Scream Hollow Wicked Park Halloween ، بزرگترین جاذبه خالی از سکنه در تگزاس ، قرار است در 18 سپتامبر 2020 افتتاح شود

آستین ، تگزاس، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Scream Hollow LLC Austin /باستروپ/اسمیتویل اعلام می کند پارک هالووین Scream Hollow Wicked Wicked برای هالووین از 18 سپتامبر 2020 با ویژگی های جدید ، مجموعه ها ، انیمیشن الکترونیک ، عکسبرداری ، شخصیت ها و موارد دیگر در سراسر پارک باز می شود. Mansion of Terror Coven کاملاً جدید با یک احساس فوق العاده و خارق العاده و ماورا الطبیعه با ترس بیش از هر زمان دیگری از جمله کلیسای جامع کاملاً سنگی خون آشام که بر فراز تاج پوشش جنگل برج گرفته است ، صحنه را رقم خواهد زد. سعی کنید و با ترس های جدیدتر حتی در پناهگاه گمشده کاج ها سالم باشید. و دلقک های ترسناک دوباره در کشتارگاه به روز شده اند! سپس ، تاریکی کامل را در Wicked Darkness، the Maze طی کنید. در سال 2021 ، Scream Hollow یک Wagon Ride کاملاً جدید ، Hell On Wheels اضافه خواهد کرد. به تریلر 2020 نگاهی سری بزنید.

Scream Hollow به مهمانان امکان دسترسی به تجربه بی نظیر و کل هالووین خود را از جمله چهار جاذبه خالی از سکنه در 22 ساختمان در جنگل ، گروههای موسیقی زنده ، آتش سوزی ، بار بیرون از خانه ، باغ میخانه و آبجو ، کافه ، فروشگاه هدیه ، فروشندگان ، نمایش های تفریحی فصلی و موارد دیگر را می دهد.

Scream Hollow Wicked Park Halloween یکی از تنها جاذبه های خالی از سکنه است که برای یک مسابقه # هالووین #WickedClean برای فصل 2020 باز می شود! Scream Hollow در 20 هکتاری از جاده ای آرام و روستایی واقع شده است که فقط 30 دقیقه از شرق فاصله دارد آستین، مهمترین جاذبه خالی از سکنه در کشور تگزاس، به 10 نفر برتر کشور توسط ایالات متحده آمریکا امروز و کانال مسافرتی ، و بهترین ها را در بهترین ها قرار داده است آستین ، تگزاس، برای Favorite Haunted Place.

Scream Hollow برای استراحت و لذت بردن از فضای هالووین ، میزهای پیک نیک و نشیمن در مناطق مشترک و باغ آبجو دارد. در صورت ترس بیش از حد از دیدن جاذبه ها ، گروههای موسیقی زنده شبانه بازی می کنند. بخور ، بنوش و یک گربه ترسناک باش! آنها نمی گویند!

در 31 مایلی شرق واقع شده است آستین در 149 Split Rail Lane ، اسمیتویل ، TX. شما عاشق رانندگی وحشتناک کشور برای رسیدن به آنجا هستید. این دقیقاً مثل حضور در فیلم ترسناک خودتان است!

اقامت داشته و از آبجو و شراب نارگیل لذت ببرید یا برخی از بهترین کیک های خانگی پیتزا و قیف را میل کنید تگزاس. آنها صادقانه همه را دارند. قلعه ساعت 7 عصر باز می شود پارکینگ رایگان.

#WickedCleanHalloween – این پارک اقدامات ایمنی و پروتکل های بهداشتی گسترده ای از جمله چندین سیستم جدید فن آوری پیشرفته را برای محافظت از میهمانان و کارمندان انجام داده است.

تاریخ ها: 18 سپتامبر – 31 اکتبر سال 2020
جمعه ها و شنبه ها – ساعت 7 عصر-نیمه شب
یکشنبه ها – 7-10 شب

قیمت بلیط از 6.00 به 33.95 دلار. باز کن 18 سپتامبر از طریق هالووین ، با پایان دادن به رویداد تاریک خود 6-7 نوامبر تا برای کریسمس پیچ خورده خود در دسامبر آماده شوند! 12 سال به بالا باید توسط یک بزرگسال همراه باشد. می توانید از طریق https://app.hauntpay.com/events/2020-scream-hollow-halloween-season بلیط خریداری کنید. آنها اعتبار ، بدهی و پول نقد را در همه مکانهای محل پذیرش می کنند. باران یا درخشش را باز کنید.

لیست کاملی از سوالات متداول و اقدامات احتیاطی مربوط به ایمنی را می توان در http://www.screamhollow.com/ یافت.

پرونده های مرتبط

All New Mansion of Terror Coven.png

بیلبورد 2020 سقوط google.png

تصاویر مرتبط

scream-hollow-logo.jpg
آرم Scream Hollow
Scream Hollow Wicked Park Halloween

لینک های مربوطه

فیس بوک

اینستاگرام

SOURCE Scream Hollow LLC