XCMG از اولین خودروهای نجات اضطراری و آتش نشانی خود رونمایی می کند

از سال 2016 ، XCMG توسعه ، استفاده و ارتقا خودروهای آتش نشانی و نجات اضطراری را در اولویت قرار داده است. XCMG با مشارکت در پروژه های کلیدی دولتی برای تحقیق در نظریه های اساسی ، فن آوری های اصلی و طراحی تجهیزات ، پیشرفت هایی در زمینه بهبود قدرت مانور ، کارایی کم و محدودیت عملکرد واحد تجهیزات نجات اضطراری برای بهبود یافته است. چین قابلیت های ایمنی عمومی.

در مجموع 10 خودروی نجات اضطراری به شش پایگاه تظاهرات تحویل داده شدند. چهار وسیله نقلیه در مسیر گلمود عبارتند از: موتورهای آتش نشانی نجات اضطراری JY18 و JY20 ، کامیون تجهیزات آتش نشانی QC700 و خودروی نجات JY10.

  • JY18 یک ماشین همه کاره است که مجهز به شاسی دو نفره ، کاملاً مانور پذیر و تمام زمین XCMG است و برای نجات اضطراری از بلایای طبیعی از جمله زلزله ، رانش زمین ، سیل و لغزش مناسب است.
  • JY10 یک مدل قوی است که برای حمل و نقل تجهیزات ذخیره می شود و برای مقابله با نشت مواد شیمیایی خطرناک با ماسه خشک به عنوان ماده خاموش کننده مجهز است.
  • QC700 می تواند بیش از 700 قطعه تجهیزات نجات از 120 دسته را حمل کند.

“طراحی و تولید تجهیزات صنعت ایمنی همیشه بخشی از استراتژی و مأموریت XCMG برای مسئولیت پذیری اجتماعی است. صنعت ایمنی اساسی و اساسی در توسعه اقتصادی است و XCMG به طور فعال دانش خود را از طریق یادگیری متقابل ، از جمله میزبانی تمرینات نجات آتش سوزی و تنظیم استانداردهای صنعت گفت وانگ مین، رئیس و مدیر عامل XCMG و رئیس انجمن صنعت ایمنی چین.

XCMG متعهد است که امداد و نجات اضطراری را پشتیبانی کند و در پروژه های بزرگ نجات و امداد رسانی در سراسر جهان از جمله فاجعه سد در برومادینیو شرکت کرده است. برزیل سال گذشته و همچنین مأموریت های نجات زلزله و سیل در چین.

درباره XCMG

XCMG یک شرکت تولید کننده ماشین آلات سنگین چند ملیتی با سابقه 77 سال است. در حال حاضر در صنعت ماشین آلات ساختمانی جهان رتبه چهارم را دارد. صادرات این شرکت به بیش از 187 کشور و منطقه در سراسر جهان است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.xcmg.com یا صفحات XCMG در فیس بوک ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com