Travelport بودجه معاملات صرافی و جبران پرونده ها را با رد دعوی و دعوی برجسته وام دهندگان به پایان رساند

LANGLEY ، انگلستان، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Travelport Worldwide Limited (“Travelport” یا “شرکت”) ، یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری سفر ، امروز اعلام کرد که تأمین مالی قبلی اعلام شده خود ، معاملات خرید و فروش بازار آزاد را که به موجب آن ، از جمله موارد دیگر ، به پایان رسانده است. ، وام دهندگان موجود این شرکت ارائه داده اند 500 میلیون دلار از بودجه جدید پول ، با ظرفیت اضافی بودجه در دسترس است. درآمد حاصل از معاملات ، نقدینگی کافی برای سرمایه گذاری در فناوری پیشرو صنعت خود و بستر نسل بعدی این شرکت فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که با ادامه سفر سفر ، از نظر اقتصادی رشد می کند. این معاملات همچنین پس انداز سود نقدی سالانه قابل توجه و تاریخ سررسید بدهی طولانی تر را برای Travelport فراهم می کند.

معامله تکمیل شده ، که به طور نسبی برای همه وام دهندگان آزاد بود ، تقریباً از 98٪ وام دهندگان اول سهام شرکت شامل 100٪ وام دهندگان گردان شرکت و 100٪ وام دهندگان دوم Travelport ، پشتیبانی دریافت کرد. همراه با معاملات ، شرکت و نماینده وام دهندگان شرطی را مبنی بر رد کلیه دعاوی دعوی برجسته علیه یکدیگر تنظیم کرده اند.

گرگ وب، مدیر ارشد اجرایی Travelport ، اظهار داشت ، “ما خوشحالیم که با همکاری صاحبان و وام دهندگان خود ، یک ساختار سرمایه مستحکم را پیش می بریم. پول جدید و ظرفیت مالی اضافی حاصل از معاملات انجام شده ، Travelport را قادر می سازد تا به ملاقات خود ادامه دهد و بیش از نیازهای مشتریان ما و بهره مندی از بازگشت مداوم در سفر. “

بدهی معوق Travelport در حال حاضر شامل یک وام با حق وثیقه حق تقدم است 1.63 میلیارد دلار، از جمله 500 میلیون دلار از بودجه جدید ، به دلیل فوریه 2025، و جمع آوری وام مدت دار برای اولین بار 2.05 میلیارد دلار ناشی از مه 2026. وام دوم مدت دارایی و تسهیلات اعتباری گردان این شرکت خاتمه یافته است.

درباره Travelport (www.travelport.com)

Travelport یک شرکت فناوری است که تجربه خرید و مدیریت سفر را به طور مستمر بهتر می کند. این یک پلت فرم تجارت سفر با توزیع ، فناوری ، پرداخت سفر و سایر راه حل ها برای صنعت مسافرت و جهانگردی جهانی است. این شرکت با اتصال ارائه دهندگان مسافرتی پیشرو در جهان با خریداران سفر آنلاین و آفلاین در بستر سفر اختصاصی تجارت به تجارت (B2B) ، تجارت سفر را تسهیل می کند.

Travelport در تجارت هواپیمایی ، محتوای هتل و توزیع ، اجاره اتومبیل ، تجارت موبایل و راه حل های پرداخت B2B دارای موقعیت پیشرو است. این شرکت همچنین خدمات IT را از جمله خرید ، بلیط ، کنترل عزیمت و سایر راه حل ها به شرکت های هواپیمایی ارائه می دهد.

SOURCE Travelport Limited