Planet TV Studios قسمتي از مواد ERG و هوا فضا را در مرزهاي جديد در هوا فضا ارائه مي دهد

اوکلند ، کالیفرنیا، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – قسمت آزمایشی قصد دارد در سه ماهه چهارم سال 2020 پخش شود و همچنین در سیستم عامل های درخواستی مانند Roku ، iTunes ، Amazon ، Google Play و سایر سیستم عامل های مختلف درخواستی پخش خواهد شد.

هوافضا ERG از دهه 1960 در حال طراحی و ساخت ماده منحصر به فردی به نام Duocel® است. Duocel ® یک ساختار فوم ساخته شده از کربن ، سرامیک و فلز است که در صنایع دفاعی ، فضایی و صنایع هوافضا تجاری به همه جا تبدیل شده است. محصولات کف Duocel® آن به عنوان جاذب انرژی در وسایل نقلیه نظامی و تجهیزات محافظت کننده و نجات دهنده جان سربازان ، به عنوان یک وسیله مدیریت حرارتی برای خنک کردن وسایل الکترونیکی مهم برای فرود در آژانس فضایی اروپا در Exomars Lander یا به عنوان اجزای مهم موتور در پرات و ویتنی طراحی شده است. توربوفن دنده ای انقلابی ، باعث کاهش مصرف سوخت و موتور می شود.

شرکت متخصص در سفارشی سازی Duocel® برای حل طیف وسیعی از مشکلات در برنامه های مشتری محتاط. کف اغلب می تواند چندین عملکرد فراتر از کاربرد اصلی مواد را انجام دهد. به عنوان مثال ، یک سبک وزن Duocel® پانل ساختاری فوم همچنین می تواند صدا را کاهش داده و همزمان لرزش ها را کاهش دهد. می گوید: “Duocel® و روشهای انحصاری ما ، ما را قادر به ارائه بهترین و قابل تنظیم ترین فومهای فلزی رباط جامد سلول باز و قابل تنظیم در بازار کرده است.” مدیر مهندسی دنور شافارزیک.

Planet TV Studios مجموعه های تلویزیونی پیشرفته و واقعی تولید می کند که دارای به روزرسانی های بصیرانه و معنی دار در مورد مهمترین موضوعات تجاری ، پزشکی و مسئولیت های اجتماعی است که هم اکنون در زمینه های مهم زندگی ما انجام می شود. Planet TV Studios یک شرکت پیشرو در تولید محتوا است که در زمینه فیلم ، تلویزیون ، مستند ، تبلیغات و مستند موفق است.

ERG با هدف تثبیت رهبری خود در مواد نوآورانه که در آن وزن و عملکرد پارامترهای مهمی هستند که نوآوری را قادر می سازند. این شرکت همچنین در تلاش است تا صنعت دریایی را در تلاش برای كنترل آلودگی اقیانوس ها و گرم شدن کره زمین و صنعت فضای تجاری برای دستیابی به ارتباطات ماهواره ای کارآمد تر ، در اختیار صنعت دریایی قرار دهد. واضح است که ERG به یک روحیه پیشگام در مرزهای بعدی اختصاص داده شده است.

مرزهای جدید یک مجموعه تلویزیونی جذاب است که سازمانهای هوافضای پیشرفته ای را که در زمینه هوافضای کشور ما شکل می دهند ، جستجو می کند. مرزهای جدید سریالی هوافضا به صورت مستند کوتاه است که در تلویزیون و تلویزیون درخواستی به نمایش در می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ERG Aerospace ، به اینجا مراجعه کنید http://ergaerospace.com/

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه ، لطفا به آدرس http://www.planettvstudios.com مراجعه کنید یا با لیندا کندی با شماره 888-210-4292 x101 تماس بگیرید

تصاویر مرتبط

erg-materials-and-aerospace.png

مواد ERG و هوافضا

شرکت هوافضای ERG در حال تولید فوم های فلزی رباط جامد سلول باز ، به نام Duocel® است. از آن زمان ، شرکت ERG Aerospace Corporation برای صنایع هوافضا ، دفاعی ، ساخت نیمه هادی ، پزشکی و زیست پزشکی فلزات کف ، کربن و سرامیک تولید می کند.

لینک های مربوطه

Planet TV Studios

هوافضا ERG

SOURCE Planet TV Studios