بازار آنتن هواپیما به ارزش 403 میلیون دلار تا سال 2025

شیکاگو، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار آنتن هواپیما توسط بستر های نرم افزاری ، استفاده نهایی (نصب شده ، پس از فروش) ، نصب ، نوع بال (باند VHF / UHF ، باند KA / KU / K ، باند HF ، باند C ، باند X ، باند L ، دیگران) ، برنامه ، فرکانس ، نوع آنتن و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود از بازار جهانی آنتن هواپیما رشد کند 203 میلیون دلار در سال 2020 تا 403 میلیون دلار تا سال 2025 ، با CAGR 14.7٪ از سال 2020 تا 2025. بازار توسط عوامل مختلف ، عوامل مختلفی مانند روند رو به رشد مدرنیزاسیون بخش هوا فضا و افزایش تقاضا برای پهپادها در سطح جهانی هدایت می شود.

بروشور PDF بخواهید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=76582743

بازار آنتن هواپیما شامل بازیگران اصلی L3Harris Technologies، Inc. (ایالات متحده)، Honeywell International Inc. (ایالات متحده)، Cobham Limited (انگلیس)، Collins Aerospace (ایالات متحده)، The Boeing Company (ایالات متحده) است. این بازیکنان تجارت خود را در سراسر کشور های مختلف شامل آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آفریقا، و آمریکای جنوبی. COVID-19 بر کسب و کار آنها نیز تأثیر گذاشته است. کارشناسان صنعت بر این باورند که COVID-19 می تواند تولید و خدمات آنتن هواپیما را در 10-20 درصد در سال 2020 تحت تأثیر قرار دهد.

بر اساس پلتفرم ، بخش eVTOL انتظار می رود در بالاترین CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند.

انتظار می رود بازار eVtol در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. تاکسی های هوایی یا هواپیماهای بدون سرنشین مسافربری وسیله های هوایی هستند که مسافران را از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کنند. افزایش جمعیت شهری منجر به توسعه راه حل های حمل و نقل انبوه ، مانند مترو و خدمات سریعتر ریلی و اتوبوس شده است. یکی از گزینه های حمل و نقل انبوه هواپیماهای بدون سرنشین مسافربری است. در حال حاضر ، چندین شرکت در حال توسعه تاکسی های هوایی هستند که انتظار می رود در سال های آینده تجاری شوند ، و متعاقبا انتظار می رود بازار آنتن هواپیما را هدایت کنند.

با استفاده از Wing Type ، بخش هواپیماهای بال ثابت تخمین زده می شود که در طول دوره پیش بینی سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد

زیرمجموعه هواپیماهای بال ثابت در مقایسه با هواپیماهای بال دوار سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده است که این به دلیل تقاضای تولید کننده تجهیزات اصلی و همچنین تقاضای بازارهای پس از ناوگان هواپیمایی موجود از طریق ارائه دهندگان خدمات MRO هواپیما است.

براساس نوع آنتن ، آنتن میکرواستریپ تخمین زده می شود که بیشترین رشد را در طول دوره پیش بینی داشته باشد

برآورد می شود که بخش آنتن ریز نوار در مقایسه با سایر زیرمجموعه ها رشد بالاتری را نشان می دهد که این امر به دلیل افزایش تصویب آنتن ریز نوار در بخش هوا فضا است. این استقبال قابل توجه از آنتن میکرواستریپ به دلیل مزایای آن از جمله هزینه کم تولید ، اندازه کوچک آنتن ، وزن سبک و عملکرد جهت دار همه جانبه است که آن را برای بسیاری از کاربردها در صنایع دستی ایده آل می کند.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار آنتن هواپیما

253 – جداول

56- ارقام

272 – صفحات

استعلام قبل از خرید: https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNas.asp؟id=76582743

بازار آنتن هواپیما در آسیا و اقیانوسیه پیش بینی شده است که در دوره پیش بینی با بالاترین نرخ CAGR رشد کند

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی شده است که بالاترین نرخ CAGR برای بازار آنتن هواپیما در دوره پیش بینی کشورها در آسیا و اقیانوسیه منطقه در حال توسعه و ارتقا capabilities قابلیت های مختلفی در زمینه اتصال هواپیما و سیستم ناوبری است ، که فرصتی مناسب برای تولیدکنندگان آنتن هواپیما برای افزایش تجارت خود در منطقه است. افزایش تقاضا برای ناوهای کم هزینه (LCC) یکی از عوامل رشد آنتن هواپیما است

L3Harris Technologies، Inc. (ایالات متحده)، Honeywell International Inc. (ایالات متحده)، Cobham Limited (انگلیس)، Collins Aerospace (ایالات متحده)، The Boeing Company (ایالات متحده) برخی از بازیکنان برجسته ای هستند که در گزارش بازار آنتن هواپیما فعالیت می کنند.

گزارش های مرتبط:

Airborne SATCOM Market by Platform (هواپیماهای تجاری ، هواپیماهای نظامی ، جت های تجاری ، هلیکوپترها ، پهپادها) ، برنامه (دولت و دفاع ، تجاری) ، نوع نصب ، ملفه ، فرکانس (باند Ka ، باند Ku) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بازار آنتن نظامی با استفاده از برنامه (ارتباطات ، SATCOM ، نظارت ، جنگ الکترونیکی ، پیمایش ، تله متری) ، نوع (دو قطبی ، مونوپل ، آرایه ، حلقه ، دیافراگم ، موج مسافرتی) ، سیستم عامل ، باند فرکانس و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی بازار اطلاعات و بازار ، “دانش دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/aircraft-antenna-market.asp
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/aircraft-antenna.asp

SOURCE MarketsandMarkets