RADWIN TerraBridge را ارائه می دهد ، یک راه حل پیشرفته mmWave برای بازار حمل و نقل

TEL AVIV ، اسرائیل، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – RADWIN (www.radwin.com) امروز راه حل جدید TerraBridge خود را برای بازار حمل و نقل معرفی کرد. TerraBridge یک راه حل دوران 5G mmWave است ، که به طور خاص برای صنعت راه آهن طراحی شده است تا از اتصال بین کالسکه های سریع و تخلیه داده ها از قطارها پشتیبانی کند.

TerraBridge مبتنی بر باند mmWave 60GHz است و امکان انتقال بیش از 1.5Gbps از ترافیک داده را فراهم می کند. با استفاده از TerraBridge برای اتصال بین کالسکه ، متصدیان قطار می توانند به راحتی یک شبکه گیگابیتی انتهای قطار را ایجاد کنند. TerraBridge به طور یکپارچه با سناریوهای ترکیب قطار پویا سازگار می شود و از کارآیی عملیاتی ، سهولت استفاده و انعطاف پذیری بی نظیر اطمینان حاصل می کند. TerraBridge جایگزینی برتر برای اتصال دهنده های مکانیکی با حداقل نصب بدون دردسر و بدون ساییدگی در طول زمان ، که معمولاً در مورد اجزای مکانیکی است ، ارائه می دهد.

همچنین وقتی قطارها در ایستگاه یا پارک در انبار متوقف می شوند ، می توان از TerraBridge برای پشتیبانی از بارگیری سریع داده و بارگذاری آن استفاده کرد. این راه حل به طور خاص برای کاربردهای راه آهن طراحی شده است ، یک ردپای بسیار کوچک ، سهولت نصب و حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری را فراهم می کند.

نیر هایزلرVP از تجارت استراتژیک صنایع RADWIN گفت: “بیشتر راه حلهای بی سیم موجود در حال حاضر برای اتصال بین حمل و نقل و تخلیه داده ها از نظر توان عملیاتی ، در دسترس بودن طیف ، تداخل و پیچیدگی محدود است. RADWIN تخصص بی سیم و درک مشتریان حمل و نقل عمومی خود را ترکیب کرده است. برای ایجاد یک راه حل پیشرفته که نیازهای بازار را برآورده کند. “

درباره RADWIN:

RADWIN ارائه دهنده جهانی راه حل های بی سیم باند پهن است که باند پهن باند سریع و با اطمینان بی نظیر را ارائه می دهد. راه حل های RADWIN با در اختیار داشتن فناوری های پیشرفته ، به ابزارهای قدرتمند OSS مجهز شده اند که از تمام جنبه های عملیاتی چرخه حیات شبکه پشتیبانی می کنند و امکان فعالیت در سخت ترین شرایط از جمله تداخل و nLOS را فراهم می کنند. راه حل های RADWIN که در بیش از 170 کشور مستقر شده است ، شامل برنامه های کاربردی قدرتمند از جمله بک هال ، دسترسی ، اتصال شبکه خصوصی و باند پهن در حرکت برای قطارهای ریلی و مترو است.

بازدید: www.radwin.com

فروش RADWIN
مقر اصلی: + 972-3-769-2820
پست الکترونیک: [email protected]

تماس با رسانه
آماندا آزران
تلفن: + 972-3-766-2904 +
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE RADWIN