Marintec China از Marintec Innovation Series 2020 رونمایی کرد – وبینار | نمایشگاه مجازی

و در پس زمینه همه گیری جهانی ، فاصله اجتماعی و به تعویق انداختن بسیاری از رویدادهای دریایی برجسته جهان ، ما فکر می کنیم اتصال خریداران و غرفه داران با کیفیت برای ایجاد ارتباطات معنی دار تغییر نکرده است ، بلکه خواستار سازگاری شده است. سری وبینار نوآوری Marintec شروع به کار کرد ژوئن 2020، بر اساس دکتر است مارتین استاپفورد، رئیس مقاله سفید کلارکسون در مورد “ویروس کرونا ، آب و هوا چانگe & حمل و نقل هوشمند “، مجموعه ای که” نمای کلی کشتی های خودمختار “،” انتشار صفر کربن “و” سیستم های دیجیتال پیشرفته “را در ژوئن ، آگوست و سپتامبر 2020، سه فصل بیش از 1000 نماینده را از سراسر جهان جذب کرد. نهایی در ماه دسامبر کنفرانس نوآوری Marintec توجه را در مورد اهمیت تقاضای I4 قرار داده و با اختیارات مشترک ، صنایع دریایی را به سمت دستور کار محیط زیست سوق خواهد داد.

در همین حال ، متخصصان دریایی با اختصاص منابع کامل در اولین رویداد ترکیبی ، نمایشگاه مجازی Marintec Innovation که از 30 نوامبر تا 4 دسامبر بصورت آنلاین از طریق www.marintec-innovation.com برگزار می شود ، فرصت جدیدی را تجربه خواهند کرد. نمایشگاه مجازی Marintec Innovation پیشگام مدل جدید است و قالب رویدادی از آینده را به نمایش می گذارد ، بستری برای به اشتراک گذاشتن محتوای بی نظیر و استثنایی برای مخاطبان جهانی ما بدون هیچ مانع جغرافیایی. یک پلت فرم کاملاً جدید تطبیق کسب و کار هوش مصنوعی با نمایشگاه محصولات آنلاین ، کنفرانس ویدئویی فوری ، گفتگوی زنده ، برنامه ریز جلسات ، نشست مجازی 1: 1 ، همه شرکت کنندگان را قادر می سازد تا از یک تجربه شبکه آنلاین بدون دردسر لذت ببرند.

آقای مایکل داک – مجری اولین سری نوآوری های Marintec و مدیر Marintec China از شما دعوت می کند برای ارتباط با صنعت و تعامل با برجسته ترین شخصیت های صنعت به ما بپیوندید. وی ادامه داد: “نوآوری اغلب در جایی حاصل می شود که بینش حاصل شود. بسیاری اوقات این امر از طریق تالارهایی از این دست انجام می شود که آنها را همیشه خاص می کند.” تیم Marintec متعهد به کمک به صنعت ما در جهت تسریع رشد در سال آینده ، و تکرار موضوع ما است ، بنابراین اکنون بیش از هر زمان دیگر ، باید از قدرت فن آوری استفاده کنیم تا در کنار هم قرار بگیریم و کار خود را دوباره آغاز کنیم.

جزئیات بیشتر به زودی اعلام خواهد شد ، بنابراین برای به روزرسانی های بیشتر با ما همراه باشید.

برگزار کنندگان:

Marintec China توسط انجمن معماران و مهندسین دریایی شانگهای شانگهای (SSNAME) و بازارهای اطلاعات سازمان یافته و اداره می شود.

بازارهای اطلاعات

بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. نمونه کارها از بیش از 550 رویداد بین المللی B2B و مارک در بازارها شامل بهداشت و درمان دارویی ، زیرساخت ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات ، مد و لباس ، مهمان نوازی ، غذا و نوشیدنی و بهداشت و تغذیه و سایر موارد تشکیل شده است. ما از طریق نمایشگاه های حضوری ، محتوای دیجیتال متخصص و راه حل های عملی عملی ، فرصت هایی را برای مشارکت ، تجربه و تجارت با مشتریان و شرکای سراسر جهان فراهم می کنیم. ما به عنوان برگزارکننده برجسته نمایشگاه های جهان ، طیف متنوعی از بازارهای تخصصی را زنده می کنیم ، فرصت ها را باز می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا 365 روز سال رشد کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.informamarkets.com مراجعه کنید.

انجمن معماران و مهندسان دریایی شانگهای (SSNAME)

انجمن معماران و مهندسین دریایی شانگهای (SSNAME) در 25 فوریه 1951 تاسیس شد و در حال حاضر بیش از 5000 عضو منفرد و بیش از 60 عضو گروه دارد. دامنه حرفه ای SSNAME شامل تبادلات دانشگاهی و فنی ، نمایشگاه ها ، محبوب سازی علم ، ویرایش و انتشار و همچنین مشاوره علمی در زمینه مهندسین دریایی و مهندسی دریایی است.

SSNAME برای ارتقا exchan مبادلات و همکاری های دوجانبه و چندجانبه با 14 انجمن مهندسی دریایی خارج از کشور همکاری دوستانه برقرار کرده است. این یکی از حامیان انجمن انجمن مهندسی دریایی پان آسیا (PAAMES) است و به عنوان اولین رئیس جمهور انتخاب شده است. SSNAME همچنین عضو کنگره جهانی فناوری دریایی است و میزبان WMTC’18 است که در سالن برگزار شد دسامبر 2018.

SSNAOE همانطور که همیشه به نوآوری و توسعه پایبند است ، در طول سالها تلاش در زمینه تبادل آکادمیک ، محبوبیت علمی ، ویرایش و انتشار ، روابط بین الملل و بهینه سازی سازمان به موفقیت بزرگی دست یافته است. توسط وزارت امور مدنی “سازمان پیشرفته ملی مدنی” ، “وزارت علوم و فنون پیشرفته تحت انجمن علوم و فن آوری چین” اعطا شد. در سالهای اخیر ، در ارزیابی ساخت و ساز استاندارد سازمانهای اجتماعی که توسط دفتر امور مدنی شانگهای و دفتر اداره انجمن شانگهای سازمان یافته است ، عنوان “سازمان اجتماعی در سطح 5A” به آن اعطا شده است.

پس از 70 سال توسعه ، SSNAME اکنون شهرت بالایی کسب کرده و تأثیر علمی آشکاری را در صنعت کشتی سازی و مهندسی دریایی نشان داده است.

SOURCE مارینتک چین

لینک های مربوطه

http://www.marintecchina.com