Sandhills Global UtilityTrailersToday.com ، بازار آنلاین تریلر سودمند را راه اندازی می کند

UtilityTrailersToday.com دارای لیست های فروش ، از جمله مشخصات دقیق و عکس ها ، برای طیف گسترده ای از تریلرهای ابزار و تجهیزات مرتبط است. لیست های موجود در سایت شامل تختخواب مسطح ، محموله ، گردن غاز ، چشم انداز و انواع دیگر تریلرها ، از جمله ماشین های حمل بار ، تریلرهای تفریحی و تریلرهای تخلیه می باشد.

خریداران می توانند سایت را برای دارایی های خاص جستجو کنند یا لیست ها را بر اساس دسته ، تولید کننده ، سال ، قیمت ، شرایط یا مکان مرور کنند. فروشندگان واجد شرایط لیست ها را از طریق Sandhills Cloud ، مجموعه ای تحت وب از برنامه های تجاری شامل مدیریت موجودی ، نظارت بر تبلیغات ، تبلیغات و بسیاری از خدمات دیگر مدیریت و به روز می کنند.

Sandhills Corporate Sales Executive می گوید: “UtilityTrailersToday.com از موفقیت Truck Paper و نیاز فزاینده به یک بستر نرم افزاری در خدمت خریداران و فروشندگان تریلرهای نرم افزاری تکامل یافته است.” جارد کوچ. “این امر باعث می شود خریداران به راحتی نیازهای خود را پیدا کنند و فروشندگان بتوانند در این بازار پر رونق با خریداران ارتباط برقرار کنند.”

فروشندگانی که علاقه مند به لیست تجهیزات در UtilityTrailersToday.com هستند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر مستقیماً با Sandhills تماس بگیرند.

درباره Sandhills Global
Sandhills Global یک شرکت پردازش اطلاعات است که دفتر مرکزی آن در لینکلن است ، نبراسکا. محصولات و خدمات ما اطلاعاتی را به صورت نشریات تجاری ، وب سایت ها و خدمات آنلاین جمع آوری ، پردازش و توزیع می كنند كه خریداران و فروشندگان را در سراسر صنعت ساخت و ساز ، كشاورزی ، جنگلداری ، و گاز ، تجهیزات سنگین ، كامیون حمل و نقل و حمل و نقل هوایی متصل می كند. رویکرد یکپارچه و خاص صنعت ما نسبت به فناوری ها و خدمات میزبان راه حل هایی را ارائه می دهد که به مشاغل بزرگ و کوچک کمک می کند تا به طور موثر کار کنند و به طور ایمن ، مقرون به صرفه و با موفقیت رشد کنند. Sandhills Global – ما ابر هستیم.

با Sandhills تماس بگیرید
www.sandhills.com/contact-us
402-479-2181

SOURCE Sandhills Global

لینک های مربوطه

http://www.sandhills.com