Tint World® با پنجمین مکان در کارولینای شمالی به رشد بی سابقه خود ادامه می دهد

کارولینای شمالی ثابت شده است که مکانی عالی برای حق رای دادن Tint World® است و ما از ادامه این موفقیت هیجان زده هستیم. ” روی مورلاک. “ما Tint World® را به دلیل سطح استثنایی پشتیبانی عملی شرکت از دارندگان حق رای دادن جدید انتخاب کردیم. آنها واقعاً به صاحبان حق رایزنی ابزاری را می دهند که برای پیشرفت و رشد لازم داریم. اکنون ، ما آماده ایجاد ظاهری سفارشی زیبا هستیم. و نیازهای یک ظاهر طراحی شده خودرو را برآورده می کند شارلوتمتیوز ساکنان!”

جدیدترین کارولینای شمالی از دوشنبه تا شنبه به منظور ارائه طیف کاملی از خدمات ایمنی و سبک سازی خودرو به ساکنان شهر ، از دوشنبه تا شنبه باز خواهد بود شارلوتمتیوز و منطقه اطراف خدمات شامل رنگ آمیزی پنجره و فیلم محافظت از رنگ ، و همچنین استریو اتومبیل و نصب الکترونیک موبایل است.

گفت: “ما در سراسر جهان در حال رشد هستیم و این با هر مکان جدید Tint World® نشان داده می شود.” چارلز جی بونفیگلیو، رئیس و مدیر عامل Tint World®. “ما امسال چندین فروشگاه موفق افتتاح کرده ایم و مشتاقانه منتظر موفقیت Roy و Erica نیز هستیم. مشارکت در موفقیت امتیاز دهندگان جدید ما احساس بسیار خوبی است.”

فروشگاه جدید در 9129 Monroe Road Ste 100 واقع شده است ، شارلوتمتیوز ، NC 28270 و در (704) 941-3058 می توان به آنها دسترسی داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه محصولات و خدمات Tint World® شارلوتمتیوز فراهم می کند ، از وب سایت آنها به آدرس https://www.tintworld.com/locations/nc/charlotte-matthews-084 بازدید کنید.

Tint World® Automotive Styling Centers ™ فروش و نصب لوازم جانبی خودرو و دریایی ، لوازم الکترونیکی موبایل ، تجهیزات ویدئویی صوتی ، سیستم های امنیتی ، بسته های چرخ و لاستیک سفارشی ، رنگ آمیزی پنجره ، پوشش خودرو ، فیلم محافظ رنگ ، خدمات جزئیات ، پوشش های سرامیکی نانو ، خدمات تعمیر و نگهداری و موارد دیگر. Tint World® همچنین با داشتن فرصت های ویژه در سراسر جهان ، پیشرو در ارائه خدمات مسکونی ، تجاری و دریایی رایانه ای و خدمات فیلم امنیتی با مکان در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور است.

درباره Tint World®
Tint World® Automotive Styling Centers in در سال 1982 تاسیس شده است ، بزرگترین و سریعترین رشد لوازم جانبی خودرو و رنگ آمیزی پنجره های بین المللی آمریکاست ، متخصص در لوازم جانبی خودرو و کامیون ، لوازم الکترونیکی موبایل ، تجهیزات ویدئویی صوتی ، سیستم های امنیتی ، خدمات جزئیات ، پوشش های سرامیکی نانو ، سفارشی بسته های چرخ و لاستیک ، خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیر.

خدمات Tint World® شامل فیلم های رنگ آمیزی پنجره های مسکونی ، تجاری و دریایی ، فیلم های خورشیدی ، فیلم های تزئینی ، فیلم های ایمنی و امنیتی است. Tint World® مکانهایی در ایالات متحده، کانادا، عربستان سعودی، و امارات متحده عربی، با فرصت های استاد حق رای دادن در سراسر جهان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.TintWorld.com یا www.TintWorldFranchise.com مراجعه کنید.

Tint World® تماس:
چارلز جی بونفیگلیو، مدیر عامل
888-944-8468
[email protected]

تماس با رسانه:
هدر ریپلی
روابط عمومی ریپلی
865-977-1973
[email protected]

SOURCE Tint World

لینک های مربوطه

https://www.tintworld.com/