Nippon Express ارائه شبکه های عرضه جهانی برای تحویل ایمن و ایمن داروها در سراسر جهان

توکیو، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت نیپون اکسپرس ، در حال توسعه شبکه های زنجیره تأمین دارویی است که هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری برای روشهای توزیع خوب (استانداردهای اطمینان از توزیع مناسب داروها ؛ از این پس “تولید ناخالص داخلی”) و از این رو مطابقت دارد. تأمین امن و مطمئن داروها را فعال کنید.

(آرم: https://kyodonewsprwire.jp/img/202009033836-O1-7tMb981F)

(تصویر 1:
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202009033836/_prw_PI2fl_szPza71O.jpg)

با توجه به جهانی شدن زنجیره های تأمین دارویی ، این شرکت همچنین مکان های تجاری سازگار با تولید ناخالص داخلی را در بازارهای عمده جهان راه اندازی خواهد کرد تا شبکه های عرضه خود را در سطح جهانی ارتقا دهد.

علاوه بر این ، Nippon Express به دنبال استفاده از فناوری های دیجیتال اینترنت اشیا و بلاکچین برای ردیابی اطلاعات لجستیکی از انتها به انتها است ، و این کار خود را برای بهینه سازی زنجیره های تأمین صنعت به طور کلی از طریق رویکرد داده محور ارائه می دهد که قابلیت ردیابی و افزایش آن را دارد. بهره وری عملیاتی.

زمینه

“برنامه مدیریت گروه Nippon Express Group 2023 – رشد پویا” تقویت سه رویکرد شرکت – یک رویکرد مبتنی بر مشتری / صنعت ، یک رویکرد مبتنی بر تجارت و یک رویکرد مبتنی بر منطقه – را از اولویت های برنامه “رشد” می داند. استراتژی برای مشاغل اصلی. ” Nippon Express در تعیین چگونگی مطابقت بهینه خدمات با نیازهای فردی مشتریان ، تلاش های خاص خود را بر روی رویکرد مشتری محور صنعت متمرکز کرده است که از دیدگاه مشتری به خدمات نگاه می کند.

نیپون اکسپرس برای اطمینان از داشتن تخصص گسترده و کنترل دقیق دقیق مورد نیاز برای تدارکات دارویی ، یک بخش بازرگانی داروسازی و یک دفتر تضمین کیفیت تدارکات دارویی را در جولای 2020 برای ایجاد استانداردهای یکسان در سطح گروه در چارچوب های عملیاتی ، توسعه منابع انسانی ، رژیم های تضمین کیفیت و غیره

– شبکه های زنجیره تأمین دارویی جهانی برای امکان تأمین ایمن و ایمن داروها

سرویس برای شروع ژاپن بهار بعدی و جهانی پس از آن

1. ساخت شبکه های تأمین در ژاپن

Nippon Express در حال راه اندازی امکانات خاص دارویی در ژاپن شرقی، ژاپن غربی، کیوشو و تویاما برای تکمیل “قطب های پزشکی” در ناریتا فرودگاه بین المللی و کانسای فرودگاه بین المللی که مدتها درگیر واردات / صادرات مواد اولیه و محصولات نهایی بوده اند.

این امکانات برای رسیدگی به برنامه های کنترل کیفیت و تداوم تجارت سازگار با تولید ناخالص داخلی (BCP) مربوط به تأمین دارویی مجهز می شوند و سیستم عامل هایی برای ذخیره سازی و حمل و نقل انبار مشترک ، عملیاتی که پیش از این به صورت جداگانه برای مشتری انجام می شد ، برای مقابله با آنها ساخته می شوند. با کمبود رانندگان کامیون ناشی از استفاده دور از وسایل نقلیه و دستیابی به بازده عملیاتی بیشتر. این امکانات در سال سرویس دهی می شوند فوریه 2021.

(جزئیات 1: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202009033836-O1-Afzy072m.pdf)

2. گسترش در سطح جهانی

Nippon Express به طور کامل از نقاط قوت شبکه جهانی خود استفاده می کند تا زیرساخت ها و عملکردهای حمل و نقل را در توسعه شبکه های تدارکات خارج از کشور تضمین کند که در سطح جهانی مطابق با لجستیک دارویی ، ایمنی را تضمین می کنند.

به طور خاص ، این شرکت در حال ساخت CFS سازگار با تولید ناخالص داخلی در مکان های اصلی تجارت دارویی در خارج از کشور است. قبلاً CFS دارای گواهینامه تولید ناخالص داخلی را افتتاح کرده است لندن و میلان، که هم میزبان گروههای تولیدکننده داروهای جدید است و هم در هند، جایی که محصولات عامیانه رشد قاطع بازار را به دنبال دارند. در ایالات متحده ، بزرگترین بازار جهان ، گواهینامه تولید ناخالص داخلی در سال خریداری شد شیکاگو. علاوه بر افزایش مکان های تجاری در اروپا و ایالات متحده ، Nippon Express در حال برنامه ریزی برای دریافت گواهینامه تولید ناخالص داخلی در کشورهای آسیایی است که خدمات پزشکی به طور گسترده تری در دسترس هستند.

این شرکت در آینده از طریق معاملات M&A و سایر روش ها با ارائه ذخیره سازی و توزیع تدارکات در بازارهای بزرگ جهان ، به بهبود شبکه خود ادامه خواهد داد.

(جزئیات 2: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202009033836-O2-4yhK22xX.pdf)

3. افزایش پیچیدگی زنجیره تأمین از طریق رویکرد داده محور

نیپون اکسپرس دفتر جدید استراتژی پلت فرم دیجیتال را در سال 2010 تاسیس کرد آوریل 2020 صنعت داروسازی و سایر صنایع را با راه حلهای طراحی شده برای بهینه سازی کامل زنجیره های تأمین خود ارائه دهند.

ساخت و ساز بر روی یک بستر دیجیتال برای صنعت داروسازی در حال انجام است که از دستگاه های اینترنت اشیا و فناوری بلاکچین برای اتصال کنترل دما و سایر اطلاعات لجستیکی از انتها به انتها استفاده می کند و برنامه هایی برای استفاده از اطلاعات لجستیک برای توسعه خدمات توزیع تجاری وجود دارد.

این شرکت همچنین در حال همکاری با مقامات این صنعت است كه این بستر دیجیتال را به عنوان یك پلتفرم باز در نظر بگیرند تا علاقمندان بتوانند از آن استفاده مشترك كنند.

(تصویر 2: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202009033836/_prw_PI3fl_Yf3ip17q.jpg)

(جزئیات 3: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202009033836-O3-PtitIuo5.pdf)

نیپون اکسپرس در راستای رسالت اجتماعی خود مبنی بر تبدیل شدن به یک نیروی محرکه در توسعه جامعه از طریق لجستیک ، از شبکه های دارویی جهانی خود برای استفاده در صنعت داروسازی به مشتریان خود و ایجاد ارزش جدید از طریق تدارکات ، به طور کامل استفاده خواهد کرد.

وب سایت Nippon Express: http://www.nipponexpress.com/

حساب رسمی لینک شده: NIPPON EXPRESS GROUP
https://www.linkedin.com/company/nippon-express-group/

SOURCE Nippon Express Co.، Ltd.