XCMG و Sinopec همکاری برای آوردن جرثقیل های خزنده ستاره ای را تقویت می کنند

این چهارمین جرثقیل خزنده است که پس از XGC88000 ، بزرگترین جرثقیل خزنده جهان با ظرفیت 4000 تن و محصولات ستاره ای XGC28000 (2000 تن) و XGC16000 (1250 تناژ) با همکاری گسترده XCMG و Sinopec در سال 2010 تاسیس شده است.

XGC12000 یک نمونه معیار 800 تن است که به رتبه برتر صنعت بالابر و حمل و نقل می پیوندد. جنبه با تکنولوژی پیشرفته XGC12000 شامل ساختار منحصر به فرد duo-boom است که قبلاً در XGC88000 استفاده شده بود ، که به XGC12000 اجازه می دهد 110 تن را در یک رونق و 122 تن را در یک رونق دو برابر در ارتفاع کاری 168 + 12 متر بلند کند. قوی ترین مشخصات وزن بالابرنده دیدار خواهد کرد نیازهای مختلف نصب طرفداران زیر 3.5 مگاوات. این مدل هم اکنون در سایت ساخت یک پروژه انرژی باد در یونچنگ در حال کار است استان شانشی.

“در دهه گذشته ، XCMG و Sinopec دارند ساخته شده یک مشارکت به عنوان مانند فولاد محکم است. هر دو شرکت در تولید محصولات بهتر برای حمایت از پروژه های مختلف ساختمانی پیشرفت می کنند. همکاری تحقیق و توسعه استراتژیک ما محصولات جرثقیل خزنده با کیفیت بالا را تولید کرده است که عملکرد بسیار خوبی در بازار داشته اند و ما اطمینان داریم که در سفر 10 سال آینده شگفتی های بیشتری را به صنعت وارد خواهیم کرد. ” وانگ مین، رئیس XCMG.

XCMG تلاش های مشترک تحقیق و توسعه استراتژیک خود را تقویت کرده است با شرکا، تولید مشترک محصولات جدید بهره مند شدن توسعه همه احزاب در دراز مدت.

این شرکت توافق نامه همکاری با CRRC (شرکت راه آهن راه آهن چین) ، یکی از بزرگترین شرکتهای تجهیزات حمل و نقل ریلی جهان را امضا کرده است تا موتورهای ایمن و مطمئن برای تجهیزات ماشین آلات ساخت و ساز و همچنین ایجاد پایگاه های تحقیق و توسعه و تولید مشترک را ایجاد کند.

درباره XCMG

XCMG یک شرکت تولید کننده ماشین آلات سنگین چند ملیتی با سابقه 77 سال است. در حال حاضر در صنعت ماشین آلات ساختمانی جهان رتبه چهارم را دارد. صادرات این شرکت به بیش از 187 کشور و منطقه در سراسر جهان است.

لطفا بازدید از: www.xcmg.com یا صفحات XCMG در فیس بوک ، توییتر، یوتیوب ، لینکدین و اینستاگرام.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com