استفاده از دوچرخه های الکترونیکی در خارج از چین باعث افزایش رشد بازار جهانی تا سال 2024 می شود

CLEVELAND، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق تجزیه و تحلیل جدید گروه Freedonia ، پیش بینی می شود تقاضای جهانی برای دوچرخه های الکترونیکی ، پسر عموی دوچرخه که از نظر الکتریکی تقویت شده است ، 3.7٪ سالانه تا سال 2024 به 28.7 میلیون دستگاه برسد. پیشرفت در سطح جهانی با دستاوردهای زیرمجموعه ای بسیار مهار خواهد شد چین، که 76٪ از فروش جهانی در سال 2019 را به خود اختصاص داده است ، بخشی از آن به دلیل تعداد زیادی از دوچرخه های الکترونیکی موجود در کشور و افزایش نرخ مالکیت وسایل نقلیه موتوری است.

بیرون از چینبا این حال ، با افزایش محبوبیت دوچرخه های الکترونیکی در سراسر جهان ، تقاضا بیش از دو برابر نرخ متوسط ​​جهانی رشد خواهد کرد. برای مثال:

  • در سراسر ایالات متحده و اروپای غربی، شهرهای بیشتری دوچرخه الکترونیکی را به عنوان گزینه های شخصی برای حمل و نقل عمومی ارائه می دهند.
  • فروش دوچرخه الکترونیکی در میان همه گیر COVID-19 در میان مصرف کنندگان ثروتمند که به دنبال راه هایی برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی ، فعال ماندن و رفع خستگی در حین قرنطینه هستند ، افزایش یافت و از کاهش شدیدتر در سال 2020 به دلیل اثرات همه گیر دیگر ، مانند اختلال در زنجیره های تامین دوچرخه الکترونیکی جلوگیری کرد. ؛ بسته شدن خرده فروشی و افت زیادی در هزینه های مصرف کننده.

گرفتن دوچرخه های الکترونیکی در آن سوی چین

انتظار می رود روندهای متعدد باعث رشد بازار دوچرخه الکترونیکی در خارج از کشور شود چین، شامل:

  • افزایش در دسترس بودن دوچرخه های الکترونیکی و افزایش آگاهی مصرف کنندگان
  • افزایش درآمد شخصی هزینه های مصرف کننده در کشورهای در حال توسعه
  • محبوبیت روزافزون دوچرخه سواری و دوچرخه سواری کوهستان در سراسر جهان
  • معرفی دوچرخه های الکترونیکی تواناتر و قدرتمندتر ، به کاهش فاصله عملکرد با اسکوترها و موتورهای کوچک کمک می کند
  • توسعه مدل های خاص (به عنوان مثال ، دوچرخه های الکترونیکی باری ، خارج از جاده) علاقه مشتری را تحریک می کند
  • افزایش نگرانی در مورد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در پی شیوع همه گیر و نگرانی های فزاینده در مورد تغییر آب و هوا و آلودگی هوا ، که منجر به سیاست های دولت و یارانه ها با هدف گسترش استفاده از دوچرخه الکترونیکی شده است

می خواهید بیشتر بدانید؟

دوچرخه های الکترونیکی جهانی هم اکنون از گروه Freedonia در دسترس است.

تماس با مطبوعات:
کورین گنگلوف
+1 440.842.2400
[email protected]

منبع گروه Freedonia