Path Master با قفل های هوشمند محصولات امنیتی را گسترش می دهد

توینسبورگ ، اوهایو، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Path Master ، Inc در حال توزیع قفل های امنیتی به مشتریان بخش عمومی از طریق توافق با تهیه کننده قدیمی Econolite ، رهبر در راه حل های یک مرحله ای مدیریت ترافیک است.

این معامله Path Master را به عنوان تنها توزیع کننده Econolite در کابینت ترافیک Medeco XT قفل می کند اوهایو، پنسیلوانیا غربی، کنتاکی، و ویرجینیای غربی.

وی گفت: “توانایی ارائه راه حل واقعی برای رسیدگی به امنیت كابینت ترافیك و همچنین كنترل قابلیت دسترسی ، به مشتریان ما با این نگرانی فزاینده كمك خواهد كرد.” اسکات مورس، مدیر توسعه سیستم ها و تجارت در Path Master. “قفل های Medeco ما را قادر می سازد تا با یک محصول با کیفیت بالا یک راه حل مقرون به صرفه ارائه دهیم.”

این قفل ها با استفاده از فناوری هوشمندی که از نقض امنیت در کابینت های ترافیکی دفاع می کند ، از تجهیزات حساس در تقاطع ها محافظت می کنند ، ایمنی عمومی را افزایش می دهند.

ویژگی های قفل کابینت ترافیک Medeco XT شامل موارد زیر است:

  • بدون تغییر در سخت افزار موجود ، مقاوم سازی آسان
  • عملکرد بی سیم – نیرو توسط کلید تأمین می شود
  • کمتر از پنج دقیقه نصب
  • پوسته فولاد ضد زنگ اجازه استفاده در فضای باز / داخلی را می دهد
  • 2000 رویداد حسابرسی
  • لیست کلید غیر مجاز

آخرین تحولات بر اساس رابطه 15 ساله Path Master با توزیع محصولات Econolite و تجهیزات کنترل ترافیک به آژانس های بخش دولتی در تلاش مداوم برای افزایش ایمنی ، افزایش تحرک و بهبود کیفیت زندگی است.

جیم مادن گفت: “Path Master با ما در زمینه ارائه بهترین راه حل های امنیتی برای آژانس های حمل و نقل که ما خدمت می کنیم ، تعهدی تزلزل ناپذیر را با ما به اشتراک می گذارد و ما بسیار خوشحالیم که Path Master گزینه امنیتی قفل کابینت Econolite را به سبد محصولات خود اضافه کرده است.” مدیر فروش شرقی در Econolite.

درباره Path Master، Inc.

از سال 1976 ، Path Master ، Inc محصولات و خدمات ابتکاری را به صنعت ترافیک ارائه داده است. این شرکت در سرتاسر کشور با دولت های شهر ، شهرستان و ایالت همکاری می کند اوهایو، کنتاکی، ویرجینیای غربی، و پنسیلوانیا غربی برای تلفیق فناوری حمل و نقل هوشمند (ITS) در پروژه های شهر هوشمند. تمام راه حل های Path Master با پشتیبانی فنی درجه یک از کارکنان داخلی و تیم مهندسان زمینه پشتیبانی می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pathmasterinc.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
نام: اسکات مورس
عنوان: مدیر توسعه سیستم و تجارت
تلفن: 216-337-0110
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

medeco-xt-traffic-cabinet-lock.jpg
قفل کابینت ترافیک Medeco XT
قفل کابینت ترافیک Medeco XT به از بین بردن دستکاری کابینت کمک می کند – پاسخگویی و کنترل دسترسی 24 ساعته 7 روز

لینک های مربوطه

Path Master، Inc.

اکونولیت

SOURCE Path Master، Inc.