Spirit AeroSystems پیشنهاد خصوصی 400 میلیون دلاری اوراق حق بیمه برای اولین بار در سال 2025

ویچیتا ، کان.، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Spirit AeroSystems Holdings، Inc. [NYSE: SPR] (“شرکت”) امروز اعلام کرده است که Spirit AeroSystems ، Inc (“Spirit”) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت ، در حال ارائه 400 میلیون دلار مبلغ اصلی مجموع اوراق بهادار وثیقه ارشد بابت سال 2025 (“یادداشت ها”) در یک پیشنهاد خصوصی. Spirit قصد دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

این یادداشت ها توسط شرکت و Spirit AeroSystems North Carolina ، Inc ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Spirit (در مجموع “ضامن ها”) تضمین می شوند و توسط دارایی های خاص و املاک شخصی ، از جمله دارایی خاص تأمین می شوند. منافع ، متعلق به روح ، به عنوان صادر کننده و ضامن. یادداشت ها و ضمانت نامه ها از تعهدات ایمن ارشد روح و ضامن خواهد بود و از نظر حق پرداخت با همه بدهی های سالخورده موجود و آینده آنها به طور مساوی رتبه بندی می شود ، در واقع با بدهی های موجود و آینده آنها که از طریق وثیقه اول از طریق وثیقه برای آنها تأمین می شود برابر است یادداشت های مربوط به میزان ارزش وثیقه (از جمله تسهیلات اعتباری وام مدت دار با اعتبار بلند مدت جدید B به مبلغ اصلی کل 400 میلیون دلار و اسناد ارشد روحیه به علت 2026) ، به طور موثر نسبت به تمام بدهی های موجود و آینده خود که با وثیقه تأمین نشده است ، یا با وثیقه اولویت خردسال تأمین می شود ، به عنوان وثیقه یادداشت ها به میزان ارزش وثیقه ، به طور موثر نسبت به هر یک از بدهی های موجود و آینده آنها که با دارایی هایی که به عنوان ارزش وثیقه یادداشت ها وثیقه ندارند ، تأمین می شود ، و دارای حق پرداخت بالاتر به هر یک از زیرمجموعه های موجود و آینده آنها بدهی

Spirit به موجب یک معافیت طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) یادداشت ها را ارائه می دهد. خریداران اولیه یادداشت ها ، یادداشت ها را فقط به افرادی پیشنهاد می کنند که منطقاً معتقدند خریداران نهادی واجد شرایط هستند و با اتکا به قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار یا خارج ایالات متحده به اشخاص خاص با اتکا به مقررات S تحت قانون اوراق بهادار. یادداشت ها تحت عنوان اوراق بهادار یا هیچ قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهند شد. بنابراین ، یادداشت ها ممکن است در داخل ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده به حساب ، یا به نفع هر یک ایالات متحده شخص مگر اینکه پیشنهاد یا فروش واجد شرایط معافیت ثبت نام از قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی باشد.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید یادداشتهای شرح داده شده در این بیانیه مطبوعاتی نیست و همچنین هیچ فروشی از یادداشت ها در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، فروش یا درخواست باشد قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها غیرقانونی باشد.

در وب: www.spiritaero.com
در توییتر: SpiritAero @

درباره Spirit AeroSystems Inc.
Spirit AeroSystems برای مشتریان تجاری و دفاعی ساختارهای هوایی را طراحی و می سازد. با دفتر مرکزی ویچیتا ، کانزاس، Spirit سایت ها را اداره می کند در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه و مالزی. محصولات اصلی این شرکت شامل بدنه ، ستون ها ، ناکل و اجزای بال هواپیماهای برتر جهان است. Spirit AeroSystems بر روی تمرکز دارد مقرون به صرفه ، راه حل های نوآورانه تولید کامپوزیت و آلومینیوم برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان. اطلاعات بیشتر در سایت www.SpiritAero.com در دسترس است.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است که ممکن است خطرات و عدم اطمینان زیادی را در بر داشته باشد. گفته های آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “می تواند” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “هدف” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “ممکن است” ، “هدف” ، “چشم انداز” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “باید” ، “هدف” ، “اراده” ، ” ، “و سایر کلمات یا عبارات مشابه ، یا منفی آنها ، مگر اینکه متن چیز دیگری را اقتضا کند. این اظهارات منعکس کننده دیدگاه های فعلی مدیریت با توجه به وقایع آینده است و در معرض خطرات و عدم اطمینان ، شناخته شده و ناشناخته است. نتایج واقعی ما ممکن است از نتایج پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. ما به سرمایه گذاران احتیاط می کنیم که به بیانیه های آینده نگر اعتماد بیجا نکنند. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را از آنچه در این بیانیه های آینده نگر منعکس می شود متفاوت کنند و باید در ارزیابی چشم انداز ما مورد توجه قرار گیرند ، شامل بدون محدودیت ، زمان و شرایط بازگشت به سرویس 737 MAX و هرگونه تأثیرات مرتبط هستند نرخ تولید ما اعتماد ما به بوئینگ برای بخش قابل توجهی از درآمد ما. توانایی ما برای اجرای استراتژی رشد ، از جمله توانایی ما برای تکمیل به موقع و ادغام مالکیت اعلام شده بمباردیر. توانایی ما در تخمین و مدیریت دقیق عملکرد ، هزینه و درآمد تحت قرارداد ما. تقاضا برای محصولات و خدمات ما و تأثیر شرایط اقتصادی یا ژئوپلیتیکی در صنایع و بازارهایی که در آنها در ایالات متحده و در سراسر جهان فعالیت می کنیم. توانایی ما در مدیریت نقدینگی ، وام های اضافی یا بازپرداخت بدهی. تأثیر همه گیر COVID-19 در تجارت و فعالیتهای ما ، از جمله در تقاضا برای محصولات و خدمات مشتریان و ما ، در محدودیت های تجاری و حمل و نقل ، در زنجیره تامین هوافضا جهانی ، بر توانایی ما برای حفظ نیروی کار ماهر برای تولید و توسعه و به طور کلی توانایی ما در مدیریت موثر تأثیرات همه گیر COVID-19 بر فعالیت های تجاری ما لازم است. و سایر عواملی که در پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است. این عوامل جامع نیستند و پیش بینی همه عواملی که می توانند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با نتایج منعکس شده در آینده نگری ما شود برای ما امکان پذیر نیست. این عوامل فقط از تاریخ این تاریخ صحبت می کنند و ممکن است عوامل جدیدی پدیدار شوند یا تغییراتی در عوامل فوق ایجاد شود که می تواند بر تجارت ما تأثیر بگذارد. ما به جز موارد مورد نیاز قانون ، هیچ تعهدی را در قبال بروزرسانی یا تجدید نظر در مورد اظهارات آینده نگرانه ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، به صراحت رد می کنیم.

SOURCE Spirit AeroSystems

لینک های مربوطه

www.spiritaero.com