Minute Suites با افتتاح مکان جدید در ماه اکتبر آغاز می شود

بالتیمور، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – هفته گذشته ، Minute Suites از افتتاحیه بزرگ فرودگاه بالتیمور-واشنگتن تورگود مارشال (BWI) خود در کانکس C خبر داد. مکان در پنجشنبه ، 1 اکتبرخیابان. این شرکت به مسافرانی که می توانند از ازدحام جمعیت در بین پروازها فرار کنند ، سوئیت های اختصاصی درون ترمینال ارائه می دهد. جدید بالتیمور این مکان شامل پنج سوئیت است که همگی به نام مکانهای تاریخی منطقه نامگذاری شده اند. اتاق های خصوصی شامل یک تختخواب روزانه ، تلویزیون ، ایستگاه کاری ، WiFi رایگان و چندین امکانات دیگر می باشد. محل BWI یکی از بسیاری از Minute Suites است که شرکت از ابتدای سال 2020 برای افتتاح آن تلاش کرده است.

“ما مدتی است که در حال برنامه ریزی BWI هستیم و از دیدن پرتاب آن بسیار هیجان زده هستیم.” دن سلیمان، بنیانگذار و مدیر توسعه گفت. “خدمات ما سالهاست که به شدت دنبال می شود و اکنون تقاضای آن حتی بیشتر است.”

Minute Suites یکی از تمیزترین مکانهای فرودگاه است و تنها نقطه ای است که می توانید در طول یک دوره طولانی مدت ماسک بزنید ، استراحت کنید و به طور طبیعی از خود فاصله بگیرید. این شرکت توسط پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی تاسیس شده است که می خواهند هنگام انتظار طولانی بین پروازها ، به مسافران محتاط عقب نشینی تمیز و ایمن بدهند. مسافران می توانند بسته به نیازهای شخصی خود حداقل یک ساعت و حداکثر هشت ساعت اقامت در یک اتاق رزرو کنند. تعدادی از مکان ها نیز حمام با سرویس دوش 30 دقیقه را ارائه می دهند.

Minute Suites در فرودگاه بین المللی هارتسفیلد-جکسون آتلانتا فعالیت می کند ، دالاس فورت ورث فرودگاه بین المللی ، فرودگاه بین المللی شارلوت داگلاس و فیلادلفیا فرودگاه بین المللی. برای رزرو قبلی ، به www.minutesuites.com/reservations مراجعه کنید.

درباره Minute Suites:
در سال 2008 ، Minute Suites، LLC به عنوان راهی سالم برای سفر به مردم تاسیس شد. Minute Suites اولین شرکت در است آمریکای شمالی برای تهیه سوئیتهای خصوصی در داخل امنیت در فرودگاههایی که مسافران می توانند چرت بزنند ، استراحت کنند یا کار کنند. توسعه این سرویس مسافرتی منحصر به فرد منجر به جوایز بسیاری از صنعت ، از جمله فروشگاه ماهانه فرودگاه بین المللی هارتسفیلد-جکسون آتلانتا و جوایز ستاره درخشان ، فیلادلفیا جایزه Edgie برای افتتاح بهترین فروشگاه جدید فرودگاه بین المللی و جایزه بین المللی International Airport Council برای بهترین خدمات جدید مصرف کننده و جوایز کارفرمایان میهنی وزارت دفاع ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.minutesuites.com مراجعه کنید.

LOGO MINUTE SUITES را بارگیری کنید

تماس با رسانه: کریس گلس، مدیر ارشد عملیاتی
[email protected]، 309.716.5141

SOURCE Minute Suites

لینک های مربوطه

www.minutesuites.com