Robot Shuttles Double همانطور که Robotaxis می گوید IDTechEx

بوستون، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – همانطور که IDTechEx در گزارش خود ، “شاتل های ربات و اتوبوس های مستقل 2020-2040” پیش بینی کرد ، شاتل های ربات با روباتکسی همگرا هستند. شاتل های ربات نوع جدیدی از وسیله نقلیه است که محدود به سرعت پایین برای شهرها است. انتظار می رود که ساکت ، روباتیک و عاری از انتشار باشند ، از طریق پیازها و از طریق مراکز خرید داخلی حتی کودکان و افراد دارای معلولیت شدید را به محل خشک و امن خود برساند. هوشمندانه ، آنها طراحی های متقارن جعبه ای خاصی هستند که هرگز نیازی به چرخش ندارند ، بنابراین به کوچکترین فضاها دسترسی پیدا می کنند. آنها برای پیکربندی سریع بارهای حمل بار ، “آخرین مایل” ، رستوران های سیار ، اتوبوس های مدرسه و موارد دیگر و نمایش تبلیغات پردرآمد در سطح وسیع طراحی شده اند. در مقابل ، robotaxis در گزارش IDTechEx ، “اتومبیل های مستقل و Robotaxis 2020-2040” تجزیه و تحلیل شده است. آنها تاکسی های مستقل و فقط جاده ای هستند که به دلیل استفاده فشرده با سرعت کمتری نسبت به تاکسی های سرنشین دار هزینه کمتری دارند و بعضی از آنها توسط مالکان خصوصی در بخشی از روز وام داده می شود. از نظر جسمی کمی بیشتر از یک ماشین معمولی مثل تسلا ایکس هستند.

اکنون وسیله نقلیه الکتریکی ملی سوئد (NEVS) یک اکوسیستم تحرک را برای وسایل نقلیه الکتریکی خودمختار برای اشتراک خدمات با نام PONS ارائه داده است. در قلب اکوسیستم ، وسیله نقلیه برقی مستقل سانگو برای حداکثر شش مسافر قرار دارد. NEVS می گوید هیچ دلیلی برای داشتن وسیله نقلیه خودمختار وجود ندارد. PONS با ارزان قیمت به هر جایی از جاده های شهر می رود. پروژه آزمایشی جدید آن در استکهلم ده شات ربات Sango را در حالت robotaxi کار خواهد کرد. حداکثر سرعت 15 کیلومتر در ساعت ، بعداً 50 کیلومتر در ساعت است. با این حال ، اگرچه تویوتا از شاتل های هوشمند E-Palette خود در شهر هوشمند نمایشی خود در پایه کوه فوجی و بازی های المپیک توکیو استفاده خواهد کرد ، اما بیشتر سازندگان خودرو دوپهلو هستند زیرا هر دو گزینه به معنای تولید کمتر وسیله نقلیه است. رهبران شاتل های ربات عمدتاً شرکت های جدیدی هستند و به راحتی می توانند از شهر و حمایت مالی برخوردار شوند. زمان مشخص خواهد کرد که مفهوم قاتل چیست.

برای پرتفوی کامل تحقیقات موجود از IDTechEx ، لطفاً به سایت www.IDTechEx.com/Research مراجعه کنید.

IDTechEx از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره ای و رویدادی ، تصمیمات استراتژیک تجاری شما را راهنمایی می کند و به شما کمک می کند از فناوری های نوظهور سود ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به سایت www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:

ناتالی مورتون
مدیر بازاریابی دیجیتال
[email protected]
+44 (0) 1223 812300

منبع IDTechEx