Newmine اعلام کرد گای هیپول نماینده انگلیس و اروپا خواهد بود و هیئت مشورتی معتبر Newmine را گسترش می دهد

لندن، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Newmine ، یک فناوری خرده فروشی نوآورانه و شرکت مشاوره ، امروز انتصاب را اعلام کرد گای هیپول به هیئت مشورتی آنها Newmine دامنه خود را گسترش داده و به اروپا در سال 2019 ، و انتصاب Hipwell نشان دهنده تعهد عمیق آنها در “اطمینان از رشد خرده فروشان” در سطح جهانی است. مأموریت هیئت مشاوره متحد کردن رهبران بصیر خرده فروشی برای آموزش صنعت در مورد بهترین روش ها برای پیشبرد مزیت رقابتی خود از طریق کاهش بازده محصول و همچنین اشتراک دامنه عظیم خود برای تمرکز و غنی سازی مأموریت نیوماین است.

با رشد تجارت الکترونیکی توسط COVID-19 ، خرده فروشان شاهد حجم بی سابقه ای از بازده محصول هستند. هیئت مشاوره Newmine از مزایای کاهش بازده و همچنین راه حل های ابتکاری Newmine برای حل آنچه که به یکی از گران ترین مشکلات خرده فروشی تبدیل شده است ، می دهد. “با خرده فروشان خیابانی مرتفع و چالشهای منحصر به فرد انگلیس و اروپا وقتی صحبت از بازگشت محصول می شود ، نمایندگی در این بازار ضروری است “، بنیانگذار و مدیرعامل Newmine می گوید ، ناوجیت باسین.

Hipwell ، که سمت های هیئت مدیره ارشد را با خرده فروشان در عهده داشته است اروپا، می گوید: “من خوشحالم که با نیوماین همکاری می کنم تا مزایای کاهش بازده محصول را افزایش دهم. پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی آنها ، مدیر ارشد بازگشت® اطلاعات کلیدی را فراهم می کند که خرده فروشان برای تبدیل تجارت خود به آن نیاز دارند. “

هیئت مشاوره Newmine همچنین شامل مدیران سابق خرده فروشی می باشد گراتسیانو دو بونی و ریچ مک ماهون. باسین می گوید: “ما از استعدادی که هیئت مشاوره جدید جذب کرده خوشحالیم و مشتاقانه منتظریم که مزایای کاهش بازده را در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.”

در باره جدید
Newmine متشکل از مدیران سابق خرده فروشی و زنجیره تامین با تجربه عمیق در استراتژی خرده فروشی ، عملیات و فناوری ، اطمینان از رونق خرده فروشان در جهانی در حال تحول است. علاوه بر عملكرد و روش مشاوره فن آوري ، Newmine به دنبال برهم زدن بازار مديريت بازده با راه حل هاي كاهش بازده هوش مصنوعي است. رئیس بازگشت نیوماین® یک پلت فرم مجهز به هوش مصنوعی است که به خرده فروشان یک نگاه کلی به داده های مربوط به بازده یکپارچه از سراسر شرکت می دهد ، اقدامات اصلاحی را تجویز می کند و همکاری را امکان پذیر می کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.newmine.com.

در باره گای هیپول
گای هیپول مناصب ارشد هیئت مدیره را با خرده فروشان در انگلیس و قاره اروپا بر عهده داشته و سازمانهای بین المللی پیچیده بین المللی را اجرا می کند که همزمان در کشورهای مختلف با زبانها ، ارزها ، قانونمندی ها و رفتارهای مختلف مصرف می کنند. او در شناخته شده است اروپا به عنوان یک متخصص در تحول دیجیتال.

تماس با Newmine: جنی گورلین
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Newmine

لینک های مربوطه

newmine.com