آمریکای شمالی ، اروپا و چین تصویب وسایل نقلیه به همه چیز را به عنوان شریک OEM با اپراتورهای شبکه تلفن همراه رهبری می کنند

“اگرچه این صنعت از نظر فناوری بالغ است ، اما مراحل اجرا در مرحله نوپایی است. V2X به تدریج در سراسر جهان جنب و جوش می یابد زیرا مزایایی مانند کاهش تصادفات ، بهبود ایمنی جاده ها ، مدیریت بهتر ترافیک و هماهنگی برای وسایل نقلیه مستقل را به همراه دارد. ، “گفت سوهاس گورومورتی، تحلیلگر تحقیقات خودرو و حمل و نقل در فراست و سالیوان. “در حال حاضر ، C-V2X به عنوان گزینه ترجیحی براساس پیشرفت طبیعی اتومبیل های متصل تحت استراتژی های فعلی نصب شده ظاهر می شود. با استفاده از زیرساخت های موجود به کاهش هزینه های سرمایه گذاری کمک می کند ، در حالی که DSRC طی دهه گذشته از طریق آزمایشات 802.11p بالغ شده است کارآیی خود را اثبات کرده است. 802.11bd جدید همچنین می تواند با چالش های جدید مقابله کند و DSRC را به یک رقیب قوی در این بازار تبدیل کند. “

گورومورتی افزود: “پذیرش V2X در آمریکای شمالی تا حد زیادی توسط تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) ، اپراتورهای شبکه تلفن همراه (MNO) و انجمن خودروسازی 5G (5GAA) هدایت می شود. در همین حال، اروپا شاهد اجرای روان V2X در وسایل نقلیه با چارچوب نظارتی ، اگر نه کاملاً کارا ، باشید. که در چیناز طرف دیگر ، درآمد خودروسازان پس از اجرای زیرساختهای 5G در کشور و تقویت تصویب V2X آغاز خواهد شد. “

شرکت کنندگان اکوسیستم V2X با فرصتی برای استفاده از جریان های بالقوه درآمد از سیستم عامل های داده باید:

  • شریک MNO ها به منظور استفاده از فناوری 5G برای آوردن V2X به توده مردم در حالی که بازار آماده تغییر جهت از 4G به بازار است 5G.
  • همکاری با دولت ها ، شرکت های نوپا و شرکت کنندگان خصوصی برای استفاده از نقاط قوت یکدیگر و تدوین استراتژی های سودمند متقابل ، در نتیجه زیرساخت داده و پشتیبانی بهتر در برابر تهدیدات سایبری.
  • دیگر راحتی ها را کاوش کنید و برنامه های مربوط به راحتی ، مانند اطلاعات مربوط به ترافیک یا آب و هوا و خدمات جمع آوری عوارض الکترونیکی ، فراتر از ایمنی خودرو و مدیریت ترافیک برای ایجاد جریان های درآمد اضافی از این فناوری.
  • ناوگان هدف قرار دهید و تولید ماژول های ترکیبی برای تأمین بخشهای بزرگتر و متنوع بازار ، گسترش کاربرد V2X در بازار و گسترش منبع درآمد.

تحلیل استراتژیک بازار جهانی وسیله نقلیه به همه چیز (V2X) ، پیش بینی تا سال 2025 آخرین مورد اضافه شده به فراست و سالیوان است خودرو و حمل و نقل تحقیق و تجزیه و تحلیل موجود از طریق شورای رهبری فراست و سالیوان ، که به سازمانها کمک می کند جریان مداوم فرصتهای رشد را برای موفقیت در آینده غیرقابل پیش بینی شناسایی کنند.

درباره فراست و سالیوان

برای بیش از پنج دهه ، فراست و سالیوان به دلیل نقشی که در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در جهت یابی تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مخل ، مگا ترندها ، مدل های تجاری جدید و شرکت ها برای اقدام به کار گرفته است و در نتیجه رشد مداوم جهانی دارد ، شهرت جهانی یافته است. فرصت هایی برای موفقیت در آینده. با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

تحلیل استراتژیک بازار جهانی وسیله نقلیه به همه چیز (V2X) ، پیش بینی تا سال 2025

ME50

مخاطب:
زوزانا زوکرناین
ارتباطات شرکتی
تلفن: +60192657808
پست الکترونیک: [email protected]

http://www.frost.com

SOURCE فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

www.frost.com