Yonder اعلام همکاری با Scottie Jones و Farm Stay USA می کند

تحت همکاری جدید ، یوندر و فارم بمان ایالات متحده آمریکا با هم همکاری می کنند تا بیشتر در معرض مزارع ایالات متحده قرار بگیرند که مهمانان را به تجربه زندگی در مزرعه و یادگیری سیستم های غذایی سالم دعوت می کنند. پایه گذار، اسکاتی جونز، همچنین به عنوان یک مشاور استراتژیک یوندر خدمت می کند ، و یک مهارت متنوع را برای تیم کشاورزی ، گردشگری و کارآفرینی به ارمغان می آورد. “اسکاتی جونز یک بیننده جهانگردی شناخته شده جهانی است ” بیل لی، بنیانگذار و مدیر عامل یوندر. “ما خوشبخت هستیم که می توانیم از طریق دانش سخت کسب شده او استفاده کرده و مسافران بیشتری را از طریق شبکه استثنایی وی به کشاورزان آمریکایی معرفی کنیم.”

راه اندازی شد ژوئن 2010، مزرعه بمان ایالات متحده آمریکا اقامتگاه های معتبر روستایی را در مزارع کارگاهی و دامداری های سراسر ایالات متحده ترویج می کند و به یک شبکه سراسری تبدیل شده است که وب سایت آنها بیش از 1.1 میلیون دلار کاربران وی گفت: “ما با عقیده یوندر مطابقت داریم كه باید از مشاغل به عنوان نیرویی برای منافع اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی استفاده شود.” اسکاتی جونز. “Agrotourism این امکان را دارد که به احیای مجدد اقتصاد روستایی ، آموزش مردم در مورد کشاورزی و حفظ میراث کشاورزی کمک کند. درآمد اضافی همچنین باعث زنده ماندن برخی از این مزارع می شود.”

با استفاده از جدید Yonder سایت اینترنتی و برنامه (موجود در iOS و اندروید) ، می توانید انواع اقامت شبانه و فعالیتها را در مزارع ، دامداری ها و سایر خواص غوطه وری طبیعت رزرو کنید. یوندر می داند که مسافرت چیزی بیشتر از یک قیمت و یک لیست است ، بنابراین آنچه مهمانان از تجربه ای که ممکن است در جاهای دیگر پیدا نکنند مانند فلسفه شخصی کشاورزان ، معروف به Yonder Stewards ، را از بین خواهد برد.

درباره یوندر
در سال 2018 توسط تیم و سارا ساوت ول، آخر بستری برای طبیعت گردی در است ایالات متحده. بر اساس همیلتون ، مونتانا، شرکت تضمین کرده است 4 میلیون دلار در بودجه

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://www.yonder.com/about

منبع عالی

لینک های مربوطه

https://www.yonder.com/