اولین بار در شبکه رهبران سفر سفرهای “خودی” انجام می شود

رهبران سفر این برنامه را پس از اجرای سه سفر بسیار معروف به دبی، مکزیک و دنیای دیزنی. اولین مجموعه از مشاهیر “خودی” توسط Palace Resorts ، Iberostar Resorts and Sandals & Beaches Resorts حمایت مالی می شوند.

وی گفت: “ما از دیگر سفرهای معروف اخیر یاد گرفته ایم كه مشاوره های ما را قادر می سازد تا به سفر بپردازند و تجربه شخصی را بدست آورند ، یكی از بهترین ابزارهایی است كه ما می توانیم اطمینان حاصل كنیم كه آژانس ها و مشتریانشان از رزرو مقصد خاصی اطمینان حاصل می كنند.” راجر ای بلوک، رئیس شبکه رهبران سفر. “پس از اتمام سفرهایشان ، مشاوران ما می توانند در مورد اقدامات ایرلاین ها ، استراحتگاه ها و مقاصد برای رفع نگرانی های بهداشتی و ایمنی و آنچه واقعاً در زمین است ، با قدرت صحبت كنند.”

این بازدید از مقصد فراتر از سفرهای مشهور سنتی است ، زیرا آنها برای آموزش مشاوران نه تنها در املاک و مقصد ، بلکه برای غوطه وری عمیق در اقدامات احتیاطی که در همه گیر می گیرند ، طراحی شده است. همه مقصدها آنهایی هستند که در حال حاضر از دارندگان گذرنامه آمریکایی بازدید می کنند.

بلاک گفت: “مشاوران سفر ، تأثیرگذار اصلی مصرف کننده در دنیای سفر هستند.” “ما از تجربه می دانیم كه مشتریان آنها به توصیه ها و راهنمایی های مشاورانشان دقت می كنند.”

به همین دلیل ، مشاوران سفر انتخاب شده برای حضور در این برنامه تشویق می شوند تا تجربیات خود را در شبکه های اجتماعی و با همکاران شبکه خود به اشتراک بگذارند. شرکت کنندگان “خودی” در:

  • وبینار آموزش قبل از مسافرت به طور خلاصه انتظارات و نیازهای مربوط به قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی و جمع آوری محتوا را بیان می کند
  • پست های رسانه های اجتماعی در سفر و به روزرسانی های زنده که توسط تیم رسانه های اجتماعی Travel Leaders Network کنترل می شوند
  • گزارش ها ، عکس ها و فیلم های خلاصه سفر پس از سفر برای اشتراک گذاری در Agent Universe ، مجموعه خارجی برای آژانس های عضو شبکه رهبران سفر

گفت: “فراتر از ارائه اطلاعات ارزشمند برای مشاوران سفر ، سفرهای” Insider “برای نشان دادن باز بودن این مقاصد و آماده استقبال بی خطر از بازدید کنندگان طراحی شده است.” استفان مک گیلوی، مدیر ارشد بازاریابی ، گروه رهبران سفر. “امیدواریم با به اشتراک گذاشتن این سفرها ، جدی بودن مسافران را به مسافران منتقل کنیم مکزیک و کارائیب اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 انجام می دهند. مشاوران سفر در بازگشت گردشگری پیشگام خواهند بود و سفرهای “خودی” ما اولین قدم عالی است. ”

شبکه رهبران سفر قصد دارد سفرهای “Insider” اضافی را به عنوان مقاصد سراسر جهان برای مسافران بیشتر فراهم کند. در حالی که برنامه اولیه پذیرای مشاوران آمریکایی است ، در آینده سفرهایی به مشاوران کانادایی نیز ارائه می شود.

برای دارندگان آژانس های مسافرتی و پیمانکاران مستقل علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های برنده جایزه و پیشنهادات متنوعی که Travel Leaders Network در آژانس های مسافرتی تفریحی و لوکس ، سفرهای تجاری ، عروسی ماه عسل و مقصد و همچنین سفرهای فعال و ماجراجویی ارائه می دهد ، از TravelLeadersNetwork .com

درباره شبکه رهبران سفر
شبکه رهبران سفر (www.TravelLeaders.com) سالانه به میلیون ها مسافر تفریحی و تجاری کمک می کند و یکی از بزرگترین فروشندگان سفرهای لوکس ، سفرهای دریایی و تورهای مسافرتی در صنعت آژانس های مسافرتی است که تقریباً 5،700 مکان آژانس مسافرتی در سراسر جهان دارد. ایالات متحده و کانادا.

مخاطب:

شری آر. کاری


763-577-3679


[email protected]

SOURCE شبکه رهبران سفر

لینک های مربوطه

http://www.TravelLeaders.com