Persistent Systems از آزمایش سیستم پیشرفته نبرد پیشرفته نیروی هوایی پشتیبانی می کند

نیویورک، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Persistent Systems، LLC (“مداوم”) پیشرو در شبکه های موقت تلفن همراه ، امروز اعلام کرد که با موفقیت از آزمایش On-Ramp دومین سیستم مدیریت جنگ پیشرفته (ABMS) نیروی هوایی ایالات متحده پشتیبانی می کند ، که تحت نظارت فرماندهی فضایی ، استراتژیک و شمالی ایالات متحده و به پایان رسیده است 3 سپتامبر.

بر خلاف برنامه سنتی پلت فرم محور با یک پیمانکار اصلی ، ABMS ده ها شرکت را در یک تلاش چند میلیارد دلاری برای ساخت یک اینترنت نظامی از همه جمع می کند. هدف این است که کامپیوترها ، سنسورها و تیراندازها را با سرعت ماشین متصل کنید ، بنابراین دیدگاه وزارت دفاع ایالات متحده در مورد کنترل و کنترل مشترک همه دامنه ها (JADC2) را برآورده می کند.

ABMS On-Ramp 2 که در چندین سایت نظامی قرار گرفت ، حمله به زیرساخت های ملی ایالات متحده را شبیه سازی کرد. وی گفت: “برای پاسخگویی به چنین حمله ای به صورت هماهنگ ، فرماندهان جنگنده به اتصال قابل اعتماد نیاز دارند.” Adrien Robenhymer، معاون توسعه تجارت برای سیستم های پایدار. “فناوری Wave Relay® MANET ما نقش اصلی را در ارائه آن اتصال اتصال تلفن همراه بازی کرد.”

در نلیس AFB، که در نوادا، مداوم کاروان های استراتژیک را با تخفیف ، سنسورها ، وسایل نقلیه و سایر دارایی های پشتیبانی کننده به طور یکپارچه متصل می کنند – توانایی کنترل و کنترل سیار را قادر می سازد و از آن دفاع می کند. با این کار ، این شرکت کار خود را با فرماندهی اعتصاب جهانی ایالات متحده و آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی در مورد WaRTAK و برنامه های ROP پیگیری کرد.

در محدوده موشکی White Sands ، در نیومکزیکو، Persistent از Cloud Relay ™ edge-extension خود برای تغذیه داده های حسگر درمان شده به کتابخانه داده یکپارچه استفاده کرد ، معماری مبتنی بر ابر برای ساخت تصاویر عملیاتی مشترک (COP). Robenhymer گفت: “ما همچنین ارتباطات دیگر را قادر می سازیم.” “به عنوان مثال ، ما 5G را در مناطق سختگیرانه تقویت کردیم ، که یک توانایی شگفت انگیز است.”

سرانجام ، در اندروز AFB، که در مریلند، Persistent به COP های مختلف کمک کرد تا اطلاعات خود را برای بازدیدکنندگان برجسته ای که در On-Ramp 2 نشسته اند تجسم کنند و به اعضای مرکز عملیات همه دامنه یک مسیر ارتباطی دو طرفه ارائه داد که تا پایین آمدن از لبه فرد منتهی می شد.

پایدار همچنین با Palantir ، Anduril ، Praseas ، Boeing ، Honeywell و سایر پیمانکاران همکاری کرد تا همجوشی داده ها را برای JADC2 مجهز به هوش مصنوعی در زمان واقعی امکان پذیر کند. این باعث کاهش شدید زنجیره کشتار شد.

“در کل ، ما در حال اتصال سنسور به تیرانداز ، متصل کردن وسایل نقلیه ، سیستم عامل ها ، افراد و داده ها بودیم که همه در شبکه بی سیم مقیاس پذیر ، کم تاخیر و پهنای باند با پهنای باند قرار دارند و فضای لازم برای استفاده از قابلیت های اضافی مانند counter-UAS یا کنترل را دارد. Robenhymer گفت:

درباره سیستم های پایدار ، LLC

دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک از سال 2007 ، Persistent Systems، LLC یک شرکت فناوری ارتباطات جهانی است که یک سیستم ثبت اختراع و ایمن Mobile Ad hoc (MANET): Wave Relay® را توسعه و تولید می کند. Wave Relay® تحت سخت ترین شرایط ، انتقال داده و ویدئو ، صدا و سایر برنامه ها را انجام می دهد. مجموعه محصولات آنها در بازارهای تجاری ، نظامی ، دولتی ، صنعتی ، کشاورزی ، رباتیک و سیستم های بدون سرنشین استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً به http://www.persistentsystems.com مراجعه کنید. برای دریافت به روزرسانی درباره آخرین تحولاتpswaverelay ، سیستم های پایدار را در توییتر دنبال کنید.

SOURCE Persistent Systems، LLC

لینک های مربوطه

http://www.persistentsystems.com