Uptake افزونه جدیدی را در بازار Geotab راه اندازی می کند

شیکاگو، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، Uptake اعلام کرد که راه حل پیش بینی تعمیر و نگهداری آن به عنوان یک افزودنی در MyGeotab Marketplace در دسترس خواهد بود. این یکپارچه سازی جدید ، مشتریان را قادر می سازد بدون ورود به یک داشبورد جداگانه Uptake ، برنامه Uptake را مستقیماً از حساب MyGeotab خود مشاهده و استفاده کنند. Uptake از یک سال گذشته یکی از شرکای بازار Geotab بوده است و این قابلیت جدید افزودنی همچنان به ساده سازی روند کار برای مشتریان Uptake و Geotab کمک می کند.

“اشتغال بر این اصل استوار است که استفاده از نرم افزار باید آسان باشد. نرم افزار باید بلافاصله قابل اجرا و ارزش باشد ، همراه با ارائه بینش هایی که هضم و عمل بر اساس آنها بسیار ساده است”. Braden Pastalaniec، معاون فروش ، حمل و نقل و تدارکات در زمان جذب. “همکاری مستمر ما و ادغام افزودنی با Geotab در خدمت مشتریان ما است که گردش کار یکپارچه و ساده ای را حفظ می کنند در حالی که هنوز همه اطلاعات و بینش های لازم برای بهترین کار در کار خود را کسب می کنند.”

آخرین یکپارچه سازی Geotab به شما امکان می دهد تا کلیه عملکردهای Uptake Radar – محصول پیشرفته تجزیه و تحلیل Uptake ، که شامل مدل های پیش بینی خرابی و تشخیص ناهنجاری از قبل ساخته شده است که به بهینه سازی گردش کار روزانه اپراتورهای ناوگان و مدیران قابلیت اطمینان کمک می کند – درست در MyGeotab خود برنامه داشبورد. SSL (فناوری ایمن نگه داشتن اتصالات اینترنتی و محافظت از هرگونه اطلاعات حساس که بین دو سیستم ارسال می شود) Uptake را قادر می سازد تا کاربران موجود را به طور خودکار اعتبارسنجی کند و با یک کلیک آنها مستقیماً به برنامه Uptake خود می روند. در حالی که برنامه Uptake اکنون بصورت یکپارچه در MyGeotab ادغام شده است ، کاربران Uptake هنوز قابلیت دریافت هشدارها و اعلان های تجهیزات را از طریق ایمیل دارند.

Uptake از اواسط سال 2019 با همکاری بین شرکت ها از زمانی که Uptake اولین مدل های علم داده پیش بینی ناوگان خود را بر اساس داده های غنی شده از دستگاه های Geotab توسعه داده است ، با Geotab یک شریک بازار است. طی دو سال گذشته ، Uptake بیش از 200 مدل علم داده در زمان واقعی را توسعه داده است که حالت های خرابی را در هفت سیستم اصلی وسیله نقلیه پوشش می دهد.

جذب با ناوگان از 100 کامیون گرفته تا بزرگترین ناوگان موجود در آنها کار می کند آمریکای شمالی، تجهیز مشتریان به محصولات SaaS مجهز به هوش مصنوعی برای کمک به حرکت از نگهداری تشخیصی و پیشگیرانه به سمت نگهداری پیش بینی کننده. با استفاده از داده های زمان واقعی از حسگرها و کدهای خطا ، همراه با داده های مربوط به سفارش کار ، Uptake از قدرت AI برای کمک به پیش بینی خرابی ها قبل از وقوع استفاده می کند. نتیجه: مشتریان با کاهش در زمان توقف غیر برنامه ریزی شده ، توانایی بهینه سازی هزینه های نگهداری ، بهبود بهره وری برای تکنسین های فروشگاه و بهره وری ناوگان و زمان بالاتر مواجه می شوند.

این یکپارچه سازی جدید Geotab به صورت Uptake اخیراً در دسترس است سومین محصول SaaS خود را روانه بازار کرد، Uptake Scout نام دارد. این شرکت همچنین به تازگی در کشور بیستم خود گسترش یافته است و تجزیه و تحلیل پیشرفته ای را در این زمینه ارائه می دهد بخش های حمل و نقل ، ریلی و بادی در هند.

در مورد افزودنی جذب و ثبت نام در یک دوره آزمایشی 30 روزه بیشتر بیاموزید

درباره مصرف
جذب سیستم اطلاعاتی برای دارایی های صنعتی است. با تهیه محصولات مدیریت دارایی مبتنی بر هوش مصنوعی ، Uptake به همه بخشها – تعمیر و نگهداری ، قابلیت اطمینان ، عملیات و تیمهای مالی – یک نمای واحد و مشترک از هر دارایی عملیاتی می دهد. با استفاده از یادگیری ماشین (ML) و هوش مصنوعی (AI) ، محصولات Uptake امکان پیش بینی و جلوگیری از خرابی دارایی ها و خرابی برنامه ریزی نشده را فراهم می کنند. کتابخانه استراتژی دارایی Uptake ، 30+ حق ثبت اختراع و مدل های علم داده مبتنی بر م componentلفه ها منجر به بینش برتر برای کاهش خطر ، بهینه سازی استراتژی نگهداری و عملکرد دارایی ، کاهش هزینه ها و افزایش ایمنی می شود. انجمن جهانی ، CNBC و Forbes که به عنوان رهبر در اینترنت اشیا industrial صنعتی (IIoT) شناخته می شود ، دفتر مرکزی شرکت Uptake در شیکاگو با حضور در کانادا، آمریکای جنوبی، اروپا، هند، و استرالیا. ما را دنبال کنید در www.uptake.com و در توییتر و LinkedIn.

درباره GEOTAB
Geotab در حال پیشبرد امنیت ، اتصال وسایل نقلیه تجاری به اینترنت و ارائه تجزیه و تحلیل مبتنی بر وب برای کمک به مشتریان در مدیریت بهتر ناوگان خود است. پلت فرم باز Geotab و Marketplace ، صدها گزینه راه حل شخص ثالث را ارائه می دهد ، به مشاغل کوچک و بزرگ اجازه می دهد تا با تلفیق داده های خودرو با دارایی های داده دیگر ، عملیات خود را انجام دهند. به عنوان یک مرکز اینترنت اشیا ، دستگاه درون خودرو از طریق IOX Add-On ها قابلیت های اضافی را فراهم می کند. Geotab با پردازش میلیاردها نقطه داده در روز ، از تجزیه و تحلیل داده ها و یادگیری ماشین برای کمک به مشتریان در بهبود بهره وری ، بهینه سازی ناوگان از طریق کاهش مصرف سوخت ، افزایش ایمنی راننده و دستیابی به انطباق قوی با تغییرات نظارتی استفاده می کند. محصولات Geotab از طریق نمایندگی های مجاز فروش Geotab در سراسر جهان نمایندگی و به فروش می رسند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.geotab.com مراجعه کرده وGEOTAB و در LinkedIn ما را دنبال کنید.

مخاطب
مورگان اسکات، مدیر ارتباطات
[email protected]؛ (312) 465-6345

منبع جذب

لینک های مربوطه

http://www.uptake.com