Stevanato Group و Bexson Biomedical همکاری برای توسعه دستگاه تحویل کتامین پوشیدنی سفارشی را اعلام کردند

دستگاه Stevanato Group به منظور ایجاد زایمان زیرپوستی پویا و راحت برای بیماران در مقایسه با تزریق های کتامین فعلی که بار رویه ای بالا و هزینه بالایی دارند ، طراحی شده است. کتامین که گیرنده ای را که در سیگنالینگ درد اساسی است مسدود می کند ، در حال حاضر توسط پزشکان از طریق تزریق در مطب استفاده می شود. ارائه دهندگان خدمات بهداشتی توانایی ارسال بیماران با کتامین به خانه را محدود می کنند ، جایی که بیشتر بیماران به مواد مخدر وابسته می شوند. فرمول اختصاصی بکسون ، BB106 ، سطح پلاسمای حالت پایدار را فراهم می کند ، که در حال حاضر فقط با زایمان وریدی در کلینیک یا بیمارستان حاصل می شود.

وی گفت: “در بحبوحه یک بحران بهداشت همه گیر و شواهد مربوط به افزایش اعتیاد به مواد افیونی و مصرف بیش از حد آن ، هرگز نیاز بیشتری به مدیریت درد غیر افیونی م effectiveثر نبوده است. گروه Stevanato از فناوری ایده آل برای ارائه فرمول کتامین زیر جلدی Bexson BB106 برخوردار است.” گرگ پیترسون، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بکسسون. “و فراتر از مدیریت درد ، این مشارکت یک پلت فرم تحویل کتامین واقعی ایجاد می کند که می تواند برای تعداد زیادی از نشانه های آینده استفاده شود.”

“ما مشتاقانه منتظر کار با Bexson هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که دستگاه برنده جایزه SG EZ-be Pod® ما به طور ایده آل متناسب با نیاز بیماران آنها است. اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، ما باید بیماران را قادر به استفاده از داروهای خود در داخل راحتی کنیم. خانه هایشان یا در حالی که بیرون از خانه فعالیت های روزمره خود را انجام می دهند ، “مدیر ارشد بازرگانی گفت مائورو استوکی، گروه استواناتو.

وی گفت: “این طرح با استفاده از دستگاهی محرمانه و بصری از آسایش بیمار پشتیبانی خواهد كرد و با استفاده از فن آوری های ثبت شده خود ، اهمیت پایداری را مورد توجه قرار می دهیم ، در حالی كه هزینه كلی هر درمان را به حداقل می رسانیم.” استیون کافمن، معاون رئیس سیستم های تحویل دارو ، گروه Stevanato. “این توافق نامه با Bexson یک گام به جلو برای استراتژی نمونه کارها دستگاه ما و تلاش های مداوم برای همکاری نزدیک با بیوتکنولوژی و شرکت های دارویی به عنوان یک ارائه دهنده راه حل یکپارچه است.”

Bexson Biomedical، Inc. یک شرکت مرحله تحقیقاتی است که در حال توسعه یک پلت فرم درمان ترکیبی مبتنی بر کتامین برای طیف گسترده ای از مدیریت درد و اختلالات بهداشت روان است. نشانه اصلی این شرکت برای درمان BB106 درد پس از عمل است. درد پس از جراحی یک است 12 میلیارد دلار بازار و علت اصلی سو abuse مصرف و اعتیاد به مواد افیونی. این شرکت در سال 2017 توسط تاسیس شد جفری بکر، MD ، متخصص استفاده بالینی و دارویی کتامین ، و گرگ پیترسون، یک پیشکسوت استارت آپ های بیوفارما چندگانه با خروجی های موفق. بازدید از: www.bexsonbiomedical.com.

تاسیس در سال 1949 ، گروه استواناتو بزرگترین طراح خصوصی جهان و تولید کننده بسته بندی اولیه شیشه برای صنعت دارو است. از همان ابتدا ، گروه فناوری تبدیل شیشه خود را برای اطمینان از بالاترین استانداردهای کیفیت توسعه داده است. این گروه مجموعه گسترده ای از قابلیت ها را در اختیار صنایع بیو دارو و تشخیصی قرار داده است: از ظروف شیشه ای با مارك تاریخی Ompi آن گرفته تا اجزای تشخیصی و پزشکی پلاستیك با دقت بالا ، ساخت قرارداد برای دستگاه های انتقال دارو ، سیستم های بازرسی بینایی ، مونتاژ ، و تجهیزات بسته بندی این گروه همچنین خدمات تحلیلی و آزمایشی را برای مطالعه یکپارچگی بسته شدن کانتینر و ادغام در دستگاه های دارورسانی ، ساده سازی فرآیند تولید دارو فراهم می کند. گروه Stevanato به لطف رویکرد منحصر به فرد خود به عنوان یک فروشگاه واحد ، می تواند مجموعه ای بی سابقه از شرکتهای بیوفارما را برای زمان سریعتر در بازار و کاهش کل هزینه مالکیت ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا به ما مراجعه کنید در: www.stevanatogroup.com.

منبع: Bexson Biomedical

لینک های مربوطه

https://www.bexsonbiomedical.com