Nippon Express lanza globales را برای el suministro de productos farmacéuticos بازسازی می کند

– Nippon Express lanza redes globales para el suministro seguro de productos farmacéuticos en todo el mundo

توکیو، 14 سپتامبر سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Nippon Express ، آموزشی ویبولیتین فرآیند محرومیت زدایی از سوی م cadسسه های حقوقی سخت افزار و نرم افزارهای سخت افزاری و نرم افزاری مربوط به توزیع محصولات (امتیازات قبل از فروش محصولات) distribución adecuada de farmacéuticos؛ de aquí en adelante، “GDP”) y allowen un suministro de farmacéuticos más seguros.

(آرم: https://kyodonewsprwire.jp/img/202009033836-O1-7tMb981F)

(Imagen1:
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202009033836/_prw_PI2fl_szPza71O.jpg)

Vista de la globalización de las cadenas de suministro farmacéuticas، la compiñía también establecerá localizacioneses Empresariales que تجمع ناخالص داخلی و los اصول اصلی mercados دل جهان برای mejorar به تغییر re suministro یک سطح جهانی.

Además ، Nippon Express در مورد IoT و blockchain برای نظارت بر اطلاعات و اطلاعات روزانه در مورد تعهدات شدید و شدید ، haciendo su parte برای بهینه سازی kadenas از suministro برای صنعت و به طور کامل رسانه ها برای کسب و کار در بازار به روز می شود y شهردار eficiencia عملیاتی.

تاریخچه

El “Plan de Gestión de Nippon Express Group 2023 – Crecimiento dinámico” در نظر گرفته شود به عنوان خوانده شده در ليست تركيب هاي بازديدكنندگان: انفكوك بازادو در صنايع مشتريان / صنايع ، در مورد امپراتوري ها در مورد محيط ها و در شرايط قبلي ” Estrategia de crecimiento para las empresas principales “del plan. Nippon Express با توجه به ویژگی های شما در زمینه خدمات شخصی در صورت تمایل به خدمات شخصی ، نیپون اکسپرس به صورت ویژه به مشتریان خود توجه می کند و همچنین به شما در مورد مشتری و صنعت شما می پردازد که دارای خدمات عالی برای مشتری است.

در صورت تمایل به تجارب و تجارب و کنترلهای اعتباری نیاز به مجوزهای لازم برای تأسیس مزرعه ، نیپون اکسپرس ایجاد شده در بخش دارایی مزرعه دارویی و مرکز فروش کالیداد لوجیستا فارماکوتیکا و جولیو در سال 2020 recursos humanos ، regímenes de garantía de calidad و غیره

– Redes de cadena de suministro farmacéuticas globales برای مجوز el suministro seguro de los farmacéuticos

El servicio comenzará en Japón la próxima primavera y globalmente después

1. Construir de suministro en Japón را بازسازی می کند

نیپون اکسپرس دارای اعتبار قابل اعتماد و واقعی است که در ژاپن و در ژاپن واقع شده است ، کیوشو و تویاما برای مکمل های “ejes médicos” de ناریتا فرودگاه بین المللی y کانسای فرودگاه بین المللی فرودگاهها ، واردات و واردات کالا / صادرات مواد اولیه آکابادو.

Estas plantas estarán equipadas برای دستیابی به کنترل کنترل تولید ناخالص داخلی و هواپیماهای مداوم دولت (BCPs) نسبتی al suministro farmacéutico ، y که ساختارهای پلت فرم برای مجوز elmacenamiento conjunto و حمل و نقل شخصی ، عمل در بیمارستان ، برای دستیابی به مدارک دبیرستانها و خدمات دایره ای و سایر بخشنامه ها ، شهردار و شهردار کارآمد سیاسی. Estos servicios pasarán a estar operativos en febrero de 2021.

(Detalle1: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202009033836-O1-Afzy072m.pdf)

2. گسترش یک مقیاس جهانی

نیپون اکسپرس به طور کلی در زمینه های زیرمجموعه سرمایه گذاری در سطح جهانی و جهانی برای زیر ساخت و سازهای زیربنایی و تسهیلات بازاریابی و فروش مجدد تدارکات بین المللی برای تضمین امنیت جهانی و نیازمندی های جهانی در زمینه تأمین نیازهای پزشکی و اقتصادی ارائه می شود.

مشخصات ویژه ، معیارهای ارزیابی واقعی CFS و تولید ناخالص داخلی و تولید محلی تولیدات محلی و تولیدات محلی و تولید خارج از مرز. Ya ha abierto un CFS de GDP certificado en Londres y Milán، que acoge núcleos de fabricantes de nuevos fármacos، así como en la هند، donde los genéricos están impulsando un crecimiento del mercado robusto؛ en EE. UU. ، el شهردار mercado del mundo ، گواهی تولید ناخالص داخلی se adquirió en شیکاگو. Además de mejorar las localizaciones empresariales en Europa y EE. UU. ، Nippon Express هواپیما obtener با گواهینامه تولید ناخالص داخلی در صورت دسترسی به سایر شرکتها در زمینه خدمات پزشکی و خدمات پزشکی در دسترس است.

La Compañía seguirá mejorando su red en el futuro a través de acuerdos de fusión y adquisición y otros medios con un ojo para ofrecer almacenamiento y logística de distribución و los grandes mercados de todo el mundo.

(Detalle2: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202009033836-O2-4yhK22xX.pdf)

3. Aumentar la sofisticación de la cadena de suministro mediante un enfoque basado en datos

اعتبار نیپون اکسپرس یکی از جدیدترین گزینه های تأمین اعتبارات دیجیتال پلتفرم دیجیتال در آوریل 2020 برای تأمین اعتبار در صنعت کشاورزی و صنایع پزشکی است

ساخت و ساز در بازار و یکپارچه سازی دیجیتال برای صنعت کشاورزی مزایای استفاده از فناوری اطلاعات اینترنت اشیا y و فناوری بلاکچین برای کنترل درجه حرارت و درجه حرارت و اطلاعات مربوط به افراطی یک هواپیما ، هواپیماهای یونانی برای هلیکوپتر استفاده از اطلاعات مربوط به ورود به سیستم برای ورود به سیستم توزیع تجاری

La Compañía también está asociada و پاسخگویان صنعت برای ملاحظه این که این پلتفرم دریایی دیجیتال است ، قبل از آن برای علاقه مندان به علاقه مندی های شما در نظر گرفته شده است.

(Imagen2: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202009033836/_prw_PI3fl_Yf3ip17q.jpg)

(Detalle3: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202009033836-O3-PtitIuo5.pdf)

نیکون اکسپرس به عنوان یک معامله گر اجتماعی و تبدیل کننده و یک فردوئر موتور و یک اتحادیه اتومبیلرانی در یک اتحادیه مسافرتی و یک معامله گر در حال انجام است. valor a través de la logística.

Sitio web de Nippon Express: http://www.nipponexpress.com/

Cuenta رسمی de LinkedIn: NIPPON EXPRESS GROUP
https://www.linkedin.com/company/nippon-express-group/

SOURCE Nippon Express Co.، Ltd.