آزمایشگاه های Rufus Rufus Cuff Pro و ScanGlove2 را منتشر می کند

لس آنجلس، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – آزمایشگاه های Rufus، که فناوری انبار پوشیدنی هوشمند و نرم افزار تجزیه و تحلیل نیروی کار را تولید می کند ، امروز از انتشار Rufus Cuff Pro و ScanGlove2 ، مجموعه سخت افزار نسل دوم پوشیدنی خود خبر داد.

Rufus Cuff Pro یک رایانه مقاوم ، سبک وزن و اندروید پوشیدنی است که در هسته اصلی آن نرم افزار Rufus WorkHero قرار دارد و پیشرفته ترین پلت فرم متصل به اپراتور را برای زنجیره تامین تشکیل می دهد. WorkHero با اکثر نرم افزارهای سیستم مدیریت انبار (WMS) سازگار است و جایگزین فن آوری اسکن موجود می شود ، سرعت برداشت و هزینه کار را تا 60٪ کاهش می دهد ، و سطح کارایی که قبلاً دیده نشده است را در عملیات انبار فراهم می کند. Rufus Cuff Pro اکنون شامل سیستم عامل اندروید 9 ، صفحه نمایش بزرگتر ، باتری های قابل تعویض و قابلیت های دو باند WiFi است.

Rufus ScanGlove2 یک بارکدخوان سبک ، بادوام و انعطاف پذیر برای مدیریت موجودی است (1D ، 2D ، UPC ، QR.) ScanGlove2 از طریق بلوتوث به کاف Rufus متصل می شود ، دست آزاد کارگران را حفظ می کند و کارایی اسکن را بیش از 50 درصد بهبود می بخشد . ScanGlove2 اکنون شامل 12 ساعت کار با دوام باتری ، اتصال بی سیم ، موتور اسکن به روز شده و خط کش های ممتاز لیزر است. ماژول اسکنر در ScanGlove2 با Rufus Ring سازگار است روفوس پالم پیوستهای اسکنر و بسته به اولویت ارگونومیک قابل تعویض است.

وی گفت: “ما از معرفی Rufus Cuff Pro و ScanGlove2 که نمایانگر آخرین فن آوری های پوشیدنی برای نیروی کار زنجیره تامین هستند بسیار هیجان زده هستیم.” گیب گریفونی، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی آزمایشگاه های Rufus. “از آنجا که Rufus تنها شرکتی است که به صورت اشتراکی نرم افزار تحلیلی فناوری و نیروی کار پوشیدنی ارائه می دهد ، مشتریان فعلی ما سخت افزار و نرم افزار به روز شده را بدون هزینه اضافی دریافت می کنند. ما مفتخریم به محض ارائه آخرین فن آوری به مشتریان خود در دسترس است ، اطمینان حاصل شود که انبارهای آنها به طور مداوم در بالاترین سطح کار می کنند. “

کامل آزمایشگاه های Rufus خط تولید شامل Rufus Cuff Pro ، ScanGlove2 ، PalmScan2 و Rufus RingScan2 ، یک اسکنر بارکد حلقه ای سبک و سبک (1D ، 2D ، UPC ، QR) ساخته شده است که به راحتی روی یک انگشت پوشیده می شود. همه محصولات بخشی از اشتراک Rufus WorkHero است که ترکیبی از پوشیدنی های صنعتی Rufus و نرم افزار دید Rufus WorkHero است. همه آزمایشگاه های Rufus مشتریان همیشه آخرین نرم افزار و سخت افزار را به عنوان بخشی از پیشنهاد اشتراک دریافت می کنند. این اطمینان می دهد که مشتریان Rufus به آخرین فناوری مجهز شده اند که بهره وری ، ایمنی و دقت انبار را افزایش می دهد ، همه اینها ضمن کاهش هزینه های نیروی کار و ایجاد دید کارگران بی سابقه است. اشتراک WorkHero نیز مقیاس پذیر است بنابراین مشتریان براساس نیاز فصلی خود را تنظیم می کنند و از آنجا که این فناوری برای سهولت استفاده طراحی شده و به طور یکپارچه با سیستم WMS ادغام می شود ، مشتریان می توانند از روز اول استفاده از فناوری Rufus را شروع کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشتراك WorkHero و برنامه ریزی آزمایشی ، به: GetRufus.com مراجعه كنید.

در باره آزمایشگاه های Rufus
آزمایشگاه های Rufus فناوری انبار پوشیدنی هوشمند و نرم افزار تجزیه و تحلیل نیروی کار را تولید می کند. گل سرسبد پلت فرم بهره وری به عنوان یک شرکت ، Rufus WorkHero ، ترکیبی است آزمایشگاه های Rufus پوشیدنی های صنعتی و نرم افزار سازمانی ابری برای ارائه پیشرفته ترین مجموعه بهره وری به نیروی کار زنجیره تامین. آزمایشگاه های Rufus تنها شرکتی است که نرم افزار تحلیلی فناوری و نیروی کار پوشیدنی را به صورت اشتراک ارائه می دهد ، اطمینان حاصل شود که مشتریان Rufus به جدیدترین فناوری مجهز شده اند که بهره وری ، ایمنی و دقت انبار را افزایش می دهد ، بدون هیچ هزینه اضافی. آزمایشگاه های Rufus در سال 2013 تاسیس شد و در آن مستقر است لس آنجلس ، کالیفرنیا برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنید getrufus.com.

مخاطب: کریستین استایلز، [email protected]

منبع آزمایشگاه های Rufus

لینک های مربوطه

https://www.getrufus.com