Mister Car Wash با دستیابی به هفت مکان شستشوی اتومبیل رد پای واشنگتن خود را دو برابر می کند

TUCSON ، آریزاز.، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Mister Car Wash ، بزرگترین شرکت کارواش کشور ، رد پای خود را در ایالت واشنگتن با به دست آوردن هفت مکان کارواش بوش در کنویک، والا والا، پاسکو، ریچلند، و غرب ریچلند. این خرید حضور Mister Car Wash را در سراسر کشور از شش تا 13 مکان به ارمغان آورده است.

اظهار داشت: “کارواش بوش” یک کار خانوادگی با ریشه های عمیق در جامعه و سالها تجربه ارائه خدمات عالی است کیسی لیندسیمعاون توسعه شرکت Mister Car Wash. “شعار ما” الهام بخشیدن به مردم برای درخشش “با رویکرد خانواده گرایانه بوش مطابقت دارد که تیم جدید ما را برای موفقیت مداوم آماده می کند و به اعضای جدید و مشتریان Club Unlimited Wash و مشتریان عالی می بخشد خدمات در ایالتی همیشه سبز، “لیندسی نتیجه گرفت.

مالک تیم بوش موافقت کرد و افزود ، “وقتی برادر مرحوم من ند گاسنل ایده راه اندازی Bush Car Wash را در سال 2007 ارائه داد ، دیدگاه وی ارائه خدمات برتر برای اقشار مختلف مردم در سه شهر و مناطق اطراف آن بود. ما با همكاری با پسرانم ، صاحبان مشاغل تجاری ، TJ و Blake ، كوشا بوده ایم تا از خانواده و میراث ند احترام بگذاریم ، و می دانیم كه سپردن Bush Car Wash به Mister Car Wash دید وی را ادامه خواهد داد. “

خانواده Bush Car Wash نیز یک سنت غنی در بازگرداندن جامعه ، ستون فقرات مارک Mister Car Wash با خود به ارمغان می آورد.

هفت مکان تازه خریداری شده عبارتند از:

  • 1131 هارون دکتر ، ریچلند ، واشنگتن
  • 3220 کندی دکتر ، West Richland، WA
  • بلوار بار 7200 (جاده 68) ، پاسکو ، واشنگتن
  • 3810 W. خیابان دادگاه ، پاسکو ، واشنگتن
  • 520 W. کلمبیا دکتر ، کنونیک ، واشنگتن
  • 5231 W. Okanogan Pl. (خیابان ادیسون) ، کنونیک ، واشنگتن
  • 1110 Dalles Military Rd. ، والا والا ، واشنگتن

در حالی که تحصیل از تاریخ م effectiveثر است 17 سپتامبر 2020، هنگامی که مستر شروع به انتقال می کند ، مشتریان می توانند انتظار خدمات یکسانی از خدمات را داشته باشند و هیچ گونه اختلالی در عضویت ندارند.

درباره Mister Car Wash

دفتر مرکزی آن در توسان ، آریزونا، Mister Car Wash (www.mistercarwash.com) یک کارفرمای برابر است که در 33 ایالت شستشو و 31 لیوان سریع در 21 ایالت کار می کند. نام تجاری Mister Car Wash دارای کیفیت ، دوستی و تعهد ما در ایجاد تجارب به یاد ماندنی مشتری است. مردم ما آنهایی هستند که ما را موفق می کنند و به ما اجازه می دهند به این استانداردهای بالا برسیم. ما همچنان بر استخدام و حفظ استعدادهای برتر ، توسعه بهترین برنامه های آموزشی در کلاس و سرمایه گذاری در مزایای کارمندان برای پرورش فرهنگ مثبت شرکت متمرکز هستیم.

SOURCE کارواش مستر

لینک های مربوطه

http://www.mistercarwash.com