Tata Elxsi مرکز مهندسی جهانی (GEC) را برای راه حل های تحرک شافلر گشود

بنگلور ، هند و HERZOGENAURACH ، آلمان، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تاتا الکسی ، یک شرکت خدمات جهانی طراحی و فناوری ، از افتتاح مرکز مهندسی جهانی (GEC) با همکاری Schaeffler Technologies AG & Co. KG ، رهبر جهانی در ارائه راه حل های مکاترونیک برای صنعت حمل و نقل خبر داد.

تاتا Elxsi به عنوان شریک خدمات مهندسی جهانی توسط Schaeffler انتخاب شده است ، و GEC بخشی از یک همکاری چند ساله استراتژیک خدمات مهندسی است. مرکز GEC در پون بر روی فناوریهای مکاترونیک ، دیجیتال و تعبیه شده با بالاترین سطح استعداد مطابق با دیدگاه شافلر برای رانندگی “تحرک برای فردا” تمرکز خواهد کرد. این مرکز برای کمک به تسریع نوآوری و ایجاد تحول و رشد دیجیتال برای تجارت مکاترونیک شیفلر محوری خواهد بود.

اظهار نظر در مورد این اطلاعیه لارس نوتزیگ، VP –Central Mechatronics ، Schaeffler Technologies AG ، گفت ، “تاتا الکسسی با آوردن ترکیبی مناسب از مهارت های فنی ، مهارت های مدیریت برنامه ، سرمایه گذاری های آینده نگرانه فن آوری برای حمایت از شافلر در سفر مهم خود ، خود را به عنوان یک شریک ثابت کرده است. آنها در همکاری با مراکز ما در هند و آلمان برای ایجاد پایه های استعدادیابی مورد نیاز برای افزایش ردپای محصولات مکاترونیکی شافلر. “

“ما خوشحالیم که به عنوان یک شریک استراتژیک برای شفلر که از تحول مکاترونیکی آنها حمایت می کند ، از طریق تخصص ما در زمینه تولید محصول و فن آوری های دیجیتال انتخاب شده ایم. اروپا و سرمایه گذاریهای متمرکز را که طی این سالها به عنوان یک ارائه دهنده راه حل مهندسی طراحی دنبال کرده ایم ، تقویت می کند. “ نیتین پای ، رئیس دفتر بازاریابی و استراتژی ، تاتا الکسی.

درباره شافلر

گروه شافلر یک تامین کننده پیشرو جهانی در بخشهای خودرو و صنایع است. نمونه کارها شامل اجزا و سیستم های با دقت بالا برای کاربردهای موتور ، انتقال قدرت و شاسی و همچنین راه حل های نورد و تحمل ساده برای تعداد زیادی از کاربردهای صنعتی است.

گروه شفلر در حال حاضر با تحقق فناوری های نوآورانه و پایدار برای تحرک الکتریکی ، دیجیتال سازی و صنعت 4.0 ، “تحرک فردا” را تا حدود زیادی شکل می دهد. این شرکت فناوری تقریباً فروشی انجام داد 14.4 میلیارد یورو در سال 2019. با حدود 84200 کارمند ، شفلر یکی از بزرگترین شرکتهای خانوادگی در جهان است و با حدود 170 مکان در بیش از 50 کشور جهان ، دارای یک شبکه جهانی از مکانهای تولید ، امکانات تحقیق و توسعه و شرکتهای فروش است. با تقریبا 2400 درخواست ثبت اختراع در سال 2019 ، شافلر است آلمان دومین شرکت ابتکاری مطابق با DPMA (اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری آلمان).

درباره تاتا الکسی

Tata Elxsi یک شرکت خدمات طراحی و فناوری جهانی است که دفتر مرکزی آن در بنگلور قرار دارد. این صنعت ، صنعت پخش و ارتباطات ، لوازم الکترونیکی مصرفی و صنایع بهداشتی است. این توسط شبکه ای از استودیوهای طراحی ، مراکز توسعه و دفاتر در سراسر جهان پشتیبانی می شود.

تاتا Elxsi با OEM ها و تامین کنندگان برجسته در صنعت خودرو و حمل و نقل برای تحقیق و توسعه ، طراحی و خدمات مهندسی محصولات از معماری تا راه اندازی و فراتر از آن همکاری می کند. این تجربه دامنه را در سراسر Infotainment ، Driving خودمختار ، Telematics ، Powertrain و الکترونیک بدنه ، همراه با فناوری هایی مانند هوش مصنوعی ، Analytics ، Cloud و IoT گرد هم آورده است.

تاتا Elxsi با گواهینامه Automotive SPICE سطح 5 معتبر شناخته شده و عضوی از کنسرسیوم های برجسته مانند AUTOSAR و OPEN Alliance است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.tataelxsi.com مراجعه کنید

تماس با رسانه
تاتا الکسی
هاری بالان
ارتباطات شرکتی
+91 80 2297 9123
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Tata Elxsi