آزمایشات شخص ثالث تأیید می کند که پیل سلول سوختی جدید مایع خنک شده HYZON Motors منجر به تراکم قدرت در جهان است

این به طور خاص شامل برنامه های حرکتی چالش برانگیز و پر کاربرد مانند کامیون ، قطار و هواپیما است.

بیشتر ماژول های پیل سوختی مورد استفاده در وسایل نقلیه سنگین تا به امروز توان مداومی در حدود 100 کیلووات (کیلووات) یا کمتر را دارند – با حداکثر تراکم قدرت زیر 3 کیلووات بر لیتر ، در حالی که داده های آزمایش اخیر که توسط TUV Rheinland کسب و کار بسیار معتبر آزمایش و خدمات صدور گواهینامه تأیید شده اند ، نشان می دهد جدید HYZON پیل های سوختی PEM به چگالی توان حجمی بیش از 6 کیلووات در لیتر و چگالی قدرت گرانتری بیش از 5.5 کیلووات بر لیتر (بین سخت افزار نهایی) می رسند.

اگرچه داده های عملکردی از تست پشته کوتاه است ، اما پتانسیل استفاده از پیل های سوختی کامل تا 500 اسب بخار (370 کیلو وات) را برای برنامه های تحرک سنگین تأیید می کند ، وابستگی را به باتری کاهش می دهد و بنابراین در وزن ، اندازه و هزینه صرفه جویی می کند.

پیل سوختی جدید PEM نتیجه نزدیک به 20 سال توسعه پیل سوختی است

کریگ نایت، مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار HYZON Motors ، اظهار داشت:

“نزدیک به 20 سال است که ، تیم بنیانگذار HYZON به طور کامل بر توسعه تکنولوژی سلول سوختی غشای تبادل پروتون کلاس جهانی -” موتور “هر وسیله نقلیه هیدروژنی متمرکز شده اند ، با هدف تولید پیشرفته ترین سلول سوختی جهان برای تسریع انتقال انرژی و تحرک سنگین تجاری از کربن زدایی.

“با برق بیشتر تجهیزات و سیستم ها ، نیاز به پیل های سوختی قدرتمندتر و سبک تر برای تأمین انرژی وسایل نقلیه سنگین ، ماشین آلات ، قطارها و هواپیماها وجود دارد. این جایی است که سلولهای سوختی PEM ما واقعا برتری خواهند داشت ؛ خروجی زیاد و تراکم قدرت بالا برنامه هایی که قبلاً از دسترس فن آوری سلول سوختی خارج شده بودند. “

با امکانات تولید در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا، HYZON پیش بینی می کند طی سه سال آینده هزاران کامیون و اتوبوس سلول سوختی را در سطح جهان تحویل دهد. تا سال 2025 ، ظرفیت کلید انتظار HYZON بیش از 40،000 وسیله نقلیه سلول سوختی سالانه خواهد بود. پیش بینی می شود تولید پیل سوختی PEM پیشگام در سال 2021 آغاز شود.

HYZON یک تامین کننده جهانی وسایل نقلیه تجاری مجهز به سلول سوختی هیدروژنی ، از جمله کامیون های سنگین ، اتوبوس و مربیان است. HYZON که از اوایل سال 2020 به عنوان اسپین آف از Horizon تاسیس شد ، تقریباً 20 سال توسعه فناوری پیل سوختی Horizon را برای برنامه های کاربردی در برنامه های تحرک جهانی تجاری می کند.

درباره HYZON Motors Inc (www.hyzonmotors.com)

HYZON Motors Inc یک شرکت وسایل نقلیه هیدروژنی با مقر مرکزی ایالات متحده است و مأموریت دارد به اپراتورهای وسایل نقلیه سنگین برای انتقال مقرون به صرفه ، انتشار صفر و عملکرد پایدار کمک کند. HYZON با ارائه اقتصاد جذاب بدون هیچ گونه مصالحه در عملکرد ، به این مهم دست می یابد.

HYZON همچنین از نظر تجاری پیشرفت چشمگیری داشته است اروپا، آسیا و استرالیا. این شرکت پیش بینی می کند مدل تحرک آلایندگی صفر جدید در بازارهای جهانی طی چند سال آینده گسترش یابد.

SOURCE HYZON Motors

لینک های مربوطه

http://www.hyzonmotors.com/