بازار هواپیماهای ویژه ماموریت به ارزش 18.3 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار هواپیماهای ویژه ماموریت توسط پلتفرم (هواپیمایی نظامی ، هواپیمایی تجاری ، پهپاد) ، توسط برنامه (ISR ، فرماندهی و کنترل ، پشتیبانی رزمی ، پرتاب هوا / پرتاب موشک) توسط Payload ، توسط کاربر نهایی ، توسط نقطه فروش و توسط منطقه – پیش بینی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود اندازه بازار ویژه هواپیما از 13.5 میلیارد دلار در سال 2020 تا 18.3 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با CAGR 6.2٪ از سال 2020 تا 2025. بازار تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند نیاز روزافزون به سوخت گیری هوا به هوا برای پشتیبانی از استقرار در خارج از کشور و افزایش استفاده از پهپادها در عملیات نظامی قرار دارد.

بروشور PDF بخواهید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=23335921

بازار هواپیماهای مأموریت ویژه شامل بازیکنان اصلی بوئینگ (ایالات متحده) ، لاکهید مارتین (ایالات متحده) ، هواپیمایی داسو (فرانسه) ، هواپیمایی Textron (ایالات متحده) و Northrop Grumman (ایالات متحده). این بازیکنان تجارت خود را در سراسر کشور های مختلف شامل آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آفریقا، و آمریکای جنوبی. COVID-19 بر کسب و کار آنها نیز تأثیر گذاشته است. کارشناسان صنعت بر این باورند که COVID-19 می تواند تولید هواپیماهای مأموریت ویژه را در سطح بین المللی 7 تا 10٪ در سال 2020 تحت تأثیر قرار دهد.

افزایش عملیات استراتژیک و تاکتیکی در ارتش باعث رشد هواپیمایی نظامی می شود

انتظار می رود بخش هواپیمایی نظامی بزرگترین بازار از نظر ارزش باشد. رشد بخش هواپیمایی ارتش در بازار هواپیماهای مأموریت ویژه را می توان ناشی از تقاضای روزافزون برای هواپیماهای مأموریت ویژه برای استفاده در مأموریت های مختلف مختلف انجام شده توسط نیروهای نظامی مانند عملیات شناسایی و نظارت دانست.

پیش بینی می شود که بخش پرتاب هوا / موشک شاهد CAGR بالاتر در دوره پیش بینی باشد

بر اساس برنامه ، پیش بینی شده است که بخش پرتاب هوا / موشک بالاترین نرخ CAGR برای بازار هواپیماهای مأموریت ویژه در طول دوره پیش بینی باشد. این هواپیماهای مأموریت ویژه با قابلیت انجام مأموریت های مربوط به رهاسازی موشک ، موشک یا سایر محموله های هواپیما ارائه می شوند. محموله بارها اغلب زیر بال هواپیمای پرتاب کننده فرو می رود.

پیش بینی می شود که بخش حسگرها شاهد CAGR بالاتری در طول دوره پیش بینی باشند

بر اساس نوع محموله ، پیش بینی می شود که بخش سنسورها بالاترین نرخ CAGR برای بازار هواپیماهای ماموریت ویژه در طول دوره پیش بینی باشد. سنسورهای نوری برای کاربردهای نظامی یا انتظامی استفاده می شوند که شامل سنسورهای مرئی و مادون قرمز هستند. سیستم های EO / IR در طول شبانه روز و در شرایط کم نور آگاهی از موقعیت را فراهم می کنند. انواع مختلفی از رادارها در هواپیمایی مانند رادارهای منطقه ای ، رادارهای نظارتی و رادارهای نزدیک شونده مورد استفاده قرار می گیرند. سنسورهای ELINT از چندین برنامه عملیاتی مانند ESM برای آگاهی از موقعیت و ایجاد زمان واقعی EOB (نظم الکترونیکی نبرد) ، هشدار زودهنگام ، عکس وضعیت هوای منفعل و تجزیه و تحلیل عمیق سیگنالهای رهگیری پشتیبانی می کنند.

پیش بینی می شود که بخش دفاعی شاهد CAGR بالاتر در دوره پیش بینی باشد

بر اساس کاربر نهایی ، پیش بینی می شود که بخش دفاعی بالاترین نرخ CAGR برای بازار هواپیماهای مأموریت ویژه در دوره پیش بینی باشد. هواپیماهای مأموریت ویژه نظامی برای مأموریت های حمله زمینی ، نبردهای هوا به هوا و حمله دریایی / دریایی توسط نیروهای دفاعی در سراسر جهان استفاده می شوند. آژانس های مختلف اجرای قانون فدرال در سراسر جهان مانند آژانس امنیت ملی (NSA) (ایالات متحده) ، سرویس امنیت فدرال (FSB) (روسیه) ، شورای امنیت ملی (شورای امنیت ملی) (هند) ، و وزارت امنیت دولتی (MSS) (چین) ، از جمله ، از هواپیماهای مأموریت ویژه برای فعالیت های اطلاعاتی ، نظارتی و شناسایی (ISR) و حفاظت از مرز استفاده می کنند.

در TOC عمیق مرور کنیدماموریت ویژه بازار هواپیما “

196 – جداول
48 – ارقام
246 – صفحات

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=23335921

آمریکای شمالی پیش بینی می شود که بازار از سال 2020 تا 2025 بیشترین سهم را داشته باشد

آمریکای شمالی پیش بینی شده است که بزرگترین سهم منطقه ای برای بازار هواپیماهای ماموریت ویژه در دوره پیش بینی باشد. ایالات متحده یکی از بزرگترین توسعه دهندگان ، اپراتورها و صادرکنندگان هواپیماها و سیستم های مأموریت ویژه در سطح جهانی است و بنابراین سهم زیادی از منطقه آمریکای شمالی را در بازار هواپیماهای مأموریت ویژه جهانی به خود اختصاص داده است.

کشورهای آمریکای شمالی میزبان بازیکنان برجسته ای است که طیف گسترده ای از سیستم های هواپیمایی و اجزای هواپیما را از نظر فناوری بهبود می بخشند. مقرهای اصلی تولیدکنندگان هواپیما مانند شرکت بوئینگ و تکسترون و تولیدکننده عمده سیستم هواپیما و اجزا، مانند هانیول هوافضا ، کالینز هوافضا ، سیستمهای هوافضا UTC ، وودوارد و شرکت موگ در این کشور است. ایالات متحده .

مطابق م perسسه تحقیقات صلح بین المللی استکهلم (SIPRI) ، ایالات متحده در سال 2019 در ایالات متحده بزرگترین سرمایه گذار نظامی بود 732 میلیارد دلارقراردادهای نظامی خریداری شده توسط شرکت های آمریکایی مانند بوئینگ و لاکهید مارتین درآمد قابل توجهی برای این منطقه در بازار ایجاد کرده است.

بوئینگ (ایالات متحده) ، لاکهید مارتین (ایالات متحده) ، هواپیمایی داسو (فرانسه) ، Textron Aviation (آمریكا) و Northrop Grumman (آمریكا) از جمله دیگر بازیگران برجسته ای هستند كه در بازار هواپیماهای مأموریت ویژه فعالیت می كنند. این بازیگران برای تقویت موقعیت خود در بازار استراتژی های مختلف رشد آلی و غیرآلی را در پیش گرفته اند. اینها شامل تحولات جدید محصولات ، قراردادها ، مشارکت ها ، توسعه ها ، توافق ها ، خریدها و فعالیت های تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) بیشتر برای گسترش حضور آنها در بازار هواپیماهای ماموریت ویژه است.

گزارش های مرتبط:

بازار وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپاد) توسط عمودی ، کلاس ، سیستم ، صنعت (دفاع و امنیت ، کشاورزی ، ساخت و ساز ، معدن ، رسانه و سرگرمی) ، نوع ، نحوه عملکرد ، محدوده ، نقطه فروش ، MTOW و منطقه – پیش بینی جهانی به 2025

eVTOL بازار هواپیما توسط Lift Technology (Vectored Thrust، Multirotor، Lift Plus Cruise)، MTOW (<250 KG, 250 - 500 KG, 500 - 1500 KG, >1500 کیلوگرم) ، کاربرد ، نحوه عملکرد ، نوع پیشرانه ، برد و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2030

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال ارائه خدمات به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی بازار اطلاعات و بازار ، “دانش دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/special-mission-aircraft-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطلب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/special-mission-aircraft.asp

SOURCE MarketsandMarkets