Zoomaway به روزرسانی شرکتی را ارائه می دهد

ونکوور، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت ZoomAway Travel (TSXV: ZMA) (ایالات متحده: ZMWYF) (“شرکت” یا “ZMA“) www.zoomaway.com، مایل است سهامداران و سرمایه گذاران خود را با توجه به موارد خاص به روز کند.

ابتدا شرکت می خواهد اصلاحیه ای را در توافق نامه خرید یادداشت اعلام کند (“NPA“) حاکم بر سفته های قابل تبدیل قابل اطمینان که به AIP Asset Management Inc صادر شده است (“AIP“) همانطور که در تاریخ اعلام شده است 7 مه، 2019. طبق NPA ، این شرکت یک عهدنامه مثبت داشت که حداقل آن را جمع کند 1 میلیون دلار کانادا تأمین مالی سهام اضافی از طریق فروش سهام عادی آن در پنج فصل مالی کامل که پس از بسته شدن شروع می شود ، با حداقل 200000 دلار کانادا در هر سه ماهه افزایش یافته است. در طول سال 2019 ، این شرکت در کل جمع آوری کرده است 480،000 دلار کانادا سرمایه اضافی سهام NPA اصلاح شده است تا به شرکت اجازه دهد حداقل تعادل را افزایش دهد 520،000 دلار تا پایان سال 2020. این شرکت تأیید می کند که در پایان سه ماهه مالی اخیر خود (30 ژوئن 2020) ، که مطابق با همه میثاق های مثبت در NPA ، اصلاح شده است.

این شرکت همچنین اعلام کرد که با این کار ادامه نخواهد داد 5 میلیون دلار خط کسب اعتبار از AIP Asset Management همانطور که در ابتدا در بیانیه مطبوعاتی خود منتشر شد 31 مارس، 2020

شرکت همچنین مایل است توضیح دهد که مصوبه ارائه شده به سهامداران شرکت در جلسه سالانه و ویژه سهامداران برگزار شده در تاریخ 28 ژوئن 2019 تهیه مجوز پتو در رابطه با ایجاد احتمالی “شخص کنترل” (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX Venture Exchange تعریف شده است) از طریق انتشارات بعدی سهام به AIP یا شرکت های وابسته به آن ، مصوبه معتبری نبود سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX (“TSXV“) ایجاب می کند که هرگونه مصوبه ای با اطلاعات دقیق در متن یک معامله خاص به سهامداران ارائه شود 28 ژوئن 2019 وضوح در این زمینه کافی نبود. بدین ترتیب ، شرکت براساس مصوبه عمل نخواهد کرد.

این شرکت همچنین از لغو 2،000،000،000 از 2،400،000 گزینه سهام موجود برای اعطای موثر خبر داد 7 آوریل 2020 (همانطور که اعلام شد 10 آوریل، 2020) این گزینه ها لغو شده اند زیرا دارنده آن طبق برنامه اختیار سهام شرکت دیگر یک شرکت کننده واجد شرایط نیست.

پس از بحث و گفتگو با TSXV ، شرکت انتظار دارد که معاملات سهام آن به زودی برقرار شود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: شان شفر، رئیس جمهور ، شرکت ZoomAway ، در 775-691-8860 | [email protected] یا به روز باشید و برای دریافت خبرنامه ما ثبت نام کنید.

درباره ما

ZoomAway ، Inc (شرکت نوادا) Zoomaway Travel Inc یک شرکت فناوری است که انقلابی در صنایع مهمان نوازی و مسافرت ایجاد کرده است. ما انواع راه حل های نرم افزاری را توسعه داده ایم که برنامه ریزی و تعامل گردشگران روزمره را افزایش می دهد. پروژه برجسته ما ، ZoomedOUT ، نوسازی و تخیل کامل برنامه های سفر همراه است. در یک محیط کامل سه بعدی ، ما می توانیم برنامه ریزی ، رزرو ، رسانه های اجتماعی و رفاقت را در یک تجربه قابل توجه پاداش قرار دهیم. ما در حال ترکیب سفر ، مهمان نوازی ، بازی موبایل و واقعیت افزوده هستیم تا روش سفر کاربران به سال 2020 و بعد را تغییر دهیم. اطلاعات بیشتر درباره ZoomAway Inc. را می توان در سایت www.zoomaway.com یافت.

شرکت ZMA Travel Game (شرکت کانادایی) (Inc. TravelGameBlockChain Technology Inc.) یک شرکت تابعه ZoomAway Travel Inc است که به مسکن پروژه های جدید در بازی های دیجیتال اختصاص دارد. اولین پروژه این شرکت ZoomedOUT است که با کمک Zero8 Studios، Inc در حال توسعه است که در سایت zoomedout.io قابل مشاهده است. برای دریافت اطلاعات دقیق تر ، یا سطح سرمایه گذار ، لطفا با ما در تماس بگیرید [email protected] و ما بسته به درخواست شما با مستندات مناسب پاسخ خواهیم داد.

اظهارات رو به جلو

این نسخه شامل عبارات خاصی است که ممکن است “گزاره های آینده نگر” تلقی شود. تمام اظهارات موجود در این نسخه ، به غیر از بیان واقعیت های تاریخی ، که به رویدادها یا تحولاتی که شرکت انتظار دارد رخ دهد می پردازد ، اظهاراتی آینده نگرانه است. اظهارات رو به جلو گزاره هایی هستند که واقعیت های تاریخی نیستند و به طور کلی همیشه مشخص نیستند که با کلمات “انتظار” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “معتقد است” ، “قصد دارد” ، “تخمین” ، “پروژه” مشخص می شوند ، “بالقوه” و عبارات مشابه یا وقایع یا شرایط “اراده” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “می تواند” یا “باید” رخ دهد. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات بیان شده در اینگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه بر اساس فرضیات معقول است ، اما چنین گزاره هایی تضمینی برای عملکرد آینده نیستند و نتایج واقعی ممکن است با آنچه در گزاره های آینده نگرانه تفاوت دارد ، تفاوت اساسی داشته باشند. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی دارند ، شامل اقدامات نظارتی ، قیمت های بازار ، و تداوم در دسترس بودن سرمایه و سرمایه و شرایط عمومی اقتصادی ، بازار یا تجارت می کنند. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که هرگونه اظهارنامه تضمینی برای عملکرد آینده نیست و نتایج واقعی یا تحولات ممکن است با آنچه در بیانیه های آینده نگر ارائه شده تفاوت اساسی داشته باشد. اظهارات آینده نگر براساس اعتقادات ، برآوردها و نظرات مدیریت شرکت در تاریخ اظهارات است. به استثنای آنچه در قوانین اوراق بهادار لازم الاجرا است ، شرکت متعهد نمی شود در صورت تغییر باورها ، تخمین ها یا نظرات مدیریت یا سایر عوامل ، این اظهارات آینده نگر را به روز کند.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Zoomaway Travel Inc.

لینک های مربوطه

http://zoomaway.com/