بازار جهانی فناوری امنیت فرودگاه می تواند تا سال 2027 از 15 میلیارد دلار فراتر رود

ساحل پالم ، فلوریدا، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بازار امنیت فرودگاه طی دهه گذشته به طور مداوم در حال رشد است … اگر نه بیشتر ، پس از حمله بدنام 11 سپتامبر. گزارشی از تحقیقات امنیت ملی می گوید در سال 2015 که در درآمد ایالات متحده تا سال 2015-2020 ، بازار امنیت هواپیما به 22.5 میلیارد دلار تجمعی بعداً ، گزارشی از IndustryARC ادامه روند را مبنی بر رسیدن اندازه بازار امنیت فرودگاه جهانی پیش بینی كرد 8.15 میلیارد دلار در سال 2018… در درجه اول با افزایش تعداد پروژه های توسعه و ارتقا airport فرودگاه ، بازار امنیت فرودگاه تخمین زده می شود CAGR 9.30٪ را در آن دوره پیش بینی 2019-2025 ثبت کند. سپس مطالعه اخیرتر توسط ReportLinker انجام شد که نشان می دهد روند ادامه دارد و می گوید بازار جهانی تجهیزات امنیتی فرودگاه در 11.5 میلیارد دلار در سال 2020 پیش بینی می شود که به یک اندازه تجدید نظر شده برسد 15.6 میلیارد دلار تا سال 2027 ، با CAGR 4.4٪ در دوره تجزیه و تحلیل 2020-2027 رشد می کند. این هفته شرکت های فعال فناوری در بازارها شامل این موارد هستند سیستم های OSI ، شرکت (NASDAQ: OSIS) ، شرکت فناوری پلیموت راک (CSE: PRT) (OTCQB: PLRTF) ، Cemtrex Inc. (NASDAQ: CETX) ، شرکت Viavi Solutions (NASDAQ: VIAV) ، خوب (NASDAQ: زیبا).

همان گزارش اضافه کرد: “پیش بینی می شود که کشف مواد منفجره ، یکی از بخشهایی که در این گزارش مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته ، 5.1٪ CAGR را ثبت و به 5.3 میلیارد دلار آمریکا تا پایان دوره تجزیه و تحلیل. پس از تجزیه و تحلیل اولیه از پیامدهای تجاری همه گیر و بحران اقتصادی ناشی از آن ، رشد در بخش X-Ray و تجهیزات مادون قرمز برای دوره 7 ساله بعدی به 4.2٪ CAGR اصلاح شده تنظیم می شود. بازار تجهیزات امنیتی فرودگاه در ایالات متحده تخمین زده می شود 3.4 میلیارد دلار آمریکا در سال 2020 چین، دومین اقتصاد بزرگ جهان ، پیش بینی می شود به یک اندازه بازار پیش بینی شده برسد 2.8 میلیارد دلار آمریکا تا سال 2027 با CAGR معادل 4.1٪ در دوره تجزیه و تحلیل 2020 تا 2027. از دیگر بازارهای جغرافیایی قابل توجه ، ژاپن و کانادا، هر پیش بینی برای دوره 2020-2027 به ترتیب 4.3 و 3.4 درصد رشد کند. در داخل اروپا، آلمان پیش بینی می شود که تقریباً 3.6٪ CAGR رشد کند. ”

شرکت Plymouth Rock Technologies Inc. (CSE: PRT) (OTCQB: PLRTF) فوری: پلیموث کفش اسکنر ROCK TECHNOLOGIES “اعلان اعطای اجازه” را به عنوان حق ثبت اختراع ایالات متحده دریافت می کند – Plymouth Rock Technologies (“Plymouth Rock” ، “PRT” یا “Company”) ، پیشرو در توسعه فن آوری های پیشرفته تشخیص تهدید ، خوشحال است که اعلام می کند که این شرکت “اعلامیه کمک هزینه” را از طرف دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده از درخواست ثبت اختراع شماره 16 / 560،480. این حق ثبت اختراع “روش و سیستم تعیین خصوصیات دی الکتریک یک جسم” را پوشش می دهد. این اختراع از فناوری های اسکن کفش با موج میلی متر (غربالگری) برای غربالگری سریع و بدون تماس کفش مسافران در محیط های بسیار ایمن مانند فرودگاه ها ، زندان ها ، مبادی ورودی و ساختمان های دولتی استفاده می کند.

از فناوری MMW بی ضرر تقریباً در همه فرودگاه ها به صورت پورتال برای غربالگری ایمن افراد استفاده می شود و درجه بالاتری از هوش جستجو را فراهم می کند. این حق ثبت اختراع یکی از اولین مواردی است که در آن فناوری های MMW برای نفوذ به مواد مختلف کفش و شناسایی اشیا threat تهدیدکننده و هرگونه قاچاق دیگر در داخل کفش یا بوت استفاده می شود.

وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) برنامه علوم و فناوری Apex Screening at Speed ​​در سال 2019 راه اندازی شد ، در مورد توسعه منظم فن آوری های غربالگری مسافران با استفاده از فناوری های پیشرفته موجود در صنعت ، دانشگاه ، آزمایشگاه های ملی و سایر کشورها است. سازمانهای دولتی فناوری PRT در سیستم های فعلی مانند پورتال های تصویربرداری پیشرفته کار خواهد کرد. این برنامه همچنین از سایر پروژه های امنیتی و تلاش های مکمل برای این کار پشتیبانی خواهد کرد.

وی گفت: “ما اطمینان داریم که ساخت نمونه کارهای حق ثبت اختراع PRT ، همراه با دانش داخلی ما ، ارتباط فوری و بلند مدت مارک تجاری ما را فراهم می کند.” دانا ویلر، رئیس و مدیر عامل PRT. “این حق ثبت اختراع یکی از ملفه های مهم نقشه راه مالکیت معنوی مورد نظر ما است. اعلامیه مربوط به حق ثبت اختراع یک دستاورد قابل توجه است و در حال حاضر توسط تیم ما در حال گسترش است که مالکیت معنوی بیشتری را ارائه خواهد داد که کل بازار امنیت جهانی را پوشش می دهد” ویلر نتیجه گرفت.

اظهار داشت: “بازار امروز تقریباً روزانه با معرفی فن آوری های جدید بسیار رقابتی است ، اما به ندرت می توان حق اختراع صادر شده برای یک فناوری جهانی را به همراه داشت که هم از راحتی مسافران استفاده می کند و هم سردردهای عملیاتی TSA را برطرف می کند.” داگلاس اسمیت، رئیس هیئت مدیره و دستیار وزیر پیشین وزارت امنیت داخلی آمریکا. “تلفیق فناوری پیشرفته و اختراع شده با نیازهای عملیاتی بخش ،” جام مقدس “برای افراد عملیاتی خط مقدم وزارت است.” اسمیت اضافه کرد. این و اخبار بیشتر را برای PRT بخوانید در: https://www.plyrotech.com/news/

سایر پیشرفت های اخیر در صنایع دفاعی و فناوری عبارتند از:

Cemtrex Inc. (NASDAQ: CETX) ، یک شرکت فناوری که باعث ایجاد نوآوری در اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) ، امنیت ، بینایی ماشین و هوش مصنوعی و واقعیت افزوده و مجازی است ، اخیراً اعلام کرده است که توافق نامه قطعی برای خرید Virtual Driver Interactive (“VDI” را امضا کرده است) )، آ کالیفرنیا ارائه دهنده مبتنی بر راه حل های شبیه سازی آموزش ابتکاری راننده.

بیش از 10 سال است که VDI به خاطر سیستم های آموزش راننده موثر و جذاب شناخته شده است که برای کاربران در هر سنی و سطح مهارت طراحی شده است. این شرکت به همراه آموزش پیشرفته برای ناوگان شرکتی و رانندگان کامیون ، آموزش جامعی را برای رانندگان نوجوان و تازه کار ارائه می دهد. طیف گسترده ای از دوره های آموزشی و گزینه های سیستم VDI راه حل های بسیار قابل حمل ، مقرون به صرفه و م ،ثر را در اختیار مشتریان قرار می دهد ، همه در حالی که بر روی خطرات رانندگی منحرف تمرکز دارند.

شرکت Viavi Solutions (NASDAQ: VIAV) اخیراً اعلام كرد كه این شركت با موفقیت در یك برنامه جهانی O-RAN كه توسط چندین ارائه دهنده خدمات ارتباطی Tier-1 (CSP) و اتحاد O-RAN برگزار شد ، شركت كرد. این plugfest شامل یک سری تظاهرات در محل در چندین کشور بود که در سپتامبر و اکتبر 2020. VIAVI برای پشتیبانی از این رویداد در سراسر جهان ، پیشرو در صنعت 4G و 5G آزمایش و اعتبارسنجی را ارائه داده است ، که نشان می دهد شبکه دسترسی رادیویی باز (O-RAN) موارد استفاده از تعدادی از تولید کنندگان تجهیزات شبکه (NEM ها) و ادغام کننده های سیستم ، سرعت بخشیدن به تجاری سازی O-RAN و متنوع سازی زنجیره تامین RAN.

خوب (NASDAQ: NICE) اخیراً اعلام کرد که انگلستان کلیولند پلیس نرم افزار NICE Investigate Digital Investigation and Digital Evidence Management را انتخاب کرده است. کلیولند پلیس از NICE Investigate برای تبدیل دیجیتالی و اتوماسیون فرآیندهای حول جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری شواهد در فضای ابری برای ارائه خدمات بهتر به جامعه و شرکای دادگستری کیفری و تقویت کارایی بیش از 1500 کارمند پلیس استفاده خواهد کرد.

کریس بارکر، سر بازرس، کلیولند پلیس گفت ، “کلیولند پلیس یک تمرین تدارکاتی دقیق را انجام داد و NICE Investigate را به عنوان سیستم مدیریت شواهد دیجیتال شناسایی کرد که توانایی پاسخگویی به وظایف ملی ما در مورد مدیریت شواهد دیجیتالی و نیازهای پلیس محلی ما را دارد. استقرار NICE Investigate Xpress پیش از انتشار کامل NICE Investigate ، ما را قادر ساخته است تا به سرعت منحنی یادگیری را حفظ کرده و افسران و مردم را در امنیت حفظ کنیم. بازخوردی که از افسران خود دریافت کرده ایم مثبت بوده و تعامل ما با خدمات پیگرد قانونی تاج (CPS) از طریق روند کاملاً دیجیتالی NICE Investigate به خوبی کار می کند. “

سیستم های OSI ، شرکت. (NASDAQ: OSIS) اخیراً اعلام کرده است که بخش امنیتی خود چندین قرارداد تقریباً به طور تقریبی اعطا کرده است 93 میلیون دلار از یک مشتری بین المللی دولت برای تهیه انواع سیستم های بازرسی بار و اشعه ایکس Rapiscan® ، سیستم های بازرسی چمدان و پاکت ، سیستم های ردیابی ردیابی ، و تعمیر و نگهداری و پشتیبانی را پیگیری کنید.

رئیس و مدیر عامل OSI Systems ، دیپاک چوپرا، اظهار داشت: “ما مشتاقانه منتظر ارائه سیستم های بازرسی امنیتی خود هستیم تا از زیرساخت های حیاتی این مشتری برای کمک به امنیت مرزهای خود پشتیبانی کنیم.”

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، مالک و مدیریت FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکتهای وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل انتشار اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچ مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است هیچ گونه خرید و فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هیچ تضمینی را انجام ندهند. به روزرسانی های بازار FNM ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکتی درخواست یا توصیه برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیستند. مطالب موجود در این نسخه کاملاً اطلاعاتی است و هرگز نباید به عنوان ماده تحقیق تفسیر و تفسیر شود. از كليه خوانندگان به شدت خواستار انجام تحقيقات و دقت دقيق خود و قبل از در نظر گرفتن هر سطح از سرمايه گذاري در سهام با يك متخصص مالي مجاز هستند. تمام مطالب موجود در این مقاله مطالب و جزئیات بازنشر شده است که قبلاً توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه منتشر شده بود. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که هنگام سرمایه گذاری در سهام ممکن است تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست بدهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است بیست و پانصد دلار برای پوشش خبری اطلاعیه های مطبوعاتی فعلی صادر شده توسط Plymouth Rock Technologies Inc توسط یک شخص ثالث غیر وابسته. FNM هیچ شرکتی از هر شرکتی را که در این نسخه نامگذاری شود ، در اختیار ندارد.

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح پرونده های دعوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995. “گزاره های آینده نگر” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر درج شده در اینجا در نظر بگیرید و به بیانیه های این چنینی اعتماد بیش از حد نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:
ایمیل تماس با رسانه:
[email protected]
1+561)325-8757

منبع FinancialNewsMedia.com