اکنون ارتش را قادر می سازد تا مستقر شود ، بجنگد و پیروز شود

سیستم های زمینی General Dynamics ، سیستم های تاکتیکی General Dynamics Ordnance و تاکتیکی ، General Dynamics Mission Systems و فناوری اطلاعات General Dynamics با توسعه راه حل های جدید ، نوآورانه و مقرون به صرفه که نیازهای اصلی آنها را برآورده می کند ، محصولات و خدماتی را که تیم های چند منظوره ارتش را قادر می سازد برجسته می کنند. اطلاعات بیشتر در gd.com/ausa در دسترس است.

از رسانه ها دعوت می شود که از غرفه های مجازی ما در پیوندهای زیر دیدن کنند.

چه زمانی: 13-16 اکتبر 2020 | برای اطلاعات مربوط به ساعت هم اندیشی و پذیرش اینجا را کلیک کنید.

راه حل های نامناسب:

سیستم های زمینی دینامیک عمومی

انرژی محافظت شده متحرک (MPF): رویکرد MPF ما از هر دو طرح به تازگی توسعه یافته و آزمایش شده استفاده می کند تا یک وسیله جنگی کاملاً کشنده ، متحرک و قابل دوام با آتش مستقیم برای تسلط بر تهدیدات زمینی در میدان جنگ چند حوزه فراهم کند. برنامه MPF برای اولین بار تحت تیم Cross-Function Command Futures Command برای نسل بعدی خودروی جنگی است که یک شکاف مهم در توانایی را پر می کند. نامزد ما دارای یک توپ کالیبر بزرگ است و از یک سیستم کنترل آتش اثبات شده در نبرد استفاده می کند. موتور دیزلی فوق مدرن آن نسبت قدرت به وزن بالا را با دامنه تاکتیکی گسترده فراهم می کند. سیستم تعلیق پنوماتیک هیدرولیک امکان تحرک عالی در سطح کشور را فراهم می کند. Land Systems در حال تحویل خودروهای MPF تولیدی برای مطابقت با برنامه آزمایش و میدانی ارتش است و مشتاقانه منتظر انتخاب آنها برای ارسال به ارتش است.

ربات ردیابی شده 10 تن (TRX): وسیله نقلیه Tracked Robot 10-Ton (TRX) قدم بعدی را در تیم های بدون سرنشین / بدون سرنشین (MUM-T) برمی دارد. TRX بخشی از کلاس Robotic Combat Vehicle-Medium (RCV-M) ، دارای تفکر ابتکاری از طراحی پیشرفته AI تا مواد پیشرفته و سبک وزن برای اجرا است. TRX برای جایگزینی هر بسته تجهیزات مأموریت ، بهترین ظرفیت بار جدید در کلاس را تعیین می کند. قدرت و اندازه TRX آن را به یک بستر ایده آل برای تیم چند منظوره Manned-Unmanned در میدان جنگ امروز تبدیل کرده است. TRX در موقعیتی قرار دارد که به عنوان یک فناوری توانمند در هزاران نقش حیاتی در نبرد ، از جمله آتش مستقیم و غیرمستقیم ، و تأمین مجدد خودکار ، موانع پیچیده ، سیستم های هوایی ضد سرنشین ، جنگ الکترونیکی و شناسایی ، عملکرد برتر را فراهم می کند.

STRYKER IM-SHORAD (مانور اولیه دفاع کوتاه برد هوایی): وسیله نقلیه Stryker IM-SHORAD دفاع هوایی کشنده ، متحرک و زنده ماندن در برابر مجموعه ای از تهدیدات هوایی را فراهم می کند. قرارداد برنامه ارتش در سپتامبر 2020، General Dynamics Land Systems متمایل شد تا این توانایی حیاتی را به ارتش برساند. وسیله نقلیه IM-SHORAD بر اساس شاسی جدید Stryker A1 ساخته شده است و واحدهای مانوری را برای عملیات حیاتی چند دامنه امکان پذیر می کند. از نکات برجسته این برنامه می توان به قابلیت دستیابی به هدف در هواپیما با سیستم های فرماندهی نبرد دفاع هوایی و موشکی ارتش اشاره کرد. تسلیحات شامل موشک های استینگر و هل فایر و یک توپ 30 میلیمتری است.

سیستم های تاکتیکی و معماری دینامیک عمومی

سیستم محافظت فعال مشت مشت: Iron Fist Light یک سیستم محافظتی فعال با قابلیت رهگیری تهدید دوگانه است که آگاهی از موقعیت 360 درجه ، افزایش ایمنی و به حداقل رساندن اثرات باقیمانده برای سرباز را فراهم می کند. انطباق پذیری در برابر تهدیدات جدید و قابلیت شکست برنامه ریزی شده ، محافظت برتر را ایجاد می کند و باعث می شود Iron Fist Light در آینده مجموعه محافظت از خودرو باشد. پیشرفت فناوری در برابر هر گونه تهدید و بهبود بقا در هر سیستم عامل برای محافظت از بیشترین اهمیت.

XM1113 Range Extended، Rocket Assisted Projectile: General Dynamics Ordnance and Tactical Systems در حال کار با مرکز توسعه تسلیحات فرماندهی توسعه توانایی های جنگی (CCDC-AC) برای ساخت XM1113 Extended Range، Rocket Assisted Projectile است که جایگزین موجودی کنونی گلوله های محدود M549A1 RAP استفاده شده در توپخانه 155 میلیمتری یدک کش و خودران می شود سیستم های. این دامنه گسترده ، دور عملیات جنگ ، دامنه درگیری را به 40 کیلومتر در یک سیستم سلاح کالیبر 39 و بیش از 60 کیلومتر در یک سیستم سلاح کالیبر 58 می رساند. XM1113 از نیروهای حمله مکانیزه و پیاده نظام با دامنه ایستادن اضافی برای انجام عملیات پشتیبانی می کند. دقت دقیق برد طولانی تر به نیروهای توپخانه این امکان را می دهد که از عملکرد دشمن افزایش یافته و ایمنی را افزایش دهند.

سلاح های جوخه نسل بعدی (NGSW) – تفنگ (-R) و تفنگ اتوماتیک (-AR): General Dynamics-OTS Next Genad Squad Weapon سلاحی پیشرفته است که دقت بیشتری را در فواصل بعدی ارائه می دهد. اسلحه ما مجهز به یک طرح مهارکننده ابتکاری است که در طول عمر لوله ، فلاش را به حداقل می رساند و سطح صدا را کاهش می دهد. فن آوری کوتاه مدت عقب نشینی کوتاه ، ضربه میانگین (SRIA) منجر به سلاح های سبک و با کارایی بالا می شود که برای درگیری دقیق از راه دور قابل کنترل هستند. General Dynamics-OTS NGSW-R و NGSW-AR تقریباً پیشنهادهای یکسانی هستند که مزایای بسیاری از جمله کاهش خطر ، رشد سریع قابلیت اطمینان ، پشتیبانی و آموزش تدارکات ساده و هزینه کمتری در چرخه زندگی دارند. این سلاح جمع و جور و سبک وزن حداکثر کشندگی و حداقل بار را به همراه دارد.

سیستم های ماموریت دینامیک عمومی

سیستم جنگ الکترونیکی تاکتیکی (TEWS): سیستم جنگ الکترونیکی تاکتیکی (TEWS) یک سیستم پشتیبانی الکترونیکی تاکتیکی هوایی ، 24 ساعته ، زمینی و حمله الکترونیکی اختصاصی است که با کاهش سنسور به جدول زمانی تیرانداز ، گزینه هایی را برای ایجاد معضلات متعدد برای دشمن طراحی کننده به فرمانده ارائه می دهد. . TEWS یک فرمانده تیم رزمی تیپ را قادر می سازد تا دشمن را شناسایی ، مکان یابی و شناسایی کند و به وی این توانایی را می دهد تا با انکار ، برهم زدن و تخریب توانایی برقراری ارتباط ، هماهنگی و دشمن برای دشمن ، اقدام / واکنش / مقابله با اثرات غیر کشنده را انجام دهد. همگام سازی TEWS مستقل از سکو است. یک سیستم مدولار که امکان ادغام بر روی هر وسیله نقلیه را فراهم می کند TEWS از عملیات ثابت ، پیاده شده و در حال حرکت و بسته بندی انسان پشتیبانی می کند. مشابه TEWS ، Tactical Electronic Warfare-Light (TEWL) قابلیت پشتیبانی الکترونیکی (ES) را برای نیروهای اعزامی فراهم می کند. TEWL در یک وسیله نقلیه Flyer-72 یکپارچه شده و یک راه حل قابل انعطاف هوا را فراهم می کند که می تواند به سرعت در محیط های مورد اختلاف مستقر شود.

سیستم سلاح های عملیاتی چند دامنه ای: یک قابلیت مستقل از پلت فرم که یک پلتفرم اعزامی ، مدولار ، خیاطی ، مقیاس پذیر است که با فرماندهی مأموریت ، شناسایی مسلحانه و پرسنل ناظر توپخانه با ادغام SIGINT (اطلاعات سیگنال ها) ، EW (جنگ الکترونیکی) و اثرات سایبری علیه ضد دسترسی / منطقه تهدیدهای انکار. دارای قابلیت ردیابی نیروهای دوستانه مقاوم در برابر گیر ، نصب موقعیت اطمینان ، ناوبری و زمان بندی (MAPS) فناوری GEN-1 و یک هواپیمای بدون سرنشین مجهز به اتصال فاصله ISR و افزایش سرعت ، دقت و کشندگی در میدان جنگ.

کیت شبکه خودروی زرهی ناهموار (RAVN) کیت / کیت توسعه شبکه (NEK): از طریق سرمایه گذاری های داخلی ، ما کیت RAVN را توسعه داده ایم تا قابلیت شبکه تلفن همراه را به تیم های رزمی تیپ زرهی (BCT) گسترش دهیم. با هدف بهبود و گسترش شبکه یکپارچه تاکتیکی و با استفاده از درسهایی که از یک تلاش مشابه برای تلفیق NEK ها در Strykers گرفته ، پستهای فرماندهی متحرک و زنده مانده را تسهیل می کند.

پارچه داده امن: پارچه Secure Data Fabric با استفاده از تجربه و تاکتیکی مدیریت داده ثابت General Security Dynamics و امنیت و امنیت چند سطحی Enterprise Cyber ​​Security ، یک محیط داده واحد را بدون در نظر گرفتن منبع و سطح امنیتی داده ها در سطح مختلف ایجاد می کند. Secure Data Fabric که برای میزبانی در شبکه تاکتیکی فعلی ارتش و سخت افزار طراحی شده است ، از چندین محیط محاسباتی پشتیبانی می کند و ضمن اتصال بی وقفه سیستم های ارتش و محیط های شریک ماموریت ، داده ها را قابل مشاهده ، قابل کشف ، قابل دسترسی و قابل فهم می کند.

سیستم های هوایی ضد سرنشین (C-UAS): General Dynamics Mission Systems از طریق توافق نامه فروش ارزش افزوده برای ادغام راه حلهای مهم ماموریت خود با فناوری های شناسایی و شکست هواپیماهای بدون سرنشین Dedrone ، با Dedrone ، رهبر بازار در امنیت فضای هوایی همکاری کرده است. نمونه کارهای فناوری Dedrone C-UAS ترکیبی از نرم افزار یادگیری ماشین با سنسورهای سخت افزاری در کلاس ، روشهای حمله الکترونیکی مانند مسدود کردن هوشمند و تسلیحات شکست برای ارائه هشدارهای اولیه ، طبقه بندی و کاهش تهدیدات هواپیماهای بدون سرنشین است.

موقعیت GPS ، موقعیت و پیمایش و زمان اطمینان (APNT) و انتقال داده GPS: راه حل های انتقال مجدد سیگنال های APNT و GPS مانند راه حل Mounted Assured PNT (MAPS GEN-1) ارتش ایالات متحده و تکرار کننده هوشمند ECHO-II داده های زمان بندی و موقعیت حیاتی را در GPS های محروم و تخریب شده ارائه می دهند. MAPS GEN-1 ، مبتنی بر سیستم GPS Source SENTRySCOUT data ، مستقل از در دسترس بودن یا یکپارچگی سیگنال های GPS ، داده های معتبر و APNT را فراهم می کند. هسته اصلی سیستم MAPS GEN-1 ، ED3 PNT Hub ، به طور گسترده ای در انواع برنامه های کاربردی وسیله نقلیه زمینی مورد استفاده قرار می گیرد و بستر اصلی تجهیزات کاربر GPS نظامی (MGUE) است که ED3 را به سمت M-Code خود قرار می دهد. MAPS GEN-1 در حال حاضر توسط ارتش در حال ارائه است و نسل بعدی سیستم APNT در حال توسعه است. هنگامی که انتقال داخلی GPS به عنوان مسئله اصلی مطرح می شود ، ECHO-II یک تکرار کننده سیگنال قابل اطمینان است که برای وسایل نقلیه زمینی ، هواپیماها و ساختمانها بسیار مناسب است ، زیرا اصلاح زمان برای انجام کار بسیار مهم است.

محیط آموزش مصنوعی: یک راه حل آموزش زنده زنده برای نسل بعدی ، تازه حاصل ارزیابی اخیر کاربران در Ft. Benning ، ارائه یک تجربه آموزش مبتنی بر نرم افزار ، متناسب و کاملا غوطه وری. مشارکت با بهترین صنعت برای استفاده از فناوری های تجاری خارج از قفسه ، راه حل ما اکنون قابلیت هایی را فراهم می کند و پایه و اساس راه حل های آینده حمایت از جنگ پیچیده و چند حوزه ای ارتش را ایجاد می کند.

سیستم های رایج سخت افزار -5 (CHS-5): Common Hardware Systems-5 (CHS-5) به مشتریان نظامی ایالات متحده دسترسی سریع و مقرون به صرفه ای به طیف گسترده ای از محاسبات تجاری و تجهیزات شبکه خارج از قفسه برای عملیات تاکتیکی را می دهد. General Dynamics از طیف گسترده ای از خدمات ، از تعمیر سریع و جایگزینی تجهیزات در مراکز پشتیبانی منطقه ای واقع در استراتژیک ، تا استقرار پرسنل خدمات میدانی تا مکانهای کاربران CHS-5 در سراسر جهان ، از پشتیبانی فنی و پشتیبانی لجستیکی برخوردار است. قرارداد CHS-5 که در دسترس همه خدمات نظامی و در سراسر دولت فدرال قرار دارد ، یک فروشگاه “یک مرحله ای” برای راه حل های سخت افزاری تاکتیکی فناوری اطلاعات است.

نسل بعدی خانواده استاندارد پناهگاه های ارتش (ASF): General Dynamics در حال تکمیل توسعه خانواده استاندارد پناهگاه های نسل بعدی ارتش (ASF) برای رسیدگی به الزامات عملیاتی همیشه در حال تغییر در ارتش است. این پناهگاه ها از طرحی مدرن ، سبک و بادوام برخوردار هستند که به آنها امکان می دهد در اکثر محیط های شدید فعالیت کنند. آنها می توانند به سرعت بر روی زمین یا در خانواده وسایل نقلیه تاکتیکی متوسط ​​مستقر شوند و انعطاف پذیری و تحرک لازم برای حمل سریع ، استقرار و جابجایی پناهگاه ها را امکان پذیر می سازند. از این پناهگاه ها می توان برای برنامه های مختلفی از جمله پست فرماندهی ، آشپزخانه ، مغازه های نگهداری و امکانات پزشکی استفاده کرد. علاوه بر این ، با افزایش تقاضا برای سیستم های بزرگتر Rigid Wall Shelter ، General Dynamics تولید مجدد آن را در Shelter Wall Rigid قابل تمدید مدولار (MERWS) مجدداً آغاز کرده است. MERWS افزایش ظرفیت پناهگاه را برای مراکز فرماندهی و کنترل و همچنین اتاق های کنفرانس معرفی اطلاعات قابل استفاده فراهم می کند.

سیستم های پیشرفته Vetronic: General Dynamics Mission Systems – سیستمهای پیشرفته Vetronic کانادا از طریق راه حلهای مهم مأموریت برای سیستم عاملهای جنگی ، یک مزیت فناوری را به دست می آورند. ما شهرت جهانی برای برتری در محاسبات تاکتیکی و نمایشگرها ، کنترل آتش و تثبیت برجک ، توزیع و پردازش ویدئو و شبکه داخلی تاکتیکی و C2 / C4ISR داریم. راه حل های ما و سیستم های نسل بعدی که به صورت آنلاین در دسترس هستند ، با شجره نامه اثبات شده عملیاتی ما همراه هستند و جهش های چشمگیری در قابلیت های فناوری و بهبود SWaPc برای حمایت از رزمندگان ما در موفقیت مأموریت ارائه می دهند.

رمزگذار TACLANE-Nano (KG-175N): اکنون TACLANE-Nano دارای گواهینامه NSA ، کوچکترین ، سبک ترین و کارآمدترین انرژی HAIPE (رمزگذار پروتکل اینترنت با اطمینان بالا) موجود است. TACLANE-Nano با جدیدترین فناوری مدرن سازی رمزنگاری طراحی شده است تا از صوتی ، تصویری و داده های طبقه بندی شده تا حداکثر مخفی با قدرت تولید 200 مگابایت بر ثانیه محافظت کند. این استاندارد Standard-810G ناهموار است که در برابر سختی هر محیط تلفن همراه از کوله پشتی تا کیت پرواز به سیستم ها و سیستم عامل های قابل استقامت مقاومت می کند.

رمزگذار سری E TACLANE-ES10 (KG-185A): رمزگذارهای سازگار با رمزگذاری داده های اترنت سری NEW TACLANE (EDE) امنیت لایه 2 با سرعت بالا و عملکرد بالا را فراهم می کنند. TACLANE-ES10 ، کوچکترین ، سبک ترین و کارآمدترین رمزگذار 20 گیگابایتی EDE برای ایمن سازی ستون فقرات شرکت ، مرکز داده و ارتباط دانشگاه است. TACLANE-ES10 با جدیدترین مشخصات EDE طراحی و سازگار است ، یک جایگزین مدرن سازی رمزنگاری برای رمزگذارهای قدیمی Ethernet (ESS) ، SONET و سایر رمزگذاران پیوند است.

سیستم های ماندگار GVR5 رله موج دو باند MANET: GVR5 توسط Persistent Systems، LLC ، با همکاری General Dynamics Missions Systems ، ارائه دهنده برجسته سیستم های ارتباطی تاکتیکی خودرو طراحی شده است ، یک راه حل شبکه موقت همراه (باند) دو باند است. مانند سایر دستگاه های WET Relay MANET از سیستم های پایدار ، GVR5 به کاربران امکان می دهد داده های صوتی ، تصویری ، متنی ، حسگر و موقعیت مکانی را به صورت یکپارچه به اشتراک بگذارند ، همگی در حال حرکت و بدون نیاز به زیرساخت های ثابت. GVR5 سخت شده به طور خاص برای ادغام در وسایل نقلیه پیاده نظام و سیستم عامل های مشابه که دارای سیستم های قدرت منحصر به فرد ، الزامات شوک بالستیک و تیراندازی و شبکه های محلی پیچیده هستند ، طراحی شده است. GVR5 به طور همزمان می تواند روی دو باند فرکانسی (باند L / S ، L / C یا S / C) کار کند. این یک راه حل ایده آل برای Automated-PACE (اولیه ، جایگزین ، احتمالی و اضطراری) است زیرا ارتباطات را از طریق بهترین باند موجود هدایت می کند. بعلاوه ، GVR5 به کاربران پیاده شده که دستگاههای MPU5 MANET را حمل می کنند ، امکان اتصال بی سیم به سیستم مخابره داخل ساختمان خودرو را در داخل یا نزدیک آن فراهم می کند. GVR5 را می توان به مودم های SATCOM یا LTE در خودرو متصل کرد تا اتصال BLOS را به کاربران پیاده شده گسترش دهد – اتصال جهانی را به Wave Relay MANET می رساند.

فناوری اطلاعات دینامیک عمومی

از مدرنیزاسیون دیجیتال گرفته تا آموزش گرفته تا لجستیک و پایداری ، GDIT توانایی ها و خدمات لازم را برای کمک به ارتش در اختیار دارد تا چشم انداز خود را برای عملیات چند حوزه ای ارائه دهد. GDIT زمینه های فناوری اصلی مانند ابر ، هوش مصنوعی ، سایبر و مدرن سازی دیجیتال را با ضرورت های مأموریت برای راه حل های زمینه ای که شامل موارد زیر است:

پشته سایبری: از طریق فناوری یکپارچه ، GDIT Cyber ​​Stack استراتژی اعتماد صفر را امکان پذیر می کند ، دید بیشتر و آگاهی از موقعیت را فراهم می کند و از امنیت سایبری مجهز به ابر استفاده می کند تا قابلیت شناسایی و پاسخگویی مستقل سایبری را فراهم کند.

milCloud 2.0: راه حل ابری برای جنگجو طراحی شده است که در امکانات و شبکه های وزارت دفاع میزبانی می شود و سهولت استفاده و مقرون به صرفه بودن را فراهم می کند – همه در حالی که ده ها کنترل امنیتی ارائه نمی شود که در ابرهای تجاری پیشرو ارائه نمی شوند.

GDIT اطلس: یک چارچوب مدیریت فناوری اطلاعات که سطح جدیدی از آگاهی از موقعیت ، هوش مصنوعی و اتوماسیون را برای ارائه بهینه خدمات در محیط پیچیده فناوری اطلاعات ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این راه حل ها ، یا برای تصاویر سهام ، با نمایندگان رسانه ما تماس بگیرید:

  • سیستم های زمینی دینامیک عمومی: رابین پورتر، 248-459-9200 ، [email protected]
  • سیستم های تاکتیکی و معماری دینامیک عمومی: نهنگ برکلی، 727-503-4897 ، [email protected]
  • سیستم های مأموریت دینامیک عمومی: متیو بیلینگسلی، 202-407-1141 ، [email protected]. سیستم های مأموریت دینامیک عمومی – کانادا: کریستینا دیویس، 613-806-9945 ، [email protected]
  • فناوری اطلاعات دینامیک عمومی: الیور نات، 571-581-5567 ، [email protected]

GD در توییتر:
#GDatAUSA را برای اخبار General Dynamics در طول نمایش دنبال کنید.

  • سیستم های زمینی دینامیک عمومی: GD_LandSystems
  • سیستم های تاکتیکی و تاکتیکی دینامیک عمومی: GD_OTS
  • سیستم های مأموریت دینامیک عمومی: GDMS و GDMS_C
  • فناوری اطلاعات دینامیک عمومی: GDIT

General Dynamics ، دفتر مرکزی آن در رستون ، ویرجینیا، یک شرکت هوافضا و دفاع جهانی است که مجموعه گسترده ای از محصولات و خدمات را در هواپیمایی تجاری ارائه می دهد. وسایل نقلیه جنگی ، سیستم های تسلیحاتی و مهمات ؛ خدمات آی تی؛ راه حل های C4ISR ؛ و کشتی سازی و تعمیر کشتی. General Dynamics بیش از 100000 نفر در سراسر جهان استخدام كرده و تولید می كند 39.4 میلیارد دلار در درآمد در سال 2019. اطلاعات بیشتر در سایت www.gd.com در دسترس است.

SOURCE General Dynamics

لینک های مربوطه

http://www.gd.com