آلفارومئو برای فصل 2021 فرمول یک با Sauber Motorsport همکاری می کند

آلفارومئو و Sauber Motorsport بار دیگر برای مسابقات جهانی فرمول یک به هم پیوستند. همکاری بین دو مارک شناخته شده در مسابقات اتومبیلرانی از سال 2018 آغاز شد ، زمانی که آلفارومئو به عنوان حامی عنوان به تیم پیوست. در دو سال گذشته تیم در مسابقات قهرمانی راننده و سازنده امتیازات سختی کسب کرده است و برای رسیدن به 8 مقام برتر در سال 2020 می جنگد.

فردریک واسور ، مدیر تیم آلفا رومئو ORLEN و مدیر عامل Sauber Motorsport AG:
“گسترش روابط ما با آلفارومئو بیان واقعی قصد هر دو طرف است. در Sauber ، آلفارومئو شریکی متعهد و عملکرد محور پیدا کرد که می تواند مارک را به آن بسپارد: ما افتخار داریم که میراث و موفقیت های گذشته را حمل کنیم آلفارومئو به نام ما. هر دو طرف همیشه در نظر داشتند که این رابطه در طولانی مدت به ثمر بنشیند ؛ ما در سه فصل گذشته پایه های محکمی را بنا نهاده ایم و قصد داریم از مزایای این کار در سال 2021 و بعد از آن بهره مند شویم.

مایک مانلی، مدیر عامل FCA:
“مسابقه و عملکرد در هسته DNA آلفارومئو قرار دارد. این مارک عملا در یک پیست اتومبیلرانی متولد شد و امروز ما همچنان در پیشرفته ترین سطح اتومبیلرانی به رقابت می پردازیم. همکاری با Sauber همچنین به مشتریان ما این امکان را می دهد تا از مزایای مسابقه انحصاری بهره مند شوند. چگونه ، همانطور که در مورد Giulia GTA و GTAm کاملا جدید وجود دارد ، که از ورودی فنی Sauber استفاده می کند ، به ویژه در رابطه با آیرودینامیک پیشرفته. “

پخش اختصاصی برای یک مناسبت مهم
به منظور تجلیل از این اعلامیه و ادای احترام به همه طرفداران اتومبیل های مسابقه ای ایتالیا ، آلفارومئو در آینده مسابقات اتومبیلرانی C39 را به نمایش خواهد گذاشت جایزه بزرگ ایمولا، مکانی افتخارآمیز برای آلفارومئو و سنت اتومبیلرانی ایتالیا به طور یکسان.

طراحی شده توسط Centro Stile، این پرچم پرچم ایتالیا را به صورت فلش مستقیم در قسمت بالایی درپوش موتور و صفحه انتهای بال عقب نشان می دهد و با رفتار گرافیکی خطی و پویا خود ، در موضوع لایو “پیکسل سرعت” 2020 قرار می گیرد.

آرم اختصاصی 110 سالگی آلفارومئو در موقعیت برجسته ای ، همچنین روی درپوش موتور ، در کنار عبارت “خوش آمدید ، ایمولا” ظاهر می شود ، موقعیت مدار را به عنوان یکی از شاخص ترین تورها و به عنوان یکی از بزرگترین آهنگهای ایتالیایی. از رده های تور و ورزش گرفته تا فرمول یک ، ایمولا محل پیروزی های مهم آلفارومئو در هر سه رده بوده است.

آلفارومئو و گروه Sauber: یک همکاری فنی و تجاری
همکاری آلفارومئو و Sauber Group فراتر از مسابقات است. این همکاری اجازه می دهد تخصص فنی Sauber Engineering به تولید خودروهای جاده ای آلفارومئو منتقل شود و از دانش فنی بخش های مهندسی و آیرودینامیک Sauber و همچنین مهارت آن در تولید مواد مرکب و افزودنی استفاده کند.

آلفا رومئو همچنین تولید بیشتر اجزای کربن موجود در GTA و GTAm را به مهندسی Sauber Engineering واگذار می کند ، خصوصاً آنهایی که تأثیر آیرودینامیکی را تحت تأثیر قرار می دهند. اینها شامل سپر جلو جدید و تقسیم جلوی قابل تنظیم ، دامن های کناری ، دیفیوزر ، اسپویلر GTA و نمایش GTAm می باشد. Giulia GTAm – به لطف بال های عقب و عقب قابل تنظیم – می تواند عملکرد آیرودینامیکی خود را متناسب با درخواست ها و تنظیمات راننده خود با هر نوع پیست یا جاده تطبیق دهد. تحقیقات آیرودینامیکی تونل باد محدود به بال نبود. همچنین روی بدنه کار شده است ، که – مانند Giulia Quadrifoglio – کاملاً خراب است. GTA و GTAm همچنین از یک هواگیر ویژه جدید بهره مند می شوند که می تواند اثر زمینی خودرو را افزایش دهد ، بنابراین تضمین نگه داشتن جاده عالی در سرعت های بالا است. به ویژه در Giulia GTAm ، شدیدترین پیکربندی آیرودینامیکی قادر به ایجاد فشار مضاعف در مقایسه با Giulia GTA و افزایش سه برابری در مقایسه با Giulia Quadrifoglio است که قبلاً معیار بخش خود بود.

110 سال سابقه در مدارهای سراسر جهان
یک سال پس از آغاز به کار 24 ژوئن 1910، برند آلفارومئو با پیروزی در اولین مسابقه Regularity در مودنا اولین حضور رسمی خود را در دنیای مسابقات انجام داد. از آن زمان ، میراث ورزشی غنی آن با پیروزی و کسب سه مقام برتر در بسیاری از مسابقات بین المللی حتی بیشتر غنی شده است. پیوند بین آلفارومئو و فرمول 1 تاریخچه اتومبیلرانی را نوشته است: بیسکیون – همانطور که آلفارومئو در آن شناخته شده است ایتالیا – برنده اولین جایزه بزرگ و اولین دوره مسابقات نهایی موتور اتومبیلرانی در سال 1950 ، با نینو فارینا در Alfa Romeo Gran Premio Tipo 158 “Alfetta” ، پیروزی تکرار شده در سال 1951 توسط خوان مانوئل فانجیو در Alfetta 159. تجدید این تعهد همچنین به عنوان راهی ایده آل برای ادامه جشن های 110 سالگرد نام تجاری استفاده می شود.

آلفا رومئو
از زمان تأسیس آن در میلان ایتالیا، در سال 1910 ، آلفارومئو برخی از شیک ترین و منحصر به فردترین اتومبیل های تاریخ خودرو را طراحی و ساخته است. این سنت همچنان ادامه دارد زیرا آلفارومئو همچنان به یک رویکرد منحصر به فرد و ابتکاری در طراحی خودرو ادامه می دهد. آلفارومئو استلوویو معیار جدیدی در عملکرد ، سبک و فناوری در یک SUV تعیین می کند. آلفارومئو جولیا ، برنده جایزه ، عملکرد الهام گرفته از نژاد ، فناوری های پیشرفته و تجربه رانندگی شورانگیز را به بخش برتر سدان متوسط ​​ارائه می دهد. Giulia Quadrifoglio و Stelvio Quadrifoglio دارای قدرتمندترین موتور تولیدی آلفارومئو هستند که دارای بهترین کلاس در هر زمان 0-60 مایل بر ساعت است که به ترتیب 3.8 و 3.6 ثانیه است. گردآوری در کلاس جهانی آلفارومئو ، ساخت آلفارومئو 4C عنکبوت است. آلفارومئو بخشی از نمونه کارها مارک های ارائه شده توسط خودروساز جهانی فیات کرایسلر اتومبیل است. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به سایت www.fcagroup.com مراجعه کنید.

اخبار و ویدیوی برند آلفارومئو را دنبال کنید:

وب سایت: www.alfaromeousa.com و www.alfaromeo.com
اتاق خبر: وب سایت رسانه ای FCA ایالات متحده
فیس بوک: آلفارومئو ایالات متحده آمریکا
اینستاگرام:alfaromeousa
توییتر: alfaromeousa

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت رسانه FCA به آدرس http://media.fcanorthamerica.com مراجعه کنید.

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcagroup.com