Plex Systems نام پتر هاولکا معاون رئیس عملیات اروپا را می گیرد

گفت: “پتر یک رهبر مبتنی بر نتایج است که موفقیت ایجاد و مدیریت برنامه های تحول تجاری را نشان داده است.” تاد کیزابرت، مدیر ارشد مشتری ، Plex Systems. “Plex از استقبال او از تیم خوشحال است. با ادامه حضور جهانی خود ، فناوری شرکت و تجربه بین المللی او به نفع مشتریان ما خواهد بود.”

هاولکا مسئول نظارت بر عملیات محلی در مقر اروپایی پلکس در خواهد بود پراگ برای حمایت از مشتری مشتری این شرکت در حالی که پیشگام طرح های بین المللی شرکت برای آوردن پلت فرم ساخت هوشمند Plex به تولیدکنندگان جهانی است. Plex بیش از 1000 عملیات تولیدی را در 29 کشور انجام می دهد.

هاولكا گفت: “پلكس در تأمین نیازهای تولیدكنندگان جهانی امروز و فردا پیشتاز است و راه حل های ساخت بی نظیر تولیدی را در اختیار آنها قرار می دهد.” “من از پیوستن به تیم برای پشتیبانی از مشتریان باورنکردنی Plex و رشد سازمان در این زمینه بسیار هیجان زده هستم اروپا

هاولکا بیش از 20 سال تجربه متمرکز بر خدمات حرفه ای و مشارکت مشتری در شرکت های جهانی را به ارمغان آورده است. قبل از پیوستن به Plex ، هاولکا گروه های تحویل جهانی و منطقه ای را هدایت می کرد و اخیراً ، سازمان خدمات ابر EMEA را برای SAP Ariba مدیریت می کرد. وی همچنین نقش رهبری منطقه ای و جهانی را در سازمان های چند ملیتی DHL ، Global Payments و Deloitte داشته است.

پلتفرم ساخت هوشمند Plex توسط صنایع سازنده در صنایع هوافضا ، خودرو ، مواد غذایی و آشامیدنی ، الکترونیک ، ساخت صنعتی ، تجهیزات پزشکی ، فلزات و صنایع تولید فرآیند مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت برای 11 سال متوالی رشد سالانه دو رقمی را حفظ کرده است.

درباره سیستم های Plex
Plex Systems، Inc.® اولین پلت فرم تولید هوشمند را ارائه می دهد که نوآوران برجسته جهان را برای تولید محصولات عالی توانمند می کند. Plex به تولیدکنندگان فرایند و گسسته امکان اتصال ، اتوماسیون ، ردیابی و تجزیه و تحلیل هر جنبه از تجارت خود را – از طبقه فروشگاه تا طبقه آخر – می دهد تا تحولات تجاری را پیش ببرد. پلت فرم ساخت هوشمند Plex که در فضای ابری ساخته شده است ، شامل MES ، ERP ، مدیریت زنجیره تأمین ، IoT صنعتی و تجزیه و تحلیل برای اتصال افراد ، سیستم ها ، ماشین آلات و زنجیره های تأمین است که به آنها امکان هدایت با دقت ، کارایی و چابکی را به طور همیشگی می دهد. تغییر بازار. در www.plex.com بیشتر بیاموزید.

© 2020 Plex Systems، Inc. کلیه حقوق محفوظ است. Plex Manufacturing Cloud و آرم Plex علائم تجاری ثبت شده در Plex Systems، Inc.

SOURCE Plex Systems

لینک های مربوطه

www.plex.com