Mullen Group Ltd. اعلام تصاحب سهام باقی مانده Pacific Coast Express Limited

OKOTOKS، AB، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – (TSX: MTL) Mullen Group Ltd. (“گروه مولن“،”ما“،”ما“و / یا”شرکت“) خوشحال است که اعلام می کند 60.0 درصد باقیمانده سهام Pacific Coast Express Limited را به دست آورده است (“PCX“) که شرکت قبلاً از آن برخوردار نبود (“معامله“). در سال 2018 ، گروه مولن به عنوان بخشی از استراتژی ما در سرمایه گذاری در شرکتهای با کیفیت و ارائه خدمات انبارداری و انبارداری کمتر از کامیون ، در PCX سرمایه گذاری در PCX انجام داد. علاوه بر این معامله ، گروه مولن دو (2) خریداری خواهد کرد. از امکانات عملیاتی PCX ، یکی در کلگری ، آلبرتا و یکی در وینیپگ ، مانیتوبا. معامله بسته شد 1 سپتامبر 2020.

PCX از سرزمین اصلی سفلی واقع شده است بریتیش کلمبیا و حمل و نقل سریع حمل و نقل بین المللی کمتر از کامیون و کامیون به و از غرب را فراهم می کند کانادا، غربی ایالات متحده و مکزیک، همراه با حمل و نقل بین چندین نقطه در غرب کانادا. PCX از چهار (4) مکان با دفتر مرکزی خود در یک اپراتور مالک و مدل تدارکاتی فعالیت می کند ساری ، بریتیش کلمبیا، همراه با پایانه های عملیاتی در ادمونتون و کلگری ، آلبرتا و وینیپگ ، مانیتوبا. نتایج عملیاتی PCX در بخش Lale-Than-Truckload Mullen Group گنجانده خواهد شد و انتظار می رود PCX تقریباً اضافه شود 25.0 میلیون دلار درآمد سالانه

ما طی سالهای متمادی با تمرکز ویژه بر شرکتهای حمل و نقل و حمل و نقل قوی کانادایی ، سرمایه گذاری های زیادی را در شرکتهای خصوصی خوب اداره کرده ایم. منطق استراتژیک این سرمایه گذاری ها دانستن این نکته است که در مقطعی از آینده این شرکت های خوب اداره شده به عضو گروه مولن در خواهند آمد. PCX ارتباط قوی با حمل و نقل مستقر در ایالات متحده و یک شرکت ملی حمل و نقل ملی ایالات متحده دارد. این سرمایه گذاری منطق استراتژیک ما را در مورد سرمایه گذاری طولانی مدت در مشاغلی که بخشی از مصرف کننده را پشتیبانی می کنند ، تقویت می کند ، یعنی حمل بار نهایی ، تحویل مایل نهایی و تدارکات. من می خواهم از این فرصت استقبال کرده و از 120 کارمند PCX و اپراتورهای مالک قرارداد PCX در گروه مولن استقبال کنم و می دانم که عملکرد PCX با پیوستن به شبکه کمتر از کامیون گروه مولن ، عملکرد عملیاتی تقویت می شود، “آقای موری K. مولن ، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی گفت.

درباره Mullen Group Ltd.

مولن گروپ یک شرکت لجستیکی است که صاحب شبکه ای از مشاغل مستقلاً اداره می شود. این شرکت به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو در حمل و نقل کالا و خدمات لجستیکی شناخته شده است کانادا ارائه طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده از جمله باربری کمتر از کامیون ، کامیون ، انبارداری ، تدارکات ، حمل بار ، حمل و نقل بزرگ و تخصصی. علاوه بر این ، ما مجموعه متنوعی از خدمات تخصصی مربوط به انرژی ، معدن ، جنگلداری و صنایع ساخت و ساز در غرب را ارائه می دهیم کانادا، از جمله مدیریت آب ، انتقال مایعات و احیای محیط زیست. دفتر شرکتی سرمایه و تخصص مالی ، پشتیبانی حقوقی ، پشتیبانی فناوری و سیستم ها ، خدمات مشترک و برنامه ریزی استراتژیک را به مشاغل مستقل خود ارائه می دهد.

گروه مولن یک شرکت سهامی عام است که تحت علامت “بورس اوراق بهادار تورنتو” فهرست شده است.MTL“. اطلاعات بیشتر در وب سایت ما به آدرس www.mullen-group.com یا از طریق SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس است.

سلب مسئولیت

این خبر ممکن است شامل گزاره هایی آینده نگر باشد که در معرض عوامل خطر مرتبط با تجارت و گاز طبیعی و اقتصاد کل قرار دارد. گروه مولن معتقد است انتظارات منعکس شده در این خبرها منطقی است ، اما نتایج ممکن است متغیرهای مختلفی تحت تأثیر قرار دهند. اطلاعات آینده نگر موجود در این صفحه از تاریخ انتشار این خبر انجام می شود و گروه مولن از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی عمومی هرگونه اطلاعات آینده نگرانه ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا نتایج یا غیر آن ، صرف نظر می کند ، غیر از آنچه در قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا لازم است. گروه مولن برای حمایت از دعاوی برای اظهارات “آینده نگر” متکی است.

منبع Mullen Group Ltd.

لینک های مربوطه

www.mullen-group.com