SUNY Brockport ParkMobile را به عنوان ارائه دهنده رسمی پرداختهای بدون پارکینگ در پردیس انتخاب می کند

ParkMobile شماره 1 برنامه پارکینگ در ایالات متحده با بیش از 19 میلیون کاربر است و برای هر دو دستگاه iPhone و Android در دسترس است. برای پرداخت هزینه پارکینگ با برنامه ParkMobile ، کاربر شماره منطقه ارسال شده روی برچسب ها را وارد کرده و در اطراف فضای پارک علامت گذاری می کند. سپس کاربر مقدار زمان مورد نیاز را انتخاب کرده و دکمه “شروع پارکینگ” را برای شروع جلسه لمس می کند. کاربر همچنین می تواند زمان جلسه پارک را در دستگاه تلفن همراه خود بدون نیاز به بازگشت به کنتور افزایش دهد.

راه اندازی ParkMobile در SUNY Brockport رد پای شرکت را در گسترش می دهد ایالت نیویورک جایی که در حال حاضر 1.2 میلیون کاربر برنامه دارند. مردم می توانند از ParkMobile برای پرداخت هزینه پارکینگ در داخل استفاده کنند روچستر، بوفالو، سیراکوز، ایتاکا، روشل جدید، مامارونک، دریاچه جورج، یونکرز، و هر پنج بخش از شهر نیویورک. فراتر از ایالت ، این برنامه به طور گسترده ای در شهرهای شمال شرقی و سراسر کشور در دسترس است.

می گوید: “SUNY Brockport از همکاری با ParkMobile برای ایجاد تجربه پارکینگ بهتر در دانشگاه هیجان زده است.” جانا فروسینی، مدیر پارکینگ و خدمات حمل و نقل. “این برنامه به دانشجویان و بازدید کنندگان ما روشی ایمن و راحت برای پرداخت هزینه پارکینگ ارائه می دهد. این گزینه همچنین گزینه هایی را برای دانشجویان فراهم می کند که به دلیل برنامه دوره های آنلاین یا ترکیبی فقط گاهی اوقات به دانشگاه مراجعه می کنند.”

“ما می خواهیم از استقبال کنیم پردیس SUNY Brockport به شبکه ما در ایالت نیویورک، “می گوید جون زیگلار، مدیر عامل ParkMobile. “ما تعداد زیادی کاربر در مناطق اطراف داریم که اکنون هنگام بازدید از دانشگاه راه ساده تری برای پرداخت پارکینگ دارند.”

درباره ParkMobile

ParkMobile، LLC پیشرو در ارائه راه حل های پارکینگ و تحرک هوشمند است آمریکای شمالی، با استفاده از رویکردی بدون تماس به میلیون ها نفر کمک می کند تا به راحتی پارکینگ دستگاه تلفن همراه خود را پیدا ، رزرو کرده و هزینه آن را پرداخت کنند. فناوری این شرکت در هزاران مکان در سراسر کشور از جمله هشت شهر از 10 شهر برتر و همچنین دانشگاه های دانشگاهی ، فرودگاه ها و استادیوم ها مورد استفاده قرار می گیرد. افراد می توانند بدون نیاز به استفاده از کنتور یا کیوسک ، از راهکارهای ParkMobile برای پرداخت سریع هزینه پارکینگ در خیابان و خارج از خیابان استفاده کنند. علاوه بر این ، ParkMobile رزرو پارکینگ را در مکان های استادیوم برای کنسرت ها و رویدادهای ورزشی ارائه می دهد. در گاراژهای منطقه مترو نیز رزرواسیون انجام می شود که به مردم اجازه می دهد بدون نگرانی از یافتن پارکینگ به داخل شهر بروند. ParkMobile به شرکت 5000 نامگذاری شده است ، Deloitte Fast 500 ، شهرهای هوشمند “Smart 50” و برترین محل های کار Atlanta Journal Constitution را بهم متصل می کنند. علاوه بر این ، این شرکت برنده جوایز استیوی 2020 برای موفقیت در نوآوری در محصولات و جوایز استیوی 2019 برای شرکت نوآورانه فناوری و بهترین برنامه سفر شد. برای اطلاعات بیشتر ، به ParkMobile.io یا ParkMobile در توییتر.

تماس با ParkMobile: جف پرکینز ، مدیر CMO ، [email protected]

تماس SUNY Brockport: جانا فروسینی، مدیر پارکینگ و خدمات حمل و نقل ، 585-395-PARK ، [email protected]

SOURCE ParkMobile

لینک های مربوطه

https://parkmobile.io