Sun Princess و Sea Princess to Leave Princess Cruises Fleet

سانتا کلاریتا ، کالیفرنیا.، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، پیشروترین خط بین المللی سفر دریایی جهان ، Princess Cruises ، از فروش دو کشتی خود به نام های Sun Princess و Sea Princess به خریداران نامعلوم خبر داد. فروش این شناورها مطابق با برنامه شرکت مادر کارناوال برای تسریع در حذف کشتی های کم بازده از ناوگان خود است.

رئیس جمهور شاهزاده خانم کروز گفت: “پرنسس خورشید و پرنسس دریایی به رشد قابل توجه سفرهای دریایی استرالیا کمک کردند.” جان سوارتز. “هر دو کشتی تجربه سفر حق بیمه با استرالیایی ها و نیوزیلندی ها را که حدود 14 میلیون شب در این کشتی ها سپری می کنند ، تعریف کردند. گرچه خداحافظی با هر کشتی در ناوگان ما هرگز آسان نیست ، اما این امر به ما امکان می دهد کشتی های جدیدتری را ارائه دهیم که پیشنهادات خود را برای استرالیا مسافران دریایی و تمرکز بر روی خدمت به ساخت و سازهای جدید هیجان انگیز مانند تحویل آینده شاهزاده افسون. “

اولین کشتی در کلاس خورشید ، سان پرنسس در سال 1995 برای اولین بار در این کشور معرفی شد کارائیب و در آن زمان از بزرگترین کشتیهای جهان بود. خورشید پرنسس 2000 مهمان نیز به دریا رفت آلاسکا و کانال پاناما ، از جمله مقاصد دیگر ، قبل از اینکه به داخل کشور منتقل شوند استرالیا که در اکتبر 2007. سان پرنسس همچنین به ما کمک کرد تا در سال 2013 بازار ژاپن را به عنوان اولین کشتی تفریحی با پرچم خارجی که سفرهای دریایی مخصوص ژاپنی ها را ارائه می دهد ، باز کنیم.

پرنسس دریایی 2000 میهمان مترادف با World Cruises شد ، از سال 2013 شش سفر دریایی کامل را به پایان رسانده است. استرالیا، Sea Princess معادل 35 بار به دور دنیا سفر کرده است. قبل از پیوستن به Sun Princess در استرالیا، دریای پرنسس به داخل قایق شد اروپا و آلاسکا به همان خوبی کارائیب، از جمله خدمت به عنوان کشتی داخلی در باربادوس در اواسط تا اواخر دهه 2000.

با توجه به عزیمت قریب الوقوع این دو کشتی از ناوگان ، پرنسس کروز برنامه های سفر منتشر شده را لغو می کند که شامل موارد زیر است:

  • Sun Princess sailings from 28 دسامبر 2020 از طریق 14 آگوست 2021
  • دریای شاهزاده خانم دریایی از 23 دسامبر 2020 از طریق 9 نوامبر 2021

به مهمانانی که رزرو کرده اند اطلاع داده می شود و به همراه مشاوران سفر خود ، اطلاعاتی در مورد نحوه رزرو هتل دیگر دریافت می کنند شاهزاده کروز هنگامی که عملیات از سر گرفته می شود. میهمانانی که ترجیح می دهند بازپرداخت را در اختیار شما قرار دهند.

درباره Princess Cruises:
یکی از مشهورترین نامها در سفرهای دریایی ، پرنسس کروز سریعترین رشد بین المللی خط مسافرتی و تور مسافرتی است که ناوگان متشکل از 16 کشتی تفریحی مدرن را با خود حمل می کند و هر ساله دو میلیون میهمان را به 380 مقصد در سراسر جهان منتقل می کند ، از جمله کارائیب، آلاسکا، کانال پاناما ، ریویرای مکزیک ، اروپا، آمریکای جنوبی، استرالیا/نیوزلند، اقیانوس آرام جنوبی ، هاوایی، آسیا، کانادا/ نیوانگلند ، جنوبگان و سفرهای دریایی جهانی. تیمی متشکل از متخصصان حرفه ای مقصد 170 برنامه سفر را ترتیب داده اند که طول آنها از 3 تا 111 روز است و Princess Cruises به طور مداوم به عنوان “بهترین خط سفر دریایی برای برنامه های سفر” شناخته می شود. در سال 2017 Princess Cruises ، با شرکت مادر Carnival Corporation ، MedallionClass Vacations فعال شده توسط OceanMedallion ، پیشرفته ترین دستگاه پوشیدنی صنعت تعطیلات را که به طور رایگان در اختیار هر مهمان با کشتی MedallionClass قرار دارد ، معرفی کرد. نوآوری برنده جایزه سریعترین راه را برای تعطیلات شخصی بدون زحمت به مهمانان می دهد تا وقت بیشتری برای انجام کارهایی که بیشتر دوست دارند ، داشته باشد. این شرکت بخشی از Carnival Corporation & plc است (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK).

SOURCE Princess Cruises

لینک های مربوطه

www.princess.com