Radiant Logistics نتایج چهارماهه مالی و سال منتهی به 30 ژوئن 2020 را اعلام کرد

BELLEVUE ، بشویید.، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Radiant Logistics، Inc. (NYSE American: RLGT) ، یک شرکت خدمات حمل و نقل شخص ثالث و خدمات حمل و نقل ، امروز نتایج مالی را برای سه و دوازده ماه منتهی به 30 ژوئن 2020 گزارش کرد.

نکات مهم مالی – سه ماه پایان یافته در 30 ژوئن 2020

  • درآمد گزارش شده در یک رکورد 275.5 میلیون برای سه ماهه چهارم مالی به پایان رسید 30 ژوئن 2020، در مقایسه با درآمد 204.6 میلیون دلار برای دوره مشابه سال قبل.
  • درآمد خالص گزارش شده در 50.1 میلیون دلار برای سه ماهه چهارم مالی به پایان رسید 30 ژوئن 2020، در مقایسه با درآمد خالص از 58.5 میلیون دلار برای دوره مشابه سال قبل.
  • درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران عادی گزارش شده در 4.7 میلیون دلار، یا 0.09 دلار به ازای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده ، در مقایسه با درآمد خالص منتسب به سهامداران عادی 4.5 میلیون دلار، یا 0.09 دلار برای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده برای دوره مشابه سال قبل.
  • درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی ، یک اقدام مالی غیر GAAP ، گزارش شده در یک رکورد 8.9 میلیون دلار، یا 0.18 دلار در هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده برای سه ماهه چهارم مالی به پایان رسید 30 ژوئن 2020، در مقایسه با درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی از 7.5 میلیون دلار، یا 0.15 دلار به ازای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده برای دوره مشابه سال قبل. درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی با اعمال نرخ مالیات عادی 24.5٪ و به استثنای سایر مواردی که بخشی از فعالیتهای عملیاتی منظم محسوب نمی شوند محاسبه می شود.
  • EBITDA تنظیم شده در یک رکورد گزارش شده است 13.1 میلیون دلار برای سه ماهه چهارم مالی به پایان رسید 30 ژوئن 2020، در مقایسه با EBITDA تنظیم شده از 11.0 میلیون دلار برای دوره مشابه سال قبل.

مدیر عامل بوهن کرین اظهار نظر در مورد نتایج ، از جمله تأثیر COVID-19

وی گفت: “من به شبکه تابشی و پاسخ جمعی ما به چالش های ارائه شده توسط بیماری همه گیر COVID بسیار افتخار می کنم.” بوهن کرین، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Radiant Logistics. “از اواخر ماه مارس تمرکز ما بر تحقق چهار هدف اساسی است: اطمینان از سلامتی و ایمنی کارکنان خود ، تأمین تداوم زنجیره تامین برای مشتریان ، شرکای عملیاتی و شرکت های حمل و نقل ؛ محافظت از امنیت اقتصادی مردم ما در بیشترین حد ممکن. و اقدامات لازم برای كاهش تأثیرات كند شدن در مشاغل شخصی خود. گرچه همه گیری تأثیر منفی قابل توجهی بر بسیاری از صنعت ها و مشتریانی كه از آنها خدمت می كنیم داشته است ، اما ما افتخار می كنیم كه در این زمینه نقش فعالی داریم. مبارزه با COVID-19: تحویل تجهیزات حفاظت شخصی (“PPE”) ، غذا و نوشیدنی ، کالاهای مصرفی ، فناوری و سایر محصولات ضروری برای مشتریان ما در سراسر کشور آمریکای شمالی و در سراسر جهان کار ما ، به ویژه در حمایت از جنبش PPE ، به ما کمک کرده است تا با ثبت نتایج رکورد 13.1 میلیون دلار در EBITDA تنظیم شده در 275.5 میلیون دلار در درآمد برای سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن 2020.

ما خوشبختانه با اهرم فشار بسیار کم در ترازنامه خود وارد این رکود اقتصادی شدیم. علاوه بر این ، ما با تهاجم برای حفظ نقدینگی خود تلاش کردیم: ارائه هرگونه تلاش برای جذب ، به حالت تعلیق درآوردن برنامه خرید سهام ، به تعویق انداختن سرمایه گذاری های اختیاری فناوری ، کاهش هزینه های عملیاتی خود و شروع یک سری کاهش موقتی نیروی کار. در مواجهه با COVID ، این اقدامات پیشگیرانه همراه با کار ما در حمایت از مشاغل ضروری ، به ما این امکان را داده است که در طی همه گیری ، همچنان بدهی های خود را پرداخت کنیم. از همان زمان 30 ژوئن 2020، داشتیم 34.8 میلیون دلار پول نقد در دست و بدهی خالص 17.1 میلیون دلار، کمتر از نیمی از EBITDA عقب مانده ما ، که به ما انعطاف مالی بیشتری می دهد تا بتوانیم از دیگر نقاط ضعف بازار و همچنین توانایی دستیابی به فرصت های جدید خرید در آینده استفاده کنیم. “

Crain ادامه داد ، “اگرچه تقاضای کلی برای خدمات حمل و نقل به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار گرفته است ، ما در بسیاری از صنعت های عمودی که خدمت می کنیم ، شاهد بهبود آهسته و مداوم هستیم. با تنوع مشتریان و ارائه خدمات ، قدرت ترازنامه ، مقیاس پذیری از فناوری و تعهد هم تیمی هایمان ، مطمئناً در مورد اقتصاد و بهبودی نهایی آن خوش بین هستیم. در نتیجه ، ما شروع به بازگرداندن حقوق کارمندان خود کرده ایم ، بسیاری از کارمندان خسته خود را به کار برگردانده ایم و برای همیشه سپاسگزار خواهیم بود تیم کارمندان و شرکای عملیاتی ما که با انعطاف پذیری بالا تلاش کرده اند تا از طریق این بیماری همه جانبه از مشتریان خود پشتیبانی کنند. در ماه های آینده ، ما همچنان از نزدیک بر پیشرفت و پیشرفت ما و اقتصاد نظارت خواهیم کرد و مشتاقانه منتظریم دوباره درگیر فرصت های خرید و / یا فعالیتهای خرید سهام ما به عنوان فرصتهایی که وجود دارد. “

سه ماهه مالی چهارم به پایان رسید در 30 ژوئن 2020 – نتایج مالی

برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن 2020 ، Radiant درآمد خالص منتسب به سهامداران عادی را گزارش داد 4.7 میلیون دلار بر 275 دلار.5 میلیون درآمد ، یا 0.09 دلار به ازای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده. برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن 2019 ، Radiant درآمد خالص منتسب به سهامداران عادی را گزارش داد 4.5 میلیون دلار بر 204.6 میلیون دلار از درآمد ، یا 0.09 دلار به ازای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده.

برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن سال 2020 ، Radiant گزارش داد که درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی رکورددار است 8 دلار.9 میلیون ، یا 0.18 دلار به ازای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده. برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن 2019 ، Radiant گزارش داد که درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی سهام است 7.5 میلیون دلار، یا 0.15 دلار به ازای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده.

برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن 2020 ، Radiant گزارش EBITDA تنظیم شده را در یک رکورد گزارش داد 13.1 میلیون دلار، در مقایسه با 11 دلار0 میلیون برای دوره مشابه سال قبل.

سال پایان یافته در 30 ژوئن 2020 – نتایج مالی

Radiant برای دوازده ماه منتهی به 30 ژوئن 2020 ، درآمد خالص منتسب به سهامداران عادی را گزارش داد 10.5 میلیون دلار بر 855 دلار.2 میلیون درآمد ، یا 0.21 دلار به ازای هر سهم اساسی و کاملاً رقیق شده. برای دوازده ماه منتهی به 30 ژوئن 2019 ، Radiant درآمد خالص منتسب به سهامداران عادی را گزارش داد 13.7 میلیون دلار بر 890.5 میلیون دلار از درآمد ، یا 0.28 دلار در پایه و 0.27 دلار در هر سهم کاملا رقیق شده

برای دوازده ماه منتهی به 30 ژوئن سال 2020 ، رادیانت درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی را گزارش داد 25 دلار.6 میلیون ، یا 0.52 دلار در پایه و 0.50 دلار در هر سهم کاملا رقیق شده برای دوازده ماه منتهی به 30 ژوئن 2019 ، Radiant گزارش داد که درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی از 26.6 میلیون دلار یا 0.54 دلار در پایه و 0.52 دلار در هر سهم کاملا رقیق شده

Radiant برای دوازده ماه منتهی به 30 ژوئن سال 2020 ، EBITDA تعدیل شده را گزارش داد 38.3 میلیون دلار، در مقایسه با 40.8 میلیون دلار برای دوره مشابه سال قبل.

درآمد تماس و دسترسی به پخش وب

Radiant Logistics، Inc. میزبان یک کنفرانس تلفنی خواهد بود دوشنبه ، 28 سپتامبر، 2020 در 4:30 عصر شرقی برای بحث در مورد محتوای این نسخه. فراخوان کنفرانس برای همه علاقه مندان ، از جمله سرمایه گذاران منفرد و مطبوعات آزاد است. بوهن کرین، موسس و مدیر عامل ، میزبان این تماس هستند.

جزئیات تماس کنفرانسی

وقت قرار:

دوشنبه ، 28 سپتامبر 2020 در 4:30 PM شرقیDIAL-IN

ایالات متحده (844) 369-8770 ؛ بین المللی (862) 298-0840بازپخش

29 سپتامبر 2020 ، ساعت 9:30 صبح شرقی تا 12 اکتبر 2020 ، ساعت 4:30 PM شرقی ، ایالات متحده آمریکا (877) 481-4010 ؛
بین المللی (919) 882-2331 (شماره شناسنامه پخش: 36979)

جزئیات پخش وب

این تماس همچنین در حال پخش وب است و ممکن است از طریق وب سایت Radiant به آدرس www.radiantdelivers.com یا در دسترس باشد https://www.webcaster4.com/Webcast/Page/2191/36979.

درباره Radiant Logistics (NYSE American: RLGT)

Radiant Logistics، Inc. (www.radiantdelivers.com) یک شرکت خدمات حمل و نقل مالتی و مالدیال شخص ثالث است که راه حل های پیشرفته زنجیره تأمین را از طریق شبکه ای از مکان های شریک عملیاتی متعلق به شرکت و استراتژیک ارائه می دهد. آمریکای شمالی. Radiant از طریق ارائه خدمات جامع خود ، خدمات حمل و نقل داخلی و بین المللی ، خدمات کارگزاری کامیون و راه آهن و سایر خدمات مدیریت زنجیره تأمین ارزش افزوده ، از جمله کارگزاری گمرک ، تحقق سفارش ، مدیریت موجودی و انبار را به یک حساب حساب متنوع از جمله تولید کنندگان ، توزیع کنندگان ارائه می دهد. و خرده فروشان با استفاده از شبکه حامل های مستقل و نمایندگان بین المللی مستقر در استراتژیک در سراسر جهان.

این اطلاعیه شامل “گزاره های آینده نگر” به معنای مندرج در آن است ایالات متحده قوانین و مقررات اوراق بهادار – یعنی گزاره های مربوط به آینده ، نه گذشته ، رویدادها. در این زمینه ، بیانیه های آینده نگر غالباً به آینده مورد انتظار تجاری ، عملکرد مالی و وضعیت مالی ما می پردازند و اغلب حاوی کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “آینده” ، “قصد ، “” ممکن است “،” برنامه ریزی “،” ببینید “،” جستجو “،” استراتژی “یا” اراده “یا منفی آن یا هر گونه تغییر در آن یا اصطلاحات یا اصطلاحات مشابه. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده نیستند و در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی شناخته شده و ناشناخته در مورد ما هستند که ممکن است باعث شوند نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای ما با نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد متفاوت باشد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با این جملات آینده نگرانه. ما اظهارات آینده نگرانه خود را بر اساس باورها و فرضیات مدیریت تدوین کرده ایم که به نوبه خود به اطلاعاتی که در زمان ارائه چنین اظهاراتی در دسترس آنها است ، تکیه می کنند. چنین اظهارات آینده نگرانه چشم اندازهای فعلی ما در مورد تجارت ، عملکرد آینده ، روندهای موجود و اطلاعات را از تاریخ این اعلامیه منعکس می کند. اینها شامل ، اما محدود به اعتقادات ما در مورد سطح درآمد و هزینه های آینده ، نرخ رشد ، چشم اندازهای مربوط به ابتکارات استراتژیک و استراتژی های تجاری ، همراه با مفروضات صریح یا ضمنی در مورد موارد دیگر است: ادامه روابط ما با عملکرد استراتژیک ما شرکا عملکرد تجارت تاریخی ما و همچنین مشاغلی که اخیراً به دست آورده ایم ، در سطوح مطابق با روندهای اخیر و بازتاب همکاری هایی که معتقدیم در نتیجه چنین خریدهایی در اختیار ما قرار خواهد گرفت. توانایی ما برای موفقیت در ادغام مشاغل اخیراً به دست آمده توانایی ما در تعیین موقعیت های مناسب کسب و اطمینان از بودجه لازم برای انجام چنین خریدهایی. هزینه های حمل و نقل با سطوح اخیر و روند پیش بینی شده مطابقت دارد. توانایی ما در کاهش ، در بهترین حالت ممکن ، وابستگی ما به مدیریت فعلی و برخی از شرکای عملیاتی بزرگتر انطباق ما با سایر پیمان های مالی تحت بدهی عدم وجود هرگونه قانون منفی یا مقررات دولتی که به طور کلی بر صنعت حمل و نقل و به طور خاص بر فعالیت های ما تأثیر بگذارد. تأثیر COVID-19 بر عملکرد و نتایج مالی ما ؛ و سایر عواملی که ممکن است هر از چندگاهی در پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) و سایر اطلاعیه های عمومی شناسایی شوند ، از جمله موارد ذکر شده تحت عنوان “عوامل خطر” در فرم 10-K ما برای سال پایان 30 ژوئن 2020. علاوه بر این ، فضای اقتصادی جهانی و اثرات اضافی یا پیش بینی نشده از بیماری همه گیر COVID-19 بسیاری از این خطرات را تقویت می کند. کلیه اظهارات کتبی و شفاهی آینده نگرانه منتسب به ما ، یا افرادی که از طرف ما اقدام می کنند ، به طور کامل توسط موارد فوق صلاحیت دارند. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به اظهارات آینده نگرانه ما اعتماد بیجا نداشته باشند ، زیرا آنها فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می كنند. ما از هرگونه تعهد به روزرسانی علنی اظهارات آینده نگر چشم پوشی می کنیم ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن

RADIANT LOGISTICS، INC.

ترازنامه های تلفیقی متراکم
30 ژوئن ،
20202019


دارایی های

دارایی های جاری:

پول نقد و معادل


$

34841$

5420


حساب های دریافتنی ، خالص از کمک هزینه به ترتیب 1990 دلار و 1887 دلار71،838
93،123


دارایی های قرارداد16،312
17،777


مالیات بر درآمد دریافتنی780
506


هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری16817
8،066


کل دارایی های جاری140،588
124،892املاک ، فناوری و تجهیزات ، خالص18،712
20،127حسن نیت72،199
65،389


دارایی های نامشهود ، خالص51،192
55،742


اجاره عامل دارایی های حق استفاده12،580

سپرده ها و دارایی های دیگر4،769
1،560


مجموع دارایی های بلند مدت دیگر140،740
122،691


کل دارایی


$

300،040$

267،710تعهدات و حقوق

بدهی های جاری:

حسابهای قابل پرداخت


$

65،003$

74،097


کمیسیون های شریک عامل قابل پرداخت است9131
12،891


هزینه های تعهدی6،538
6،224


بخش فعلی اسکناس قابل پرداخت3800
3،687


بخشی از بدهی اجاره عملیاتی6،121

بخشی از بدهی اجاره مالی688
683


دیگر بدهی های جاری308
465


کل بدهی های جاری93،716
98،422یادداشت های قابل پرداخت ، خالص از بخش فعلی48،091
30،047


بدهی اجاره عملیاتی ، خالص از سهم فعلی7،192

بدهی اجاره مالی ، خالص از سهم جاری2،476
3،161


مالیات بر درآمد معوق7،484
7،838


مسئولیت اجاره معوق


862


سایر بدهی های بلند مدت93
100


کل بدهی های بلند مدت68،149
42،008


کل بدهی161،865
140430حقوق صاحبان سهام:

سهام عادی ، 0.001 دلار ارزش اسمی ، 100000000 سهم مجاز ؛ 50،188،486 و 49،678،262 سهام منتشر شده و 49،555،639 و 49،586،464 سهام به ترتیب مانده است32
31


اضافی پرداخت در پایتخت102،214
100186


سهام خزانه ، به ترتیب بهای تمام شده ، به ترتیب 632،847 و 91،798 سهم(2،749)
(253)


سود انباشته37،424
26،883


اندوختن درآمدهای جامع دیگر445
187


حقوق صاحبان سهام Total Radiant Logistics، Inc.137،366
127،034


منافع غیر کنترل کننده809
246


مجموع حقوق صاحبان سهام138،175
127،280


کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام


$

300،040$

267،710


RADIANT LOGISTICS، INC.

صورتهای تلفیقی متراکم درآمد جامعسه ماه به پایان رسید در 30 ژوئن ،سال پایان 30 ژوئن ،


(در هزاران ، به جز داده های اشتراک و هر سهم)


2020
201920202019


درآمد

$

275،506$

204،648$

855،197$

890،517


هزینه های اجرایی:
هزینه حمل و نقل و سایر خدمات


225،405
146،123
645،824
660،416


کمیسیون های شریک عامل


15922
26،245
85،821
102،553


هزینه های پرسنل


13،192
15،119
57679
60375


هزینه های فروش ، عمومی و اداری


7181
7،005
29،548
28،463


استهلاک و استهلاک


4،157
3،914
16،571
15209


انتقال ، فسخ اجاره و سایر هزینه ها


172500
(11)


تغییر در ارزش منصفانه ملاحظه احتمالی


1700
(25)
1،752
(1،207)


کل هزینه های عملیاتی


267،729
198،381
837،695
865،798


درآمد حاصل از عملیات


7،777
6،267
17502
24،719


درآمد (هزینه) دیگر:
درآمد بهره


9
13
59
50


هزینه بهره


(815)
(678)
(2،885)
(3،023)


سود (ضرر) معاملات ارزی


(244)
(9)
(125)
160


تغییر در ارزش منصفانه قراردادهای تعویض نرخ بهره


600600

دیگر


206
17
370
274


کل هزینه دیگر


(244)
(657)
(1،981)
(2،539)


درآمد قبل از مالیات بر درآمد


7،533
5610
15521
22،180


هزینه مالیات بر درآمد


(1،307)
(1،007)
(3،157)
(4800)


درآمد خالص


6،226
4603
12،364
17380


کمتر: درآمد خالص منتسب به سود غیر کنترل کننده


(1،561)
(142)
(1،823)
(1034)


درآمد خالص قابل انتساب به Radiant Logistics، Inc.


4،665
4،461
10،541
16346


کمتر: سود سهام ترجیحی(956)


کمتر: هزینه های انتشار برای بازخرید سهام ترجیحی(1،659)


درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران عادی

$

4،665$

4،461$

10،541$

13،731


سایر درآمد جامع:
سود ترجمه ارز خارجی


(419)
(214)
258
1


درآمد جامع

$

5807$

4389$

12،622$

17381


درآمد (ضرر) هر سهم قابل انتساب به سهامداران عادی:
پایه ای

$

09/0$

09/0$

0.21$

0.28


رقیق شده

$

09/0$

09/0$

0.21$

0.27


میانگین سهام مشترک توزین:
پایه ای


49،398،826
49،572،399
49،600،506
49،497،007


رقیق شده


50،566،683
51،391،691
51،091،799
51،082،652


سازش اقدامات غیر GAAP
RADIANT LOGISTICS، INC.

تطبیق کل درآمد با درآمد خالص ، درآمد خالص قابل تعویض سهامداران عادی با سود خالص تعدیل شده متعلق به سهام عادی ، EBITDA ، EBITDA تعدیل شده و حاشیه تنظیم شده EBITDA
(حسابرسی نشده)

همانطور که در این گزارش استفاده شده است ، درآمد خالص ، درآمد خالص تعدیل شده متعلق به سهامداران عادی ، EBITDA ، EBITDA تعدیل شده و حاشیه تنظیم شده EBITDA معیارهایی برای عملکرد مالی یا نقدینگی تحت اصول حسابداری قابل قبول ایالات متحده نیستند (“GAAP”). درآمد خالص ، درآمد خالص تعدیل شده که به سهامداران عادی تعلق می گیرد ، EBITDA ، EBITDA تعدیل شده و حاشیه تنظیم شده EBITDA در اینجا ارائه می شود زیرا معیارهای مهمی است که مدیریت برای ارزیابی و درک عملکرد عملیات در حال انجام مشاغل Radiant استفاده می کند. برای درآمد خالص تعدیل شده که به سهامداران عادی تعلق می گیرد ، مدیریت از نرخ مالیات 24.5٪ برای محاسبه پیش بینی مالیات بر درآمد قبل از شرط سود سهام ترجیحی استفاده می کند تا نرخ مالیات Radiant را نسبت به رقبا عادی کند و دوره های گزارش Radiant را با نرخ های مختلف مالیات موثر مقایسه کند. علاوه بر این ، شرکت در رسیدن به درآمد خالص تعدیل شده که به سهامداران عادی تعلق می گیرد ، شرکت برای برخی از اتهامات غیر نقدی و موارد قابل توجهی که بخشی از فعالیتهای عملیاتی منظم نیستند ، تعدیل می کند. این تعدیلات شامل مالیات بر درآمد ، استهلاک و استهلاک ، تغییر در ارزش منصفانه احتساب احتمالی ، هزینه های انتقال ، هزینه های فسخ اجاره ، هزینه های مربوط به خرید ، هزینه های دادرسی ، استهلاک هزینه های انتشار بدهی و هزینه های انتشار برای بازخرید سهام ترجیحی است.

ما معمولاً هنگام اظهار نظر در مورد شرکت خود و نتایج عملیات ، به اصطلاح “درآمد خالص” اشاره می کنیم. درآمد خالص یک معیار غیر GAAP است که به عنوان درآمدی کمتر از عملیات و هزینه های منسوب به خدمات شرکت محاسبه می شود. ما معتقدیم که درآمد خالص اندازه گیری بهتری نسبت به کل درآمد هنگام تجزیه و تحلیل و بحث در مورد اثربخشی تجارت ما است و به عنوان بخشی از معیار اصلی شرکت برای استفاده در مورد پیشرفت خود استفاده می شود.

EBITDA یک معیار درآمد غیر GAAP است و شامل تأثیر سود سهام ترجیحی ، بازخرید سهام ممتاز ، سود و مالیات نمی باشد و اثرات “غیرنقدی” استهلاک و استهلاک بر دارایی های بلند مدت را شامل نمی شود. شرکت ها در مورد اینکه کدام عناصر استهلاک و استهلاک در محاسبه EBITDA مستثنی هستند ، دارای اختیاراتی هستند. ما تمام هزینه های استهلاک مربوط به فناوری و تجهیزات و همه هزینه های استهلاک (از جمله استهلاک بهبودهای اجاره) را حذف می کنیم. سپس ما EBITDA را بیشتر تنظیم می کنیم تا تغییرات در ارزش منصفانه احتساب احتمالی ، هزینه های ویژه مربوط به خریدها ، هزینه های انتقال و اجاره اجاره ، سود و زیان معاملات ارزی ، اقلام خارق العاده ، هزینه جبران خسارت مبتنی بر سهام ، هزینه های دادرسی غیر مرتبط با عملیات اصلی ما ، هزینه های راه اندازی MM&D و سایر هزینه های غیر نقدی. در حالی که مدیریت EBITDA را در نظر می گیرد و EBITDA را برای تجزیه و تحلیل نتایج ما مفید می داند ، اما قصد ندارد جایگزین هرگونه ارائه موجود در صورتهای مالی تلفیقی ما شود.

ما معتقدیم که این اقدامات مالی غیر GAAP ، همانطور که ارائه شد ، روش مفیدی برای ارزیابی عملکرد فعالیتهای عملیاتی ما است ، زیرا منعکس کننده روند درآمد ما بدون تأثیر برخی از اتهامات غیر نقدی و سایر اتهامات غیرتکراری است. این اقدامات مالی غیر GAAP به منظور تکمیل اطلاعات مالی GAAP با ارائه بینش اضافی در مورد نتایج عملیات ، امکان مقایسه با سایر شرکت ها را فراهم می کند ، بسیاری از آنها از اقدامات مالی غیر GAAP مشابه برای تکمیل نتایج GAAP خود استفاده می کنند. با این حال ، این اقدامات مالی غیر GAAP توسط همه شرکت ها به همان شیوه تعریف نمی شود و ممکن است با سایر شرکت ها قابل مقایسه نباشد. درآمد خالص ، درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی ، EBITDA ، EBITDA تعدیل شده و حاشیه تنظیم شده EBITDA نباید به طور جداگانه در نظر گرفته شود یا به عنوان جایگزینی برای هر یک از بیانیه های تلفیقی عملیات تهیه شده مطابق با GAAP یا به عنوان نشانه ای از Radiant’s در نظر گرفته شود عملکرد عملیاتی یا نقدینگی.

(به هزاران نفر)

سه ماه به پایان رسید در 30 ژوئن ،سال پایان 30 ژوئن ،


درآمد خالص (اقدام غیر GAAP)


2020
201920202019


کل درآمد

$

275،506$

204،648$

855،197$

890،517


هزینه حمل و نقل و سایر خدمات


225،405
146،123
645،824
660،416


درآمد خالص

$

50101$

58،525$

209،373$

230،101


حاشیه خالص


18.2

٪28.6

٪24.5

٪25.8

٪(به هزاران نفر)

سه ماه به پایان رسید در 30 ژوئن ،سال پایان 30 ژوئن ،


سازگاری درآمد خالص GAAP با EBITDA تنظیم شده


2020
201920202019


درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران عادی

$

4،665$

4،461$

10،541$

13،731


سود سهام ترجیحی956


هزینه های انتشار برای بازخرید سهام ترجیحی1،659


درآمد خالص قابل انتساب به Radiant Logistics، Inc.

$

4،665$

4،461
10،541
16346


هزینه مالیات بر درآمد


1،307
1،007
3،157
4800


استهلاک و استهلاک


4،157
3،914
16،571
15209


هزینه سود خالص


806
665
2،826
2973


EBITDA


10،935
10،047
33،095
39،328


خسارت مبتنی بر سهام


358
408
1،663
1،612


تغییر در ارزش منصفانه ملاحظه احتمالی


1700
(25)
1،752
(1،207)


هزینه های مربوط به تحصیل


82
223
577
316


هزینه های دادرسی


229
221
1061
754


انتقال ، فسخ اجاره و سایر هزینه ها


199
128
586
117


تغییر در ارزش منصفانه قراردادهای تعویض نرخ بهره


(600)(600)

ضرر معامله ارزی (سود)


245
9
125
(160)


EBITDA تنظیم شده است

$

13،148$

11،011$

38،259$

40760


حاشیه EBITDA تنظیم شده (EBITDA تنظیم شده به عنوان یک درصد از درآمد خالص)


26.2

٪18.8

٪18.3

٪17.7

٪(در هزاران ، به جز داده های اشتراک و هر سهم)

سه ماه به پایان رسید در 30 ژوئن ،سال پایان 30 ژوئن ،


سازگاری درآمد خالص GAAP با درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی


2020
201920202019


درآمد خالص GAAP مربوط به سهامداران عادی

$

4،665$

4،461$

10،541$

13،731


تعدیل درآمد خالص:
هزینه مالیات بر درآمد


1،307
1،007
3،157
4800


استهلاک و استهلاک


4،157
3،914
16،571
15209


تغییر در ارزش منصفانه ملاحظه احتمالی


1700
(25)
1،752
(1،207)


هزینه های مربوط به تحصیل


82
223
577
316


هزینه های دادرسی


229
221
1061
754


انتقال ، فسخ اجاره و سایر هزینه ها


199
128
586
117


تغییر در ارزش منصفانه قراردادهای تعویض نرخ بهره


(600)(600)

استهلاک هزینه های صدور بدهی


27
55
305
226


هزینه های انتشار برای بازخرید سهام ترجیحی1،659


درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی

قبل از مالیات بر درآمد


11،766
9،984
33950
35،605


پیش بینی مالیات بر درآمد 24.5٪ قبل از ترجیح

شرط سود سهام


(2،883)
(2،446)
(8،318)
(8،957)


درآمد خالص تعدیل شده مربوط به سهامداران عادی

$

8،883$

7،538$

25،632$

26،648


درآمد خالص تعدیل شده برای هر سهم مشترک:
پایه ای

$

0.18$

0.15$

0.52$

0.54


رقیق شده

$

0.18$

0.15$

0.50$

0.52


میانگین سهام مشترک توزین:
پایه ای


49،398،826
49،572،399
49،600،506
49،497،007


رقیق شده


50،566،683
51،391،691
51،091،799
51،082،652


SOURCE Radiant Logistics، Inc.

لینک های مربوطه

http://radiantdelivers.com