ZTO Express قیمت گذاری پیشنهاد جهانی را اعلام می کند

شانگهای، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ZTO Express (Cayman) Inc. (NYSE: ZTO) (“شرکت” یا “ZTO Express” ؛ کد سهام: 2057.HK) ، یک شرکت پیشرو تحویل سریع در چین، امروز قیمت گذاری عرضه جهانی 45،000،000 سهام عادی (“سهام پیشنهاد”) را که شامل یک پیشنهاد بین المللی و هنگ کنگ عرضه عمومی

قیمت پیشنهادی نهایی هم برای پیشنهادات بین المللی و هم برای هنگ کنگ پیشنهاد عمومی (“قیمت پیشنهاد”) در تعیین شده است 218 دلار هنگ کنگ در هر سهم قیمت پیشنهادی تقریباً ترجمه می شود 28.13 دلار آمریکا به ازای هر سهم سپرده گذاری آمریکایی ، هر یک نماینده یک کلاس A معمولی است اشتراک گذاری از شرکت. منوط به تأیید بورس سهام هنگ کنگ محدود (“SEHK”) ، انتظار می رود سهام پیشنهادات در هیئت مدیره اصلی SEHK در تاریخ 29 سپتامبر 2020 تحت کد سهام “2057.” پیش بینی می شود پیشنهاد جهانی در همان روز بسته شود ، مشروط به بسته شدن شرایط عادی.

این شرکت به بیمه گران بین المللی یک گزینه بیش از حد تخصیص اعطا کرده است که تا مدت زمانی قابل اجراست 22 اکتبر 2020، شرکت را ملزم به انتشار 6،750،000 سهام عادی کلاس A اضافی اضافی با قیمت پیشنهاد کند.

این شرکت قصد دارد از خالص درآمد حاصل از پیشنهاد جهانی برای زیرساخت ها و توسعه ظرفیت ، توانمندسازی شرکای شبکه و تقویت ثبات شبکه ، سرمایه گذاری در اکوسیستم لجستیک و اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

گلدمن ساکس (آسیا) L.L.C. تنها حامی مالی ، هماهنگ کننده جهانی تنها ، یک کتابفروش مشترک و یک مدیر مشترک مشترک برای پیشنهاد جهانی است.

قیمت سهام پیشنهاد شرکت ممکن است مطابق با قوانین اوراق بهادار و معاملات آتی (تثبیت قیمت) تثبیت شود. جزئیات ثبات مورد نظر و چگونگی تنظیم آن تحت دستورالعمل اوراق بهادار و معاملات آتی (فصل 571 قوانین هنگ کنگ) در اعلامیه شرکت مورخ 17 سپتامبر 2020.

پیشنهاد بین المللی فقط با استفاده از یك دفترچه راهنما و دفترچه همراه كه در بیانیه ثبت خودكار قفسه در فرم F-3 ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) 11 سپتامبر 2020، که به طور خودکار با تشکیل پرونده موثر شد. بیانیه ثبت نام در فرم F-3 مورخ 11 سپتامبر 2020 و متمم دفترچه اولیه مورخ 15 سپتامبر 2020 در وب سایت SEC به آدرس: http://www.sec.gov در دسترس هستند. ضمیمه آخر دفترچه در SEC ارسال می شود و در وب سایت SEC به آدرس: http://www.sec.gov در دسترس خواهد بود. در صورت موجود بودن ، نسخه هایی از ضمیمه آخرین دفترچه و دفترچه همراه مربوط به پیشنهاد نیز می توانند از Goldman Sachs & Co. L.L.C. ، 200 West Street ، نیویورک ، نیویورک 10282-2198 ، توجه: دفترچه راهنما ، یا پست الکترونیکی: [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی یا دعوت به خرید اوراق بهادار نیست و همچنین پیشنهاد یا فروش این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگری که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش داشته باشد وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی دیگر غیرقانونی باشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله اعلامیه نیست (از جمله به شرح تعریف شده در قوانین سال هنگ کنگ) و سرمایه گذاران بالقوه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در شرکت ، دفترچه راهنمای شرکت را برای کسب اطلاعات دقیق در مورد شرکت و پیشنهاد پیشنهادی مطالعه کنند. این اطلاعیه مطبوعاتی توسط SEHK یا کمیسیون اوراق بهادار و آینده بررسی یا تأیید نشده است هنگ کنگ.

در باره ZTO Express (کیمن) شرکت

ZTO Express (کیمن) شرکت پیشرو در زمینه تحویل سریع در است چین. این شرکت در سال 2002 تاسیس شده است چین ارائه دهنده خدمات تحویل سریع سریع بر اساس حجم کل بسته ، با 19.1 درصد سهم بازار در سال 2019. این شرکت جوانترین در میان تحویل سریع مقیاس است

شرکت ها در چین و بزرگترین در مقیاس و سودآورترین در بین اپراتورهای Tongda ، ارائه دهندگان خدمات تحویل سریع با استفاده از “مدل شریک شبکه” در چین، یعنی شرکت ، YUNDA Holding Co. ، Ltd. ، YTO Express Group Co. ، Ltd. ، BEST Inc. و STO Express Co. ، Ltd. این شرکت یکی از گسترده ترین و معتبرترین شبکه های تحویل را در چین. از همان زمان 30 ژوئن 2020، شبکه این شرکت بیش از 99.2 درصد از شهرها و شهرستانهای کشور را تحت پوشش قرار داده است چین. این شرکت ضمن حفظ سودآوری برتر و رضایتمندی بالای مشتری به رشد سریع دست یافته است. حجم کل بسته این شرکت از 6.2 میلیارد در سال 2017 به 12.1 میلیارد در سال 2019 افزایش یافت و از 5.4 میلیارد در شش ماه پایان یافت 30 ژوئن 2019 به مدت 6 ماه به 7.0 میلیارد رسید 30 ژوئن 2020. درآمد خالص شرکت از افزایش یافت 3،2 میلیارد RMB در سال 2017 به 5.7 میلیارد RMB در سال 2019

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاحیه دعوی در اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “باور” ، “پیش رفتن” ، “باید” ، “ممکن است” ، “جستجو” ، “قصد” ، “برنامه” ، “فرافکنی” ، “می تواند” ، “چشم انداز” ، “اهداف” ، “هدف” ، “آرزو” ، “هدف” ، “هدف” ، “برنامه ها” ، “چشم انداز” و جملات مشابه. از جمله ، شرح پیشنهاد پیشنهادی در این اطلاعیه حاوی گزاره های آینده نگر است. ZTO Express همچنین می تواند در گزارش های دوره ای خود به SEC ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مواد مکتوب و در اظهارات شفاهی که توسط افسران ، مدیران یا کارمندان خود به اشخاص ثالث گفته می شود ، اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه داشته باشد. گزاره هایی که واقعیت تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد عقاید و انتظارات ZTO Express ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت عمده ای داشته باشند ، از جمله موارد زیر را شامل نمی شود: توسعه تجاری آینده آن ، نتایج عملیات و وضعیت مالی ؛ توانایی آن در جذب و حفظ مشتریان جدید و افزایش درآمد حاصل از مشتریان مکرر. انتظارات آن در مورد تقاضا و پذیرش بازار از محصولات و خدمات آن. روند و رقابت در چین اکسپرس بازار تحویل؛ تغییر در درآمد آن و موارد خاص هزینه یا هزینه ؛ رشد مورد انتظار در چین اکسپرس بازار تحویل؛ سیاست های دولت چین در مورد صنعت بیان و شرایط عمومی اقتصادی در چین. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های ZTO Express با SEC و دفترچه راهنما ثبت شده در فهرست موجود است هنگ کنگ. تمام اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و در پیوست ها از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و ZTO Express هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

مخاطب

روابط سرمایه گذار
تلفن: (86) 21 5980 4508
پست الکترونیک: [email protected]

رسانه ها
تلفن: (86) 21 3108 0370
پست الکترونیک: [email protected]

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

Wonderful Sky Financial Group Limited
آنجی لی / راشل شیا
تلفن: (852) 3970 2273 / (852) 3970 2176
پست الکترونیک: [email protected] / [email protected] / [email protected]

SOURCE ZTO Express Cayman Inc.