، بسته بندی سلول هوشمند و تراکم انرژی در سطح جهانی برتر است.

بسته بندی داخلی با کلاس و بزرگترین سرخوردگی
Lucid Air با فلسفه منحصر به فرد مفهوم فضایی Lucid ، فضای داخلی کلاس لوکس را ارائه می دهد و در عین حال ردپای سدان چابک و اسپرت را حفظ می کند. این رویکرد همچنین منجر به بزرگترین صندوق عقب در بین اتومبیل های الکتریکی تا به امروز و قابلیت های باورنکردنی ذخیره سازی سطح دو سطح در هر دو بخش جلو و عقب می شود.

آیرودینامیکی ترین اتومبیل لوکس در جهان
Lucid Air کم مصرف ترین خودروی لوکس جهان است که با آزمایشات انجام شده در تونل باد پیشرانه نورد ویندشیر ضریب کشش 0.21 را تأیید می کند.

نمایشگرهای کابین خلبان شیشه ای پیشرفته همراه با کنترل های بدنی لمسی
فضای داخلی Lucid Air انقلابی در چگونگی تلفیق زیبایی نمایشگرهای فرم آزاد در معماری طراحی کابین را منعکس می کند و روشی زیبا و یکپارچه از تعامل با نرم افزار خودرو و رابط کاربری انسان محور را ارائه می دهد. در جلوی راننده کابین خلبان شیشه ای 34 اینچ قرار دارد 5K نمایشگر “شناور” بالای داشبورد ، به احساس سبک و هوای داخلی کمک می کند. علاوه بر این ، یک پنل خلبان مرکزی جمع شونده برای کنترل بیشتر سیستم ها و عملکردهای خودرو در نوک انگشت راننده و سرنشین قرار دارد. برای تکمیل نمایشگرهای دیجیتال ، چندین کنترل فیزیکی کاملاً لمسی ، آسیاب شده دقیق وجود دارد ، از جمله توربین های آجدار برای عملکردهای فرمان ، یک غلتک کنترل ولوم ، و کلیدهای ضامن آلیاژی برای تنظیم تنظیمات آب و هوا.

سطح بعدی در ADAS
سیستم کمک راننده پیشرفته Lucid Air (ADAS) ، Lucid DreamDrive ، اولین پلت فرم از نوع خود است که جامع ترین مجموعه حسگر موجود در بازار را با سیستم نظارت بر راننده پیشرفته (DMS) ترکیب می کند ، همه استاندارد نسخه رویای شفاف هوا. این اولین سیستم در نوع خود است که 32 سنسور را شامل می شود ، دید ، رادار و اولتراسونیک را پوشش می دهد ، به علاوه اولین استاندارد LIDAR با وضوح بالا استاندارد در جهان ، همه در کنار DMS استاندارد و نقشه برداری HD با حصارکشی ژئولوژیکی برای ایجاد ایمن ترین حالت ممکن کار می کنند رویکرد به فناوری های کمک راننده سطح 2 و سطح 3.

پیشرفته ترین فناوری روشنایی جهان
چراغ های جلو لوسید ایر یک سیستم آرایه میکرو لنز واقعاً انقلابی است که به معنای واقعی کلمه از هزاران “کانال نور” تشکیل شده است. این فناوری که کاملاً در داخل طراحی شده است ، درخشان ترین ، دقیق ترین و پیشرفته ترین سیستم روشنایی را از قبل فراهم می کند. هدایت دیجیتالی جهت نور با تعویض دیجیتال کانال های نور در جهات مختلف ، ایجاد انقلابی در دید و افزایش ایمنی امکان پذیر است.

صدای الکسا بطور ذاتی در هوای شفاف ادغام شده است
Lucid با آمازون همکاری کرده است تا یک پیاده سازی داخلی پیشرفته الکسا را ​​مستقیماً وارد Lucid Air کند. این کار راننده و مسافران را قادر می سازد تا از تجربه کامل الکسا در حال حرکت – از جمله ناوبری ، تماس ، رسانه های جریانی ، کنترل خانه هوشمند و افزودن موارد به سبد خرید یا لیست کارها – لذت ببرند ، همه اینها در حالی که چشم خود را به جاده و دستانشان روی چرخ است. اجرای شفاف الکسا همچنین مجموعه ای گسترده از ویژگی های کنترل وسیله نقلیه محلی سازی Lucid Air از جمله HVAC را ارائه می دهد ، همه با یک فرمان صوتی ساده. هنگامی که یک راننده از الکسا استفاده می کند ، از طریق صفحه نمایش کابین خلبان شیشه ای Lucid Air نیز پشتیبانی تصویری برای دستورات انجام می شود. با گذشت زمان ، مجموعه ویژگی های موجود از طریق به روزرسانی های Over-the-Air داخلی Lucid (OTA) به رشد خود ادامه می دهند.

یک رویا به واقعیت تبدیل می شود

Lucid Air در ابتدا در دسترس خواهد بود آمریکای شمالی، در چهار محدوده مدل ارائه می شود:

  • Air ، نقطه آغازین ترکیب ، از سال 2022 در دسترس است و از زیر شروع می شود 80000 دلار (72،500 دلار بعد از ایالات متحده آمریکا اعتبار مالیاتی فدرال) *
  • مدل مجهز Air Touring ، موجود در اواخر سال 2021 ، از 95000 دلار (87،500 دلار بعد از ایالات متحده آمریکا اعتبار مالیاتی فدرال) *
  • Air Grand Touring کاملاً مجهز که از اواسط سال 2021 در دسترس است 139000 دلار (131،500 دلار بعد از ایالات متحده آمریکا اعتبار مالیاتی فدرال) *
  • نسخه رویای هوا ، با حجم محدود ، شامل ، بهار 2021 ، در 169000 دلار (161،500 دلار بعد از ایالات متحده آمریکا اعتبار مالیاتی فدرال) *

نسخه رویایی
Lucid Air Dream Edition ترکیبی منحصر به فرد از ویژگی ها و فناوری Lucid خواهد بود که عملکرد خارق العاده ای را با دامنه استثنایی ترکیب می کند. سدان لوکس EV با حجم 1080 اسب بخار در رنگ های Stellar White ، Infinite Black و یا Dream Edition که منحصر به فرد Eureka Gold می باشد ، در دسترس خواهد بود. هر رنگ منحصر به فرد خواهد بود “سانتا مونیکا“بسته بندی تزئینی داخلی با مضمون ، از جمله چرم کامل دانه Nappa Bridge Weir در سراسر و لهجه های چوبی نقره ای اکالیپتوس. نسخه Dream همچنین از یک طراحی منحصر به فرد چرخ 21 اینچی” AeroDream “برخوردار خواهد بود و با نشان و تر و تمیز ویژه ای مشخص می شود که موقعیت آن را به عنوان نسخه هاله Lucid Air با تولید محدود.

نسخه های تور و Grand Touring
قلب خط تولید Lucid Air مدل های Air Touring و Air Grand Touring خواهد بود که به ترتیب 620 اسب بخار و 800 اسب بخار قدرت ارائه می دهند. Air Grand Touring تا حداکثر 517 مایل رتبه بندی EPA که اخیراً اعلام شده است ، در دسترس خواهد بود. جزئیات کامل تنظیمات موجود و همه مدلهای هوا را می توان در وب سایت Lucid Motors یافت.

دسترسی
اکنون رزرو برای مشتریان در سراسر ایالات متحده و کانادا، و همچنین در کشورهای منتخب در اروپا و خاورمیانه. کسانی که الهام گرفته اند می توانند Air Lucid Air را از طریق a رزرو کنند 1000 دلار USD ودیعه قابل استرداد یا نسخه محدود Dream Edition با یک 7،500 دلار دلار ودیعه قابل استرداد این سدان لوکس همچنین از طریق 20 استودیوی Lucid و مراکز خدماتی که قرار است در سراسر شهر باز باشد ، در دسترس خواهد بود آمریکای شمالی در اواخر سال 2021. اروپا و خاورمیانه تاریخ تحویل بازار ، قیمت گذاری و جزئیات مرکز فروش و خدمات در تاریخ بعدی اعلام می شود.

تولید در کارخانه Lucid Motors در کازا گرانده، آریزونا ، با تحویل هواپیمای Lucid Air به مشتریان آمریکای شمالی در بهار 2021 در ماه های آینده آغاز می شود.

2021 صف آرایی هوای شفاف با یک نگاه

نسخه های اضافی Lucid Air و مدل های جدید Lucid در آینده با مشخصات زیر در مورد مدل های Lucid Air در حال حاضر برنامه ریزی شده به اشتراک گذاشته می شوند:

مدل

قیمت (دلار آمریکا)

Est محدوده EPA
(تا)

HP

عملکرد (برآورد)

شارژ (حداکثر)

دسترسی


پایه

منهای اعتبار مالیاتی0-60 (ثانیه)

1/4 مایل

(ثانیه) / سرعت

(مایل در ساعت)

بالا

سرعت

(مایل در ساعت)

مایل / زمان

شارژ سریع

DC

اوج

شارژ کردن

سرعت


هوا

در زیر

80000 دلار

72،500 دلار

TBA

TBA

TBA

TBA

TBA

300/20 دقیقه

1200 مایل در ساعت

2022

تور هوایی

95000 دلار

87،500 دلار *

406 **

620

3.2

11.4 / 123

155

300/20 دقیقه

1200 مایل در ساعت

Q4 2021

هوا

بزرگ

تور

139000 دلار

131،500 دلار *

517 **

800

3

10.8 / 133

168

300/20 دقیقه

1200 مایل در ساعت

Q2 2021

نسخه رویای هوا

169000 دلار

161،500 دلار *

465 (21 “)

AeroDream

چرخ ها)؛ 503

(چرخ 19 “)

1080

2.5

9.9 / 144

168

300/20 دقیقه

1200 مایل در ساعت

Q2 2021

* فاکتور مالیاتی بالقوه 7،500 دلار ایالات متحده آمریکا


** با بسته 19 چرخ / تایر AeroRange


درباره Lucid Motors
مأموریت Lucid الهام بخشیدن به پذیرش حمل و نقل پایدار با ایجاد جذاب ترین وسایل نقلیه الکتریکی با محوریت تجربه انسانی است. اولین اتومبیل این شرکت ، Lucid Air ، یک سدان پیشرفته لوکس با یک است کالیفرنیاطراحی الهام گرفته شده توسط فناوری اثبات شده از نژاد پشتیبانی می شود. با داشتن فضای داخلی لوکس و در ردپای خارجی در اندازه متوسط ​​، هوا قادر خواهد بود در کمتر از 2.5 ثانیه برد EPA تخمینی بیش از 500 مایل و 0 تا 60 مایل در ساعت داشته باشد. تحویل مشتری Lucid Air ، که در کارخانه جدید Lucid در تولید خواهد شد کازا گرانده ، آریزونا، در بهار 2021 آغاز خواهد شد.

تماس با رسانه
اندرو حسین
[email protected]

SOURCE Lucid Motors

لینک های مربوطه

http://www.lucidmotors.com