بازار پیشرانه فضایی به ارزش 14.2 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار پیشرانه فضایی بر اساس نوع (پیشرانه شیمیایی ، پیشرانه غیر شیمیایی) ، جزon سیستم (رانشگر ، سیستم تغذیه پیشرانه ، نازل) ، بستر (ماهواره ، وسیله پرتاب) ، مدار ، کاربر نهایی ، مدار ، سرویس پشتیبانی ، منطقه – پیش بینی جهانی به 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار پیشرانه فضایی از رشد کند 6.7 میلیارد دلار در سال 2020 تا 14.2 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با CAGR 16.2٪ از سال 2020 تا 2025. بازار توسط عواملی مانند افزایش تعداد مأموریت های اکتشاف فضایی ، تقاضا برای خدمات مبتنی بر LEO و افزایش تقاضا برای پیشرانه های پیشرفته الکتریکی هدایت می شود.

بروشور PDF بخواهید:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=118742255

برخی از بازیگران اصلی بازار شامل این موارد هستند Safran S.A. (فرانسه) ، Aerojet Rocketdyne Holdings، Inc. (ایالات متحده) ، SpaceX (ایالات متحده) ، IHI Corporation (ژاپن) ، و Northrop Grumman Corporation (ایالات متحده). این فعالان بازار تجارت خود را در مناطقی از جمله گسترش داده اند آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه & آفریقا، و آمریکای جنوبی. بازار پیشرانه های فضایی از سال 2018 تا 2019 به دلیل کاهش تعداد پرتاب های فضایی با افت جزئی روبرو شد. COVID-19 همچنین بر فعالیت های بازرگانی واردات و صادرات در صنعت فضا تأثیر گذاشته است. با این وجود ، انتظار می رود افزایش پرتاب های فضایی از سال 2021 و بعد از آن ، بازار پیشرانه های فضایی را هدایت کند.

بر اساس م systemلفه سیستم ، پیش بینی می شود که بخش رانشگر در سال 2020 بازار پیشرانه فضایی را هدایت کند

با توجه به م componentلفه سیستم ، پیش بینی می شود که بخش رانشگرها در سال 2020 بازار پیشرانه فضایی را هدایت کنند. رشد این قطعه را می توان ناشی از استفاده گسترده از رانشگرهای پیشرانه برای مانور و کنترل مدار ماهواره ها دانست. پیشرانه های پیشرانه شیمیایی در درجه اول برای کاربردهای کنترل نگرش استفاده می شوند ، در حالی که از رانشگرهای برقی به طور گسترده ای برای افزایش عمر عملیاتی ماهواره ها و کاهش هزینه های پرتاب و بهره برداری استفاده می شود.

تخمین زده می شود که بخش ماهواره ها بزرگترین و سریعترین رشد بخش سکوها باشد

بر اساس سیستم عامل ، قطعه ماهواره بزرگترین و سریعترین رشد در بازار پیشرانه فضایی تخمین زده شده است. رشد این بخش را می توان به افزایش پرتاب های ماهواره ای کوچک برای کاربردهای تجاری و دولتی نسبت داد. ماهواره های بزرگ ، ماهواره های متوسط ​​، CubeSats و ماهواره های کوچک ، از جمله نانوماهواره ، ریزماهواره و مینی ماهواره ، نقش مهمی در برنامه های مشاهده ، ارتباطات و هواشناسی زمین دارند. این ماهواره ها قادر به کنترل سیکلون ها ، طوفان ها ، ال نینو ، سیل ، آتش سوزی ، فعالیت های آتشفشانی ، زلزله ، رانش زمین ، لکه های نفتی ، آلودگی محیط زیست و بلایای صنعتی و نیروگاهی هستند.

بر اساس کاربر نهایی ، بخش دولتی و دفاعی انتظار می رود که در سال 2020 بازار پیشرانه فضایی را رهبری کند

انتظار می رود بخش دولت و دفاع در سال 2020 بازار پیشرانه های فضایی را هدایت کند. رشد این بخش را می توان افزایش ماموریت های اکتشاف فضایی و افزایش بودجه های فضایی دانست. سازمان های دفاعی از استفاده از انواع ماهواره ها مانند ماهواره های سنجش از دور ، ماهواره های ارتباطی و ماهواره های نظارتی برای عملیات های نظامی و عملیات سایبری پشتیبانی می کنند. عملیات پشتیبانی معمولاً شامل پرتاب ماهواره هایی با بار بار با ارزش بالا در فضا از طریق وسایل پرتاب قابل حمل (ELVs) است. آنها همچنین با تسهیل استفاده دوستانه از فضا برای عملیات مختلف ، مانند نظارت ، حفاظت و تجزیه و تحلیل هوش فضا ، نظارت را تضمین می کنند. به عنوان مثال ، نیروی هوایی ایالات متحده به طور منظم ماهواره های ردیابی GPS و دفاع موشکی را پرتاب می کند و دو هواپیمای فضایی رباتیک X-37B را اداره می کند.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار پیشرانه فضایی
170 – جداول
47 – ارقام
258 – صفحات

استعلام قبل از خرید:
https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=118742255

آمریکای شمالی پیش بینی می شود بازار پیشرانه فضایی بالاترین CAGR را در دوره پیش بینی به ثبت برساند

پیش بینی می شود بازار پیشرانه های فضایی بالاترین CAGR را در این کشور ثبت کند آمریکای شمالی n منطقه در طول دوره پیش بینی. تقاضای روزافزون برای ارتباطات تجاری و ماهواره های تصویربرداری ، افزایش استقرار ماهواره های کوچک ، افزایش مأموریت های اکتشاف فضایی برای مشاهدات بین سیاره ای و تقاضای مأموریت های تأمین مجدد برای ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) از فاکتورهای اصلی است که انتظار می رود بازار را به سمت بالا سوق دهد. آمریکای شمالی. علاوه بر این ، پیشرفت در وسایل نقلیه پرتاب قابل بازیافت از ناسا ، وزارت دفاع ایالات متحده و بازیکنان خصوصی ، مانند SpaceX ، Blue Origin و Rocket Lab ایالات متحده آمریکا، رشد بازار را تحریک خواهد کرد. اجرای موفقیت آمیز سیستم های پیشرانه پیشرفته که برای انتقال محموله ها به فضا استفاده می شود ، تعداد سفرهای فضایی را افزایش داده است.

Safran S.A. (فرانسه) ، Aerojet Rocketdyne Holdings، Inc. (ایالات متحده) ، SpaceX (ایالات متحده) ، IHI Corporation (ژاپن) ، و Northrop Grumman Corporation (ایالات متحده) برخی از بازیکنان برجسته ای هستند که در بازار پیشرانه های فضایی فعالیت می کنند.

گزارش های مرتبط:

بازار پیشرانه موشکی بر اساس نوع (موتور راکت ، موتور راکت) ، مدار (LEO ، MEO ، GEO ، فراتر از GEO) ، نوع وسیله نقلیه (سرنشین دار ، بدون سرنشین) ، کاربر نهایی (نظامی و دولتی ، تجاری) ، نوع پیشرانه ، جز، ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023

بازار ماهواره ای کوچک توسط انبوه (نانوماهواره ، ریزماهواره ، مینی ماهواره ، CubeSat) ، زیر سیستم (اتوبوس ماهواره ، بار ، آنتن ماهواره ، پانل های خورشیدی) ، برنامه ، مدار NGEO ، کاربر نهایی ، فرکانس و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی به دنبال “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

شاخص اطلاعات بازار رقابتی و مارکت و بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/space-propulsion-market.asp
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/space-propulsion.asp

SOURCE MarketsandMarkets