OXE Marine AB (publ) و ​​Evoy AS پتانسیل یک قایق برقی پرقدرت را ارزیابی می کنند

استکهلم، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – OXE Marine AB (publ) (“شرکت”) امروز با Evoy AS ، یک شرکت پیشرانه برقی دریایی مستقر در نروژ، برای ارزیابی دوام فنی و قایق خارجی یک قایق برقی با قدرت بالا با استفاده از سیستم پیشرانه الکتریکی اختصاصی Evoy و پایه پایین ثبت اختراع شرکت برای ارائه کاربردی با قدرت بالا و گشتاور بالا.

این شرکت برای ارزیابی دوام فنی و بازاری یک قایق برقی با قدرت بالا با استفاده از زیره ثبت اختراع شده شرکت به همراه سیستم پیشرانه الکتریکی دریایی Evoy به توافق نامه همکاری با Evoy AS رسیده است. هدف در ابتدا یک موتور معادل 150 اسب بخار است و بعداً بسته های بزرگتر تا 300 اسب بخار را ارزیابی خواهیم کرد. پس از ارزیابی موفقیت آمیز ، هر دو طرف در یک همکاری عمیق تر برای توسعه ، تولید و بازاریابی محصول در سراسر جهان فکر می کنند.

پیشرانه های الکتریکی پرقدرت Evoy باید کاملاً مطابق کمربندهای OXE Marine AB باشد – که برای گشتاور بالاتر از موتورهای دیزلی و الکتریکی طراحی شده است – و ما هیجان زده ایم که ببینیم چه کاری می تواند انجام دهد. این امر به خوبی با چشم انداز Evoy در زمینه حذف انتشار قایق در سطح جهان متناسب است و هدف ما شروع کار با بازار تجاری است ، مانند OXE Marine AB. بعداً با بهبود پیوسته فناوری و قیمت باتری ، به بازار بزرگتر تفریحی خواهیم رفتLeif A. Stavøstrand ، مدیر عامل شرکت ، می گوید. ” Evoy AS.

چشم انداز OXE Marine AB پذیرش جهانی مفهوم پیشرانه کمربند ثبت اختراع شده با هدف کاهش چشمگیر انتشار گازهای خروجی در بخش قایق دریایی است. ما معتقدیم که مشارکت با Evoy در ارائه یک پیشرانه برقی دریایی با کیفیت و کارآمد گام مهمی در جهت تحقق اهداف ما است. ما برنامه های بالقوه بسیاری را برای یک قایق برقی مشاهده می کنیم ، از جمله آبهای داخلی و دریاچه ها ، پارک های جغرافیایی ، اکتشاف حیات وحش ، مناقصه های فوق العاده قایق تفریحی و بسیاری دیگر، “گفت میرون ماهندرا، مدیر عامل OXE Marine AB

مشاور مجاز
FNCA Sweden AB مشاور مجاز OXE Marine AB است (انتشارات). اطلاعات تماس با FNCA Sweden AB: تلفن. +46 8 528 00 399 ، ایمیل [email protected].

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
میرون ماهندرا، مدیر عامل، [email protected]، +46 76 347 59 82
آندرس برگ، رئيس هیئت مدیره، [email protected]، +46 70 358 91 55
لیف A. Stavøstrand ، COB و مدیر عامل ، [email protected]، +47 99 01 30 32

OXE Marine AB (publ) طبق مقررات سو thisاستفاده از بازار اتحادیه اروپا موظف است این اطلاعات را عمومی کند. اطلاعات برای انتشار از طریق نمایندگی از افراد تماس گرفته شده در بالا ، در تاریخ ارسال شده است 18 سپتامبر 2020 ساعت 07.30.

OXE Marine AB (ناشر) (NASDAQ STO: OXE ، OTCQX: CMMCF) پس از چندین سال توسعه ، OXE Diesel ، اولین موتور قایقرانی دیزلی جهان را در بخش پرقدرت ساخته است. راه حل های منحصر به فرد انتقال قدرت موتور به پیشرانه ثبت اختراع این شرکت منجر به تقاضای زیاد موتورهای این شرکت در سراسر جهان شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/oxe-marine-ab/r/oxe-marine-ab–publ–and-evoy-as- ارزیابی-از-پتانسیل-برق-با-قدرت-بالا قایقرانی ، c3196012

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE OXE Marine AB