Resorts Sandals راه حل های “کاملاً عالی” برای زوج های عروسی مقصد ارائه می دهد

زوج ها به دنبال راه حل های بدون استرس و بی درنگ هستند تا برنامه ریزی های عروسی در طی همه گیری را تا حد ممکن یکپارچه کنند. به همین دلیل است که Sandals® Resorts به عنوان رهبران عروسی های عاشقانه و مقصد ، مجموعه ای از گزینه ها را برای کمک به زوجین در آرزوی جشن عروسی کامل خود ارائه می دهد.

معرفی خدمات پخش مستقیم مراسم عروسی رایگان تا سال 2021:

از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، زوجین مجبور شده اند تصمیمات سختی بگیرند ، خواه این امر به تعویق انداختن عروسی بزرگ آنها و یا کاهش حضور برای رسیدن به آخرین دستورالعمل های CDC باشد. اکنون ، عروس و دامادها هنگام رزرو عروسی مقصد در هرکدام از 18 مجلل صندل های مجلل صندل و ساحل ، مجبور نیستند یکی از این دو را انتخاب کنند. کارائیب. همه زوج هایی که عروسی مقصد را رزرو می کنند یا ابتدای گره را ببندید 15 سپتامبر 2020 از طریق 31 دسامبر 2020، با برنامه های ازدواج در سال های 2020 و 2021 ، دریافت خواهد کرد سرویس پخش مستقیم مراسم عروسی رایگان، بنابراین خانواده ها و دوستان می توانند – عملا – بخشی از آن لحظه ویژه ای باشند که زن و شوهر می گویند “من انجام می دهم”.

تقریباً هر ابزار برنامه ریزی عروسی برای عروس و دامادها برای دیدن روز بزرگ خود از خانه:

تورهای دیجیتال 360 درجه: در واقع از بین زیباترین استراحتگاههای لوکس شامل walk در قدم بزنید کارائیب. کاوش در یک استراحتگاه و مکان های گسترده آن هرگز آسان نبوده است ، و با ایجاد یک نگاه داخلی به سوئیت های مجلل ، سواحل و استخرهای گسترده صندل ها زمینه ای را برای یک عروسی مناسب برای مقصد و آغاز ماه عسل مناسب فراهم می کنید.

تجربه طراحی مجازی عروسی: یک برنامه ریز عروسی صندل و سواحل “ملاقات” کنید در حالی که عملا به یک نمایشگاه عروسی قابل تنظیم منتقل می شود و گزینه های دکوراسیون بی پایان موجود برای مراسم و پذیرایی را کشف می کنید ، الهام بخش ایده آل برای یک روز بزرگ است.

ابزار برنامه ریزی عروسی نهایی دیجیتال: در پیشنهادات عروسی صندل از هر جزیره و مکان زیبا برای انتخاب ، خدمات مو و آرایش برای روز عروسی واقعی بگردید.

جشن های کاملاً قابل برنامه ریزی با راهنماهای CDC را بخاطر بسپارید:

با دستورالعمل های جدید CDC که خواستار اجتماعات کوچکتر از 50 نفر نیست ، صندل ها مصمم هستند که جشن مادام العمر یک زوج را به چیزی حتی بزرگتر تبدیل کنند.

Two Lovebirds Elopement: به بهشت ​​فرار کنید و از یکی از الهامات صندل ها الهام بگیرید یا یک روز بزرگ را از طریق عروسی های سفارشی صندل آرزو کنید. صرف نظر از انتخاب زوجین ، هر عروسی با زرق و برق دارترین دکوراسیون قابل تنظیم و تمام عروسی های صندل های عروسی – از کوکتل های امضا شده و صبحانه در رختخواب با میموزا ، تا عکس عروسی 5×7 و بیشتر – انجام می شود.

ده ایده آل کامل: زوجین می توانند از هشت عزیز دعوت کنند تا به مهمانی بپیوندند زیرا در هر یک از مجلل های مجلل صندل ها نذر می کنند کارائیب مقصد در یک مکان زیبا و خلوت مراسم عروسی ، از نمازخانه های فضای باز و آب بیش از حد گرفته تا باغی با زیبایی و زیبایی ، ازدواج کنید ، از یک پذیرایی کوکتل یک ساعته صمیمی با شراب گازدار فوق العاده لذت ببرید ، با تخفیف 15 درصدی Red Lane® تجربه آبگرم برای عروس و داماد و موارد دیگر. بعلاوه ، رزرو پنج اتاق دو نفره به زوجین امکان انتخاب یک بل و بلوتوث را می دهد – اضافه کردن یک مزیت اضافی برای لذت بردن از مهمانان نوار سانگریا!

50 شیرین ترین رختخواب کوچک: زوج هایی که با توجه به آخرین دستورالعمل های CDC می خواهند با یک رختخواب کوچک صمیمی زیر 50 مهمان گره بزنند ، می توانند جشن های خود را به دلخواه شخصی کنند. همه عروسی هایی که با 20 اتاق دو نفره یا بیشتر رزرو شده اند ، شامل همه موارد اضافی عروسی صندل به همراه انتخاب سه پیشرفت زنگ و سوت ، با انتخاب یک مهمانی کوکتل خوش آمدید برای شروع جشن ها ، یک خرچنگ دریایی 5 ستاره جهانی Gourmet ™ پذیرایی شام ، شب رمق و بازی ، یا حتی یک 1000 دلار اعتبار به سمت سفر به جزیره Island Routes Catamaran Cruise و موارد دیگر.

جشن های دنباله دار: حتی پس از عروسی و ماه عسل ، صندل لحظات ویژه ای را برای بازگشت و جشن گرفتن زوج ها فراهم می کند. از برنامه محبوب سالگرد که اقامت شبانه رایگان برای زوج هایی که 7 شب یا بیشتر در یک مجموعه یا مجموعه باتلر رزرو کرده اند ، گرفته تا جشن دوباره در کنار دوستان و خانواده با حداقل هزینه ReTie the Knot® برای یک گروه 5 اتاقه یا بیشتر.

صندل ها از منحصر به فردترین مکان های عروسی مانند کلیساهای عروسی Over-the-Water Serenity و آلاچیق های جلوی اقیانوس خود برخوردار هستند – این امکان را برای شما فراهم می کند تا مراسم و جشن های صمیمی و هوای آزاد را که زوج ها و عزیزانشان همیشه بخاطر بسپارند. بعلاوه ، زوجین می توانند ماه عروسی را رزرو کنند و ماه عسل خود را با شروع گفتن “من انجام می دهم” شروع کنند ، و حتی جشن گرفتن یک عمر عشق در یکی از کارائیب سوئیت های خصوصی که بیشتر در جستجوی آن هستند.

حریم خصوصی لوکس جدید است:

صندل نه تنها اقامتی بدون نگرانی را ارائه می دهد ، بلکه این شرکت بر اساس اصل ایجاد یک فضای رمانتیک – با استراحتگاه های گسترده در سراسر سواحل گسترده – که در آن زوجین می توانند بیشترین حریم خصوصی و عاشقانه را داشته باشند چه در روز عروسی و چه در کل ماه عسل آنها

زوجین می توانند با نهایت اطمینان به مارک معتمد Sandals ازدواج کنند. با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی در حال حاضر برای همه ، اقدامات نظافت پیشرفته ای که از طریق پروتکل های تمیز کردن صندل های پلاتین ارائه می شود ، باعث آرامش خاطر زوجین می شود و آنها را هنگام برنامه ریزی برای روز بزرگ خود اطمینان می دهد.

Sandals Resorts با ارائه راهکارهای “کاملاً عالی” برای زوج های عروسی مقصد ، به عروس و دامادهای امروزی اطمینان می دهد که نذرها باید ادامه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه عروسی مقصد صندل ها و سرویس پخش جریانی مستقیم مراسم عروسی که از ابتدا موجود است پانزدهم سپتامبر، لطفا از https://www.sandals.com/weddings/ دیدن کنید. برای همه شرایط و ضوابط ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.sandals.com/disclaimers/wedding-terms-and-conditions/.

استراحتگاه های صندل:

استراحتگاه های صندل به دو نفر از افراد عاشقانه ترین تجربه تعطیلات Luxury Included را ارائه می دهد کارائیب. با 15 تنظیم خیره کننده ساحل در جامائیکا، آنتیگوا، سنت لوسیا، باهاما، باربادوس، و گرنادا، Sandals Resorts اجناس با کیفیت بیشتری را نسبت به هر شرکت دیگر در این سیاره ارائه می دهد. Signature Love Nest Butler Suites® برای دستیابی به نهایت حریم خصوصی و خدمات. ساقی های آموزش دیده توسط انجمن صنفی حرفه ای انگلیسی باتلر ؛ Red Lane Spa®؛ ناهار خوری 5 ستاره جهانی Gourmet ، اطمینان از مشروبات عالی ، شراب های عالی و رستوران های خاص Aqua Centers با خبره و آموزش PADI® متخصص ؛ Wi-Fi سریع از ساحل به اتاق خواب و عروسی های سفارشی صندل ها همه موارد اختصاصی Sandals Resorts هستند. Sandals Resorts با پروتکل های پاکیزگی Sandals Platinum ، اقدامات بهداشتی و بهداشتی پیشرفته ای که برای اطمینان بیشتر به مهمانان هنگام تعطیلات در هتل ارائه می دهد ، آرامش خاطر از ورود تا عزیمت را به مهمانان تضمین می کند. کارائیب. Sandals Resorts بخشی از خانواده Sandals Resorts International (SRI) است که شامل Resorts Beaches است و کارائیب پیشرو شرکت توچال فراگیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت Sandals Resorts Luxury Included، ، به سایت www.sandals.com مراجعه کنید.

درباره صندل های مسافرتی و سواحل عروسی عروسی:

Sandals Resorts and Beaches Resorts به عنوان رهبر عروسی های مقصد ، پیشنهادات خود را کاملاً بسته بندی نکرده و از الهامات به تجارب فراتر رفته اند. از تزئینات عروسی شخصی گرفته تا رویدادهای معتبر ، عروسی های سفارشی با صندل و سواحل ، عروسی های سفارشی عروسی هر زوج را در بهشت ​​برگزار می کنند. زوجین با داشتن یک متخصص کاملاً مجهز از افراد متخصص عروسی ، می توانند اطمینان داشته باشند که روند برنامه ریزی عروسی آنها از همان اولین تماس گرفته تا راهرو و فراتر از آن به طور یکپارچه اجرا می شود. صندل ها و سواحل با داشتن 18 استراحتگاه در هفت جزیره خیره کننده ، مجموعه ای از مکان های نفس گیر را برای میزبانی رویدادهای به یاد ماندنی از جمله نمازخانه های بیش از حد آب و مکان های منحصر به فرد جزیره ارائه می دهند. خواه تنظیم مجدد نذر ReTie Knot® یا پیشنهاد عالی با درگیر نامزدی خود ، Sandals Resorts and Beaches Resorts از متخصصان جشن عشق هستند.

SOURCE Sandals Resorts International

لینک های مربوطه

http://www.sandals.com