TMGcore توسط AFWERX در بین تیم های برتر انتخاب شده تا در EngageSpace (29 تا 30 سپتامبر) رویداد برتر برای صنعت فضا را به نمایش بگذارد

واقع در Plano ، TX، TMGcore در حال رقابت است چالش تاب آوری دارایی های فضایی در کنار گروه متنوعی از تیم ها که نمایندگان استارتاپ های کارآفرین ، مشاغل کوچک ، شرکت های بزرگ ، موسسات دانشگاهی و آزمایشگاه های تحقیقاتی هستند.

اظهار داشت: “راه حل های ارائه شده برای این چالش های فضایی نشان دهنده لبه خونین نوآوری فضایی است.” برنان تاونلی، AFWERX چالش همکاری “ما هیجان زده ایم که این نوآوران را برجسته کرده و آنها را با فرصتهای موجود در اکوسیستم فضایی مرتبط می کنیم.”

چالش تاب آوری دارایی های فضایی تلاش می کند با افزایش دوام دارایی های فضایی ما در برابر فضای بی نظیر فضایی و تهدیدات دشمن ، طول عمر آنها را افزایش دهد.

TMGcore خود را ارسال کرد اتو پلت فرم مرکز داده رباتیک و خودمختار با زیرساخت باند پهن و رمزگذاری لایه سریع 2 SD-WAN فعال است. ارسال TMGcore شامل ایجاد یک شبکه جهانی از سیستم های زمینی است که به یکدیگر متصل می شوند اتو هوش مصنوعی دارایی های فضایی را فعال می کند و در نهایت زمین ، هوا و فضا را به هم متصل می کند.

EngageSpace این رویداد دارای فرصت های بسیار جذاب برای ارتباط ، آموزش و نوآوری با سایر حاضران همفکر ، رهبران صنعت ، مبتکران فردی ، دانشگاهیان ، سرمایه گذاران و همچنین رهبران نظامی و دولتی خواهد بود. کل این رویداد برای تغییر و سرعت بخشیدن به صنعت و خریداران دولتی برای پیگیری امیدوار کننده ترین راه حل های نوین در مورد شدیدترین و تهدید کننده ترین سناریوهای فضایی طراحی شده است.

ثبت نام برای مشغول کردنفضا رویداد با مراجعه به https://engage.space

“ما در اینجا در TMGcore افتخار داریم که توسط سازمان AFWERX برای حمایت از منافع آمریکایی هم در زمین و هم در فضا انتخاب شده ایم. سازمان TMGcore مسئولیت توسعه و ارائه نوآوری آمریکایی را به نیروهای مسلح ما جدی می گیرد و بخش مهمی از فرهنگ ما.” -JD Enright ، مدیر عامل شرکت

درباره TMGcore
TMGcore ارائه دهنده راه حل های مرکز داده و تولید کننده سخت افزار مرکز داده مستقر در ایالات متحده است و متعهد به ساخت راه حل های نوآورانه است که مهمترین چالش های صنعت را حل و کاهش می دهد. با گل سرسبد آن ، اتو، TMGcore ضمن کاهش هزینه های عملیاتی و تأثیرات زیست محیطی ، تقاضای پردازش داده ها را متعادل کرده است. بستر مرکز داده یک دهم اندازه یک سیستم عامل مرکز داده سنتی است ، اتلاف آب صفر را ارائه می دهد و هزینه های عملیاتی را به طور متوسط ​​70 درصد کاهش می دهد در حالی که میزان انرژی مورد استفاده برای خنک سازی را 80 درصد کاهش می دهد و این نیرو را به سمت یک تولید کننده هدایت می کند بار IT برای اطلاعات بیشتر به سایت www.tmgcore.com مراجعه کنید.

درباره AFWERX
تاسیس در سال 2017 ، AFWERX محصولی از نیروی هوایی ایالات متحده است که مستقیماً توسط وزیر سابق نیروی هوایی پیش بینی شده است هدر ویلسون. چشم انداز وی از AFWERX – برای حل برخی از سخت ترین چالش های نیروی هوایی از طریق نوآوری و همکاری در میان متخصصان برتر موضوع کشورمان. AFWERX به عنوان یک کاتالیزور برای از بین بردن رویکردهای جدید برای جنگجو از طریق اکوسیستم در حال رشد مبتکران عمل می کند. AFWERX و نیروی هوایی ایالات متحده متعهد به بررسی راه حل ها و مشارکت های مناسب برای تقویت بیشتر نیروی هوایی هستند ، که می تواند منجر به نمونه سازی های اضافی ، تحقیق و توسعه و قراردادهای تولید بعدی شود.

شرکت سریع به نام AFWERX بهترین محل کار برای مبتکران در لیست 2020 ، با تجلیل از 100 کسب و کار و سازمان برتر که تعهد عمیق خود را در تشویق نوآوری در همه سطوح نشان می دهند. AFWERX ، بازوی نوآوری نیروی هوایی ایالات متحده و کاتالیزور برای تقویت نوآوری در نیروی هوایی ، در رده 16 در کنار 20 مارک برتر در کنار مارک هایی مانند مایکروسافت ، گوگل و آمازون قرار گرفت. پیش نمایش اعلامیه زنده با استفانی مهتا، سردبیر شرکت Fast ، در جریان نمایشگاه و رویداد آینده AFWERX Fusion 2020 Base رونمایی شد.

SOURCE TMGcore

لینک های مربوطه

www.tmgcore.com