Nippon Express USA گواهینامه تولید ناخالص داخلی برای انبار شیکاگو را کسب می کند

توکیو، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – نیپون اکسپرس ایالات متحده آمریکا، شرکت (از این پس “NE USA”) ، یک شرکت تابعه محلی از شرکت Nippon Express ، آموزشی ویبولیتین مستقر در توکیو، اخیراً NEX Pharma Solutions-Chicago ، یک مرکز کنترل دما متخصص در محصولات پزشکی و دارویی ، را در انبار خود واقع در نزدیکی فرودگاه O’Hare شیکاگو ایجاد کرده و گواهی تولید ناخالص داخلی را برای این مرکز به دست آورده است ، سه شنبه ، 1 سپتامبر.

آرم: https://kyodonewsprwire.jp/img/202008313682-O1-7KXtp9f1

Photo1: ورود به مرکز کنترل دما
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202008313682/_prw_PI2fl_6mU180Lw.jpg

Photo2: فضای داخلی مرکز کنترل دما
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202008313682/_prw_PI3fl_V8cy5b4V.jpg

غرب میانه ایالات متحده (از جمله شیکاگو) و شمال شرقی محل کسب و کارهای متعدد دارویی و تجهیزات پزشکی است و انتظار می رود این مناطق تقاضای خدمات تدارکاتی مرتبط را افزایش دهند. شمال آمریکا شیکاگو محل بزرگترین مرکز حمل و نقل هوایی آن است ، درگاهی که با کامیون های شاتل منظم کار می کند تا محموله های وارد شده به فرودگاه شیکاگو اوهار را برای حمل و نقل به مکان های شرکت در سایر ایالت های غرب میانه منتقل کند تا صبح روز بعد.

بر 1 سپتامبر، NE USA اقدامات لازم برای ساخت شرکت های تابعه از MD Logistics LLC و MD Express LLC ، هر دو شرکت آمریکایی متخصص در عملکردهای تدارکات برای محصولات پزشکی و دارویی را به پایان رساند. این شرکت ها دارای چهار انبار در همسایگی خود هستند ایندیانا و همچنین یکی در نوادا (مساحت کل طبقه: تقریباً 1،000،000 فوت مربع یا 93،000 متر مربع) که خدمات ذخیره سازی ، پردازش توزیع و تحویل در سراسر کشور را ارائه می دهد. اتصال این موارد به جدیدترین نسخه به روز شده شیکاگو هاب امکان اتصال این انبارها به فعالیت های خارج از کشور را فراهم می کند در حالی که کیفیت حمل و نقل مناسب برای محصولات پزشکی و دارویی را همچنان حفظ می کند.

انطباق دقیق با عملکرد خوب توزیع (GDP) و سایر استانداردهای کیفیت در سراسر جهان هنگام تحویل داروها مورد نیاز است و مشتریان به طور فزاینده ای از استانداردهای با کیفیت بالاتر برای کنترل دما در حین حمل و نقل و ذخیره سازی خواستار هستند. راه حل های جدید NEX Pharma-Chicago NE NE را قادر می سازد تا خدمات حمل و نقل با درجه حرارت کنترل شده با کیفیت بالا و ایمن را فراهم کند و نیازهای مشتری را با امکانات سازگار با تولید ناخالص داخلی و چارچوب های عملیاتی تأمین کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202008313682-O1-OPc0D26y.pdf

وب سایت Nippon Express: http://www.nipponexpress.com/

حساب رسمی لینک شده: NIPPON EXPRESS GROUP
https://www.linkedin.com/company/nippon-express-group/

SOURCE Nippon Express Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.nipponexpress.com/