SkyWater شروع به نصب ابزار توسعه داخلی Fab برای پشتیبانی از سرمایه گذاری DOD تا سقف 170 میلیون دلار می کند

بلومینگتون ، مین.، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – SkyWater Technology ، تنها ریخته گری بازی خالص متعلق به ایالات متحده ، امروز اعلام کرد که توسعه امکانات خود را پشتیبانی می کند ، سرمایه گذاری وزارت دفاع (DOD) که قبلا اعلام شده بود 170 میلیون دلار، پیش از موعد مقرر در حال پیشرفت است و نصب ابزار قبلاً آغاز شده است. سرمایه گذاری DOD تحت برنامه میکروالکترونیک معتمد و مطمئن (T&AM) انجام شده است که در حال توسعه منابع پیشرفته میکروالکترونیک برای نیازهای منحصر به فرد بخش است. برنامه T&AM به دنبال همکاری با صنعت و شرکای اصلی آزمایشگاه برای ارائه راه حل های فن آوری پایدار و مطمئن برای امنیت و دفاع ملی است.

کمتر از یک سال پیش ، SkyWater از یک پروژه چند فازی برای افزایش قابلیت های میکرو الکترونیک برای DOD و بازار استراتژیک Rad-Hard با گسترش امکانات معتبر DOD خود خبر داد. این گسترش همچنین از فناوری های مکمل برای کاربردهای تجاری در محیط های شدید مانند فضا و تصویربرداری پزشکی پشتیبانی خواهد کرد. SkyWater قصد دارد اولین برنامه دسترسی زودرس MPW (ویفر چند پروژه ای) خود را قبل از پایان سال 2020 راه اندازی کند.

بعلاوه ، این توسعه SkyWater را قادر می سازد تا فن آوری فرایند اتصال مس (Cu) را برای عملکرد دستگاه با سیگنال مخلوط پیشرفته و پیشنهادات interposer برای بسته بندی پیشرفته اضافه کند. قابلیت اتصال متقابل Cu همچنین در حمایت از نقشه راه شرکت برای هندسه های گره پیشرفته فراتر از 90 نانومتر بسیار مهم خواهد بود و با نیاز روزافزون به راه حل های پیشرفته بسته بندی همسو می شود.

تجارت جهانی و پویایی زنجیره تأمین اخیر ، اختلاف بین تسلط ایالات متحده در نوآوری در فناوری و نقش عقب افتاده تولید نیمه هادی را برجسته کرده است. این پویایی قوانین فدرال را برای تسهیل سرمایه گذاری ملی در نظر گرفته شده برای بازسازی عناصر مهم تولید نیمه هادی برای بهبود امنیت هم برای منافع تجاری و هم برای امنیت ملی پیش می برد. این گسترش SkyWater است بلومینگتون ، مینه سوتا تسهیلات نمونه ای از چگونگی مشارکت بین بخش خصوصی و دولتی است که می تواند رشد مجدد توانایی های پیشرفته تولید خشکی را تسریع کند.

“ما از پیشرفت کار در زمینه گسترش امکانات خود ، به ویژه از طریق ، خوشحالیم مینه سوتا زمستان و این همه گیری بی سابقه. ما به عنوان یک تجارت ضروری ، در حالی که همچنان به دولت و مشتریان تجاری خود خدمت می کنیم و برای تحقق تعهدات خود در قبال DOD زودتر از موعد مقرر ، با خیال راحت فعالیت خود را حفظ می کنیم. ” تام لگره، معاون ارشد عملیات SkyWater.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند جدید رادیواکتیو SkyWater و همچنین تداخل و عملکردهای بالای سیگنال مخلوط آن ، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected].

درباره فناوری SkyWater
SkyWater تنها ریخته گری نیمه هادی بازی خالص متعلق به ایالات متحده و مستقر در ایالات متحده است و یک تامین کننده معتبر معتبر DOD است ، متخصص در خدمات توسعه فن آوری سفارشی و تولید صدا برای مدارهای مجتمع و دستگاه های خرد. از طریق مدل Foundry Technology ، عملکردهای سطح جهانی SkyWater و قابلیت های پردازش منحصر به فرد راه حل های CMOS ، قدرت ، رادی سخت و سیگنال را با سیگنال مخلوط امکان پذیر می کند. SkyWater’s Advanced Technology Services به توسعه IC های ابررسانا و 3D به همراه دستگاه های نانولوله کربنی ، فوتونیک و MEMS کمک می کند. این شرکت در بازارهای در حال رشد مانند هوا فضا و دفاع ، خودرو ، زیست پزشکی ، ابر و محاسبات ، مصرفی ، صنعتی و اینترنت اشیا به مشتریان خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.skywatertechnology.com/.

SOURCE SkyWater Technology

لینک های مربوطه

www.skywatertechnology.com