Rehrig Pacific با دومین جایزه عالی متوالی برای کار ممتاز شد

لس آنجلس، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Rehrig Pacific ، تولید کننده پیشرو و شرکت تدارکات زنجیره تامین ، امروز اعلام کرد که این مکان عالی برای کار با گواهی to برای دومین سال متوالی است. صدور گواهینامه یک موفقیت قابل توجه است. با استفاده از بازخورد معتبر کارمندان که با روش دقیق “برای همه” مبتنی بر داده “Great Place to Work” جمع آوری شده است ، گواهینامه تأیید می کند که حداقل 8 نفر از 10 کارمند دارای یک تجربه مثبت مثبت در Rehrig Pacific هستند. مکان عالی برای کار ، مرجع جهانی فرهنگ محیط کار ، تجربه کارمندان و رفتارهای رهبری است که برای ایجاد درآمد پیشرو در بازار و افزایش نوآوری اثبات شده است.

گفت: “این البته افتخار بزرگی است ، اما جای تعجب نیست.” Will Rehrig، رئیس جمهور ریگ اقیانوس آرام. “ریگ اقیانوس آرام یک خانواده است ، و ما به این نکته اشاره می کنیم که خانواده در درجه اول قرار دارد. من افتخار و فروتنی می کنم که ما شرکتی را ایجاد کرده ایم که در آن مردم به کاری که انجام می دهند بسیار افتخار می کنند و جامعه ای که در آن انجام می دهند و من خوشحالم که تفاوت Rehrig در اقیانوس آرام را کسانی که خارج از دیوارهای ما هستند تشخیص داده اند. ”

وی گفت: “ما به Rehrig Pacific مجوز خود را تبریک می گوییم.” سارا لوئیس-کولین، معاون رئیس تحقیقات بهترین لیست کار در Great Place to Work. “سازمان هایی که اعتماد کارمندان خود را جلب می کنند ، فرهنگ های عالی در محل کار ایجاد می کنند که نتایج برجسته کسب و کار را ارائه می دهند.”

Great Place to Work® اقتدار جهانی در فرهنگ محل کار است. از سال 1992 ، آنها بیش از 100 میلیون کارمند را در سراسر جهان بررسی کرده اند و از این بینش عمیق برای تعریف آنچه باعث ایجاد یک محل کار عالی می شود استفاده می کنند: اعتماد. مکان عالی برای کار با ایجاد یک تجربه کاری با اعتماد به نفس بالا برای همه کارمندان ، به سازمانها کمک می کند فرهنگ خود را کمی کرده و نتایج تجاری بهتری به دست آورند. Emprising® ، پلتفرم مدیریت فرهنگ آنها ، با نظرسنجی ها ، گزارش در زمان واقعی و بینشهایی که برای تصمیم گیری افراد مبتنی بر داده نیاز دارند ، رهبران را قادر می سازد. داده های معیار بی نظیر آنها برای شناسایی شرکت های Great Place to Work-Certified and و بهترین محل های کار ™ در ایالات متحده و بیش از 60 کشور ، از جمله 100 بهترین شرکت برای کار For® و بهترین لیست جهان که سالانه در جهان منتشر می شود ، استفاده می شود ثروت هر کاری که آنها انجام می دهند تحت تأثیر مأموریت ساختن جهانی بهتر با کمک به هر سازمانی تبدیل به مکانی عالی برای کار برای همه می شود …

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به greatplacetowork.com مراجعه کنید ، به پادکست گوش دهید بهتر است توسط مکان عالی برای کار ، و “مکانی عالی برای کار برای همه” را بخوانید. در LinkedIn به انجمن بپیوندید ، توییتر، و اینستاگرام.

Rehrig Pacific بیش از یک قرن تجربه به عنوان تولید کننده بسته بندی حمل و نقل با قابلیت استفاده مجدد و دارای مرجع اصلی راه حل های پایدار زنجیره تامین است. این شرکت از مهارت خود در زمینه زنجیره های تأمین و بهینه سازی عملیاتی برای ایجاد نوآوری های انقلابی در صنایع متنوعی مانند کالاهای بسته بندی شده مصرفی ، لبنیات ، شیرینی پزی ، مدیریت پسماند ، نوشیدنی و کشاورزی استفاده کرده است. محصولات و راه حل های Rehrig Pacific که در سال 1913 تاسیس شد ، از اعتقاد در به چالش کشیدن وضعیت موجود نحوه حرکت محصولات و ایده های مشتریانشان در سراسر زنجیره تأمین جهانی ناشی می شود. موفقیت اثبات شده این شرکت از تمرکز بر نیازهای مشتری مشتری آن ، یکپارچه سازی فناوری برای از بین بردن زباله ها ، افزایش تجربه مصرف کننده ، ارائه مداوم راه حل های ساده و آسان برای اجرا و ارائه ایده هایی است که توسط یک تعهد بی وقفه به پایداری هدایت می شود. . در www.RehrigPacific.com بیشتر بیاموزید.

منبع Rehrig Pacific