Sharecare برای اطمینان از امنیت و ایمنی بهداشت در صنعت مهمان نوازی با راهنمای سفر Forbes همکاری می کند

آتلانتا، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Sharecare ، شرکت بهداشت دیجیتال که به افراد کمک می کند تا تمام سلامتی خود را در یک مکان مدیریت کنند ، امروز اعلام کرد که یک همکاری استراتژیک با Forbes Travel Guide (FTG) ، تنها سیستم رتبه بندی جهانی برای هتل های لوکس ، رستوران ها و آبگرم ، برای توانمند سازی صنعت مهمان نوازی برای کاهش چالش های ایمنی عملیاتی و بهداشتی معرفی شده توسط همه گیر. به عنوان بخشی از این تلاش ، هرمان الگر – اخیراً مدیر عامل و مدیر عامل Baccarat New York و Baccarat Hotels and Resorts – به عنوان رئیس سفر ، مهمان نوازی و سرگرمی به Sharecare می پیوندد.

“قبلا هرگز مهمان نوازی و مراقبت های بهداشتی به طور جدایی ناپذیری با هم ارتباط برقرار نکرده اند – در حالی که بیشتر این موارد برای اطمینان از مطابقت و اجرای استانداردهای محیط فیزیکی برای محافظت از ایمنی کارمندان و مهمانان از COVID-19 است ، ما همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که از این فرصت برای تقویت سلامت استفاده می کنیم پروتکل های امنیتی و تجارب مراقبت مجازی با استانداردهای ذاتی خدمات عالی. ” جف آرنولد، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Sharecare و رئیس راهنمای سفر Forbes. “این همکاری بین Sharecare و FTG به طور ایده آل ما را قادر می سازد تا صنعت مهمان نوازی را در این دوره تحول آفرین کمک کنیم و همچنین کیفیت راه حل های جامع بهداشت مجازی Sharecare را برای هر بخش ، هر شخص ارتقا دهیم.”

راه حل جدید امنیت بهداشتی Sharecare که برای کمک به سازمانهای مهمان نوازی برای تطابق با فعالیتهای پیشگیرانه و واکنشی مورد نیاز برای به حداقل رساندن خطر و تأثیر حوادث حاد بهداشت عمومی طراحی شده است ، مکمل پلتفرم سلامت مجازی مبتنی بر داده است که شامل آمادگی جامع COVID-19 است. راه حل، [email protected] با هم ، این ابزارها و برنامه های دیجیتالی سازمان ها را قادر می سازد تا با چالش های در حال تحول عاطفی ، آموزشی ، بالینی و عملیاتی که توسط همه گیری رو به رو شده اند ، مقابله کنند ، و اطمینان حاصل کنند که امکانات فیزیکی با پروتکل های ایمنی مناسب مطابقت دارند ، در حالی که کارمندان و مهمانان در آن فضاها ابزار و منابع لازم را دارند ایمن بمانید و انعطاف پذیری ایجاد کنید.

وی گفت: “سابقه هرمان در زمینه رهبری و نوآوری تأثیر قابل توجهی در برجسته ترین مارک های پذیرایی و سرگرمی داشته است و ما معتقدیم که این امر به طور معنی داری به این تقاطع منحصر به فرد ارائه خدمات و مراقبت های با کیفیت تبدیل خواهد شد.” فیلیپ بویین، مدیر عامل راهنمای سفر Forbes. “ما خوشحالیم که از هرمان استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری ما با Sharecare هستیم زیرا در ادغام رفاه و امنیت در مرکز تجربه پنج ستاره کمک می کنیم.”

الگر در نقش جدید خود در Sharecare ، به عنوان یک شریک کانال با FTG همکاری نزدیک خواهد کرد تا به بهترین هتل های جهان راه حل های جامع و ابتکاری ارائه دهد تا به آنها در بازگشت به دنیا برای سفر کمک کند. الگر که بیش از 25 سال در زمینه مهمان نوازی مجلل از احترام خوبی برخوردار است ، تجربه و تخصص جهانی مهمان نوازی را به ارمغان می آورد و به نقش جدید خود سفر می کند.

“تردیدی وجود ندارد که صنعت مهمان نوازی یکی از سخت ترین آسیب دیدگان COVID-19 بوده است و من معتقدم آینده سفر و سرگرمی به ایجاد فرهنگ پاسخگویی بستگی دارد که از طریق رفاه و امنیت سلامتی موجب ارتقا شود. هیچ سازمانی نسبت به Sharecare به این اصول متعهد نیست ، “گفت الگر. “در این لحظه مهم در تاریخ مهمان نوازی ، من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم های شگفت انگیز در Sharecare و FTG برای ادغام خدمات عالی در سراسر سلامت هستم و در عین حال اطمینان حاصل می کنم که راه حل های Sharecare در دسترس افراد هر کجا که می توانند سفر ، اقامت ، کار کنند ، یا بازی کنید. ”

قبل از باکارات ، الگر هتل های شاخص دیگری مانند St. Regis New York ، Montage Beverly Hills و The Ritz-Carlton ، کانکون. او که کارمند اولیه هتل هتل ریتز کارلتون بود ، نزدیک به 18 سال با ظرفیت های مختلف در خدمت آن سازمان بود چین، جنوب شرقی آسیا، آمریکای لاتین، و خاورمیانه

درباره راهنمای سفر فوربس
راهنمای سفر فوربس تنها سیستم رده بندی مستقل و جهانی هتل های لوکس ، رستوران ها و آبگرم است. این شرکت با عنوان راهنمای سفر Mobil در سال 1958 آغاز به كار كرد ، اولین سیستم درجه بندی پنج ستاره را در سال ایجاد كرد ایالات متحده. امروز ، بازرسان ناشناس Forbes Travel Guide به سراسر جهان سفر می کنند ، ویژگی ها را بر اساس 900 استاندارد دقیق و عینی ارزیابی می کنند. راهنمای سفر فوربس همچنین از صنعت مهمان نوازی و سایر مشاغل خدمات گرا مانند مسکونی لوکس ، مراقبت های بهداشتی و باشگاه های خصوصی با راه حل های آموزشی اختصاصی ، خدمات ارزیابی و ایجاد استانداردهای خدمات سفارشی پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به آدرس partner.forbestravelguide.com مراجعه کنید.

درباره Sharecare
Sharecare پیشروترین شرکت بهداشت دیجیتال است که به افراد کمک می کند – مهم نیست که در کجای سفر سلامت خود قرار دارند – به صورت پویا و کارآمد تمام سلامتی خود را در یک مکان مدیریت می کنند. پلت فرم بهداشت مجازی و جامع داده های ما پیام ، انگیزه ، مدیریت و اندازه گیری منحصر به فرد را ایجاد می کند که باعث تغییر رفتار می شود و مراقبت های با کیفیت بالا را برای همه در دسترس و مقرون به صرفه تر می کند. ما برای کمک به افراد ، ارائه دهندگان ، کارفرمایان ، برنامه های بهداشتی ، سازمان های دولتی و جوامع به طور یکسان برای بهینه سازی رفاه فردی و در کل جمعیت طراحی شده است ، ما یک مجموعه جامع از راه حل های مراقبت و سلامتی مجازی را از طریق یک بستر واحد و مقیاس پذیر ارائه می دهیم. از پایبندی به دارو گرفته تا مدیریت یک بیماری مزمن مانند دیابت تا ایجاد عادات غذایی بهتر ، بهبود خواب و کاهش استرس ، ما متعهد هستیم که از هر فردی از طریق لنزهای سلامتی شخصی آنها حمایت کنیم و آنها را به ابزارها ، برنامه ها ، مزایای مناسب ، و متخصصان پزشکی در زمان مناسب. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sharecare.com مراجعه کنید.

منبع مشترک

لینک های مربوطه

http://www.sharecare.com