Super SUV ، HiPhi X ، اولین نمایش Human Horizons در نمایشگاه بین المللی خودرو پکن در سال 2020

ذیل پنج ماه تأخیر به دلیل همه گیری COVID-19 ، نمایشگاه خودرو پکن است اولین نمایشگاه بزرگ بین المللی اتومبیل که از زمان شیوع بیماری آغاز شده است. این رویداد همچنین فرصتی برای بسیاری از تولید کنندگان داخلی است تا آخرین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و همچنین جدیدترین موارد اضافه شده توسط خودروسازان بین المللی را به نمایش بگذارند. HiPhi X Human Horizons که در دنیای همپوشانی اتومبیل های لوکس و فناوری (TECHLUXE®) قرار دارد ، در کنار مارک هایی مانند رولز رویس ، بنتلی ، لامبورگینی و استون مارتین و همچنین شرکای فنی آنها ، Huawei ، Bosch و غیره ارائه می شود .

HiPhi X به عنوان اولین وسیله نقلیه تولید بدون لمس و بدون درب در جهان شناخته می شود ، همچنین شامل بسیاری از ویژگی های قابل توجه جهانی-اول ، مانند سطح 4 پارکینگ مستقل (AVP) ، یک شبکه ارتباطی 5G-V2X ، بیشترین تعداد توابع کنترل صدا در هر وسیله نقلیه تولیدی و ورود به سیستم برای شناسایی چهره.

HiPhi X برخی از پیشرفته ترین قابلیت های نرم افزاری صنعت را ارائه می دهد. با داشتن بهترین پهنای باند انتقال داده در داخل خودرو در جهان ، همراه با معماری الکتریکی پیشرفته ، امن و مجهز به توسعه دهنده “HOA” ، HiPhi X به طور مداوم در حال پیشرفت است. این خودرو از طریق 562 سنسور داخلی قادر به نظارت مستمر در زمان واقعی و مداوم بر سیستم های خود ، سرنشینان و اطراف آن است. به روزرسانی های خارج از هوا امکان بهبود مستمر را برای همه سیستم ها و ویژگی های خودرو از جمله عملکرد ، رابط های UX و کنترل صندلی فراهم می کند.

HiPhi X با رعایت سه اصل راهنما ، در عین حفظ زیبایی بصری ، به سطح بالایی از فن آوری دست می یابد. “طراحی تعریف شده توسط سناریوها ، وسیله نقلیه تعریف شده توسط نرم افزار و مقدار تعریف شده توسط ایجاد مشترک”. HiPhi X با وابستگی متقابل بین سخت افزار و نرم افزار ، قابل مقایسه با زمانی است که تلفن های هوشمند جایگزین نسل های قبلی تلفن های همراه شده اند.

با فروش مدلهای عرضه مستقیم در نمایشگاه خودرو پکن که از RMB شروع می شود 800،000 برای چهار نفره و از RMB 680،000 برای شش نفره ، جامعه HiPhi X شروع به توسعه می کند. با فراهم آوردن فرصتی برای این جامعه که بخشی از این تجربه باشد ، Human Horizons از طرح های ساخت 37 رونمایی کرد حمراکز iPhi. این مراکز فضایی برای ادغام هنر ، فناوری و علم در 19 شهر است که در سال 2021 افتتاح می شود. مراکز به عنوان مکانی برای گردهم آوردن علاقه مندان به HiPhi و تشویق مشتریان برای تعریف پیشرفت های HiPhi X و وسایل نقلیه آینده طراحی شده اند.

Human Horizons همکاری خود را با مایکروسافت در کنفرانس جهانی هوش مصنوعی در سال اعلام کرد جولای 2020. اولین نرم افزار هوش مصنوعی حاصل از این مشارکت در یک وسیله نقلیه هوشمند نیز در قالب یک دستیار هوش مصنوعی به نام HiPhiGo در نمایشگاه خودرو راه اندازی شده است. HiPhiGo به طور خاص برای اطاعت از دستورات صوتی و ایجاد یک هوش مصنوعی پیشرفته و واقعاً تعاملی برای راننده طراحی شده است. HiPhiGo برای خلاقیت توسعه یافته است. می تواند گپ بزند ، شعر بنویسد ، یک نقاشی تولید کند و فیلم ها را ویرایش کند.

HiPhi X با تولید کم حجم در پایان سال 2020 و با معرفی رسمی بازار در 1 در دسترس خواهد بودخیابان نیمی از سال 2021

درباره مارک HiPhi

HiPhi یک برند برتر است که توسط Human Horizons ایجاد شده و توسط کاربران آن ارتقا یافته است. HiPhi X یک EV است و دارای ساختاری سبک و ترکیبی از آلومینیوم است. همچنین با استفاده از چرم وگان و استفاده از مواد قابل بازیافت برای افزایش بیشتر ماهیت پایدار محصولات EV Human Horizons ، پایداری را در خود جای داده است.

درباره Human Horizons

Human Horizons برای تحقیق و توسعه در فناوری های نوآورانه و پیشرو تحرک هوشمند و همچنین صنعتی سازی وسایل نقلیه هوشمند آینده نگر تاسیس شده است. علاوه بر این ، Human Horizons فن آوری های حمل و نقل هوشمند را ایجاد می کند و به توسعه شهرهای هوشمند کمک می کند ، که تعریف جدیدی از تحرک انسان است.

SOURCE Human Horizons

لینک های مربوطه

http://www.human-horizons.com